Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaba1988zabcia

Czy dostane alimenty?

Polecane posty

Gość zaba1988zabcia

Witam mam takie pytanie bo slyszalam ze na sprawie o alimenty trzeba mniec zaswiadczenie o wysokosci swoich dochodow. Tylko ze ja ich niemam bo niepracuje:( dopuki dziecko nie dostanie sie do zlobka. Jestem na utrzymaniu rodzicow z dzieckiem. I czy bez tego zaswiadczenia nie dostane alimentow?? Jeszcze jedna sprawa ojciec dziecka tez nie pracuje bo przebywa w areszcie sledczym.. Czy w tym przypadku przysloguja mi alimenty?? I czy ojciec dziecka bedzie dowieziony na sprawe?? Blagam pomuzcie!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacący
Jak najbardziej. Przysługują ci alimenty. Ja je będę płacił. Bo ja płacę alimenty za wszystkie qrwy i wszystkich złodziei, a także bandyt6w. A ja płacić nie chcę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płacący też nie chcę tyle że sądy zasądzają chore alimenty których tatuś nigdy pewnie nie zapłaci zamiast tatusia zmusić w areszcie do roboty i mamusię również zagonić do roboty żeby poznała czym jest odpowiedzialność za własne czyny.Ale nie zmusi mało tego będzie go w areszcie utrzymywać jego dziecko też,także nie martw się frajerzy za waszą nieopowiedzialność i lenistwo zapłacą.Ci frajerzy którzy pomimo to że mają malutkie dzieci tak się organizują że oboje pracują.Oni są królewno dowodem na to że można pracować kiedy sytuacja tego wymaga,tylko nieliczni pomimo że muszą tego nie potrafią. A pani moja droga podziękuj rodzicom bo cieniutko byś wyszła i bierz się za siebie bez znajdowania sobie wytłumaczenia bo nikt cię w tę sytuację nie wpakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba1988zabcia
Po pierwsze to chyba napisalam wyraznie ze niemoge isc do pracy dopuki dziecko nie pojdzie do zlobka!!! A ci ktorzy nie umieja czytac to nie wypowiadajcie sie..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś na utrzymaniu rodziców mogą ci oni też pomóc w opiece nad dzieckiem można znaleźć pracę nie na etacie a choćby na zlecenie w weekendy. Myślisz że jak już dziecko trafi do żłobka to na samotną mamusię czeka praca na jedną zmianę? Dziewczyno obudź się gdzie ty żyjesz? Wpieprzyłaś się na własne życzenie a teraz czekasz i liczysz na cud. Współczucia tylko dla rodziców i dla dziecka bo odpowiedzialność to dla tatusia i ciebie to coś nowego.Zrobiliście wy nie pracowaliście też wy a teraz tatuś w areszcie mamusia z dzieckiem w domu a ponosić odpowiedzialność mają wszyscy poza nimi. I wiesz co umiem czytać i w przeciwieństwie do ciebie radzić sobie z problemami w które się sama wpakowałam. Niestety w tym kraju muszę a wcale nie chcę płacić podatki na cudze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaas
mozesz, zloz pozew do sadu o alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaas
i nie czytaj tych bzdor bezdzietnych baranow...dziecko ma byc z mamusia a nie wychowywane przez ulice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba1988zabcia
Hahahahahahahah Ty to masz rzeczywiscie dozo do gadania wy potraficie tylko zrobic i h... was dalej obchodzi idioto!!!!Skoro sam placisz alimenty to widac jaki kurw.... jestes odpowiedzialny!!!! Banda fraje.... a nie ojcow:) AHAHAHAHAHAH Tak zlozylam juz wniosek o alimenty i na dniach bedzie sprawa i wlasnie wy frajerzy bedziecie PLACIC!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba1988zabcia
A do pani aaaaaaaaaa dziekuje za odpowiedz pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co dziewczę poza sporą dawką przelenstw nie wiem czy wiele więcej w życiu potrafisz.I nie jestem baranem który nie ma dziecka tylko tą osobą na której dziecko nikt obcy płacić nie musiał bo miało ojca i matkę.Bo według mnie to właśnie oni są od zapewniania bytu dzieciom które spłodzili,ciesz się że dostaniesz te alimenty ale zastanów w swoim płyciutkim mysleniu na co ci te grosze starczą,a dziecko rośnie więc zamiast biadolić stękać bierz się za robotę setki kobiet po urlopach macierzyńskich wraca do pracy.Ah idź jeszcze do opieki tam też naiwni uwierzą we wszystko co powiesz i zamiast dać na leki dla chorych dzieci dadzą zdrowej królewnie co to żyje marzeniami.I mówi ci to samotna matka zejdź na ziemię bo żaden sąd nie pokryje całych kosztów utrzymania ciebie i dziecka jeśli w to wierzysz.Wściekasz się na facetów sorry twój wybór zdaje się więc pretensje do siebie.Tak barany mają dzieci i te barany w przeciwienstwie do ciebie mogą pozwolić by dać dużo więcej swoim dzieciom niż mądrala taka jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do AL i płaczącego
Al ty jak mnie pamięć nie myli też masz alimenