Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaba1988zabcia

Czy dostane alimenty?

Polecane posty

Gość ale wypociny
do przypadkowy sex ty co tobie chodzi?!! cyt :" Dziecko wychowuje dwoje rodziców,ale on jest na wczasach i my podatnicy go utrzymujemy ,a ty wystawiasz własne dziecko też na dofinansowanie,wiec zrzeknij sie praw wyrodna matko!!! i oddaj dziecine do domu dziecka,i aborcji -dziecko bedzie mialo dom, kochających rodziców" ...co to ma znaczyć oddaj dziecinę do domu dziecka,i aborcji...-wytłumacz debilu bo nie wiem o co tobie chodzi? a czy ty potrafisz liczyć? matka chce alimenty od ojca swojego dziecka-kwota ..no..około 500 zł-dziecko jest z matka nie choruje na chorobe sierocą,może w warunkach domowych otoczony miłością wrosnąć na przyzwoitego człowieka co będzie jesli odda dziecko do domu dziecka?-nie jest powiedziane że trafi do adopcji-w naszym kraju ten proceder trwa latami (dziecko już jest nastolatkiem!!) więc w tym czasie wychowuje i utrzymuje go państwo-koszt utrzymania wychowanka w domu dziecka to przynajmniej 2,5 tys (wyżywienie,całodobowa opieka,lokum,opieka medyczna). takie dziecko zazwyczaj ma chorobę sierocą w związku z czym dorastając ma poważne zaburzenia osobowości-to powikłania po takiej "chorobie"-na kogo wyrastają dzieci z domów dziecka? na ludzi którzy nigdy nie mieli rodzinnego domu i którzy zazwyczaj takiego domu nie stworzą-ci ludzie nie mają wyuczonych więzi rodzinnych bo tej rodziny nigdy nie mieli!! tylko taki prostak jak ty może udzielać takich rad!! aby się wypowiadać należy znać temat wiedzieć co takie rozwiązanie przyniesie za parę lat!! nie patrz tylko na to co się dzieje dzisiaj!! to że ojciec poszedł do paki nie zwalnia go z obowiązku utrzymywania swojego dziecka!! jeśli chcesz komuś zarzucić nieodpowiedzialność t przede wszystkim jemu-ty za jego utrzymanie musisz płacić bo na dziecko musi płacić on temu tatusiowi byś nawet nie wspomniał o tym co tu piszesz-dostałbyś z grubej rury kilka ostrych zdań i zamilkłbyś na długie lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo dla znienawidzony ty gad
sama prawda w stosunku do tej forumowej gadziny, która chce licytowac dzieciaka kto da mniej albo oddawac do bidula, pojecia nie masz o życiu ani realiach, wiesz ile kosztuje utrzymanie dziecka w biudlu? pewnie nawet tyle nie zarabiasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimenty...
się należą jak najbardziej za nasze bo przecież nie za tatusia, który wuj wie co robił może nawet okradał uczciwych ludzi. Owszem w żłobku dzieci chorują tak jak w domu. Poza tym nigdzie się nie doczytałam, że wpływa źle na psychikę dziecka. Byłam w żłobku, matka pracowała i jakoś traumy nie mam. To wytłumaczenie leniwych matek które wychowaniem dziecka tłumaczą swoje nieróbstwo i niezaradność. I nie porównujcie się proszę do tych kobiet, które pracują i wychowują dzieci. Siedźcie sobie na zadach przed kompem i wyciągajcie od państwa bo urodziłyście dziecko i się należy. Żal z was że nawet różnicy nie widzicie. I od rodziców/dziadków pewnie oczywiście lepiej niż praca. Jesteś zdrowa, masz dwie ręce i głowę to kombinuj. Oczywiście wielkie mi odpowiedzialne matule wyżebrają 500zł i zadowolone od rodziców resztę....masakra jakaś. A najgorsze, że ich teraz pełno i te biadolenia..rzygać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krótko i na temat abc
Do uwaga uwaga... Nie wiesz w jakiej sytuacji byłam a w jakiej nie. Druga sprawa nie nadmieniaj autorki bo nie do niej tyczy się mój post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Nikt nie powinien łap po cudze wyciągać.Żadna próba usprawiedliwienia tego nie pomoże. Do tego bowiem usprawiedliwienia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziu.....
zniecierpliwiony to wyjedz z tego kraju i nie bedziesz palcicl na dzieci, na NFZ, na politykow, na staruszkow itd. W kazdym kraju placi sie podatki. I nie zawsze z tych podatkow finansowane jest to, co nam sie podoba. Prawo jest prawem. Rodzicowi wychowujacemu dziecko naleza sie alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
A mnie się należy powietrze. Ktoś ciągle je psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziu.....
zniecierpliwiony A mnie się należy powietrze. Ktoś ciągle je psuje. Blyskotliwa odpowiedz :P Na miare twojego mozdzku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba1988zabcia
Z mila checia bym spotkala tego AL i bym mu w morde zajebala za te jego poste wypowiedzi!!!!!!!! Niewiesz idioto jebany za co kurwa siedzi to nie wypowiadaj sie!!!!!!!!!!!!! A alimenty juz zlozone:) i takie kurwy jak ty beda placic!!!!!!!!! Taki odpowiedzialny huju jestes a sam placisz brak slow co do twoich wypowiedzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaloz sobie wlasna str i tam sie wypowiadaj a z tad WAT!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klnąć to umiesz to już pokażałaś pokaż teraz jeszcze łaskawa pani jak z tatusiem dziecka na nie zarobisz bo z jakiej racji ktokolwiek ma płacić za wasze pierdolenie.Macie dziecko zaróbcie na nie zasrańce leniwe,nie wiem co się tobie ubzdurało że jestem facetem bo jestem matką która ma już praktycznie dorosłe dziecko i je wychowywała bez ojca co zdziwiona jesteś że ktoś taki ci prawdę napisał że jesteś leniem.Bo jesteś dorosła stara baba która swoich rodziców obciąża kosztami utrzymania siebie i swojego dziecka,i to nas różni bo ja od 19 roku życia mieszkałam bez rodziców wychowałam dziecko pracowałam nie będąc na niczyim utrzymaniu.Zapamiętaj sobie jedno dorosła przeklinająca dziadkowie ani obcy nie są od utrzymywania ciebie i twojego dziecka wiec dupa do roboty a nie stękaj tylko i klnij bo to po prost śmieszne.Haha ja niestety kasę mam stać mnie na dość dużo a ty masz tylko swoje przkleństwa i gdby nie mamusia i tatuś nie miała byś nawet mleka dla dziecka dorosła mamusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba1988zabcia
Niebede ci nic glupia gnido pokazywac jedynie co moge ci kurwo pokazac to reke ktora moglabym ci zajebac!!!!!!!!AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAH NARA SZMATO!!!!!!!!!!! Dawaj sie spotkamy zobaczymy czy taka madrala jestes na zywca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Należą Ci się alimenty Autorko.. jak ojciec nie będzie płacić .. to możesz starać się z Funduszu Alimentacyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba1988zabcia
Tak juz wiem dziekuje 'kaliberek":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiesz coś poza klnięciem i obrażaniem np umiesz zarobić na dziecko lub czytać ze zrozmumieniem to poczytaj sobie kk w punkcie co grozi za obrażanie na publicznym forum,bo ciebie tutaj nikt w żaden sposób nie obraził.Skoro nie potrafisz zrozumieć że są ludzie którzy nie chcą by ich kasę przeznaczano na dzieci obcych im ludzi to twój problem,skoro tak ci trudno zrozumieć że dziecko ma dwoje rodziców zoobowiązanych do łóżenia na nie to też trudno,ale wyzywać od kurew to możesz może swoich najblizszych lub kogoś kto sobie na to pozwoli czy teraz dość jasno się wyraziłam czy jeszcze nie.Ciekawe że są kobiety które mając malutkie doskonale sobie radzą nie patrząc na rodziców tylko pracują i z głową podniesioną do góry bo to co mają mają dzięki sobie.A ty kogo chcesz obwiniać za to że dziecko ma ojca siedzącego w pace ani ja ani nikt inny poza tobą tego ojca mu nie wybierał.Mój syn ma ojca takiego na którego liczyć też nie mógl i co płacił te swoje nędzne pieniążki a resztę to myślisz że kranale nosiły?Ty nawet nie rozumiesz że w tym co ci tutaj parę osób napisało jest coś co powinno spowodować że zrozumiesz jestem sporym obciążeniem dla rodziców jestem dorosła mam dziecko z takim czy innym facetem może wspólnie z rodzicami dogadamy jak zrobić coś bym mogła coś dorobić i ich trochę odciążyć.A teraz możesz sobie dalej siedzieć i zamiast robić coś poza rozprawą w sądzie i czekaniem na alimenty a musisz wiedzieć że muszą minąć dwa pełne okresy rozliczeniowe po rozprawie by sprawą zajął się komornik więc drogą do pieniążków daleka i niełatwa zanim je dostaniesz może to być kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliii2
Witam. Mam pewne pytanko napisze w wielkim skrocie, a wiec gdy wraz z siostra bylysmy niepelnoletnie ojciec sprzedal mieszkanie po czym pieniadze przepil itd.. i tak oto pozostalysmy bez meldunkow i w sumie bez dachu nad glowa ojciec wynajmowal mieszkania mieszkalysmy z nim i z jego kobieta z czasem nie placili za mieszkanie i tak krazylismy z mieszkania do mieszkania. Nasz śp. dziadek mojego ojca tata kupil mojej siostrze dzialke rekreacyjna z domkiem, na dzien dzisiejszy mieszkam tam z siostra. Ojciec wciaz ze swoja kobieta sa na wynajetym, nie utrzymuje kontaktu z ojcem poniewaz nie mozna go nawet nazwac ojcem...Mam 19 lat, jestem po wypadku, mam rente socjalna, ucze sie w trybie zaocznym poniewaz codzienny tryb nauki bylby dla mnie wyzwaniem ze wzgledu na polamany kregoslup. Mama pomaga nam jak moze sama nie ma fascynujacych warunkow, dodam ze ojciec gdy bylysmy dziecmi wyklocal sie o nas w sadzie i to on ma pelne prawa do nas a mama ograniczone.Po smierci dziadka ojciec prawdopodobnie dostal pol hektara ziemi w spadku (ktora pewnie tez przepije) A tutaj moje pytanie poniewaz chcialabym wraz z siostra podac go o alimenty czy waszym zdaniem otrzymalybysmy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana0909
Droga A.L., ja na Twoim miejscu bym się nie patyczkowała i skierowała sprawę do sądu. Jak w ogóle taka leniwa, niedojrzała emocjonalnie i niewykształcona gówniara która potrafi tylko przeklinać i wyzywać innych chce wychowywać dziecko? Przecież to jakaś patologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×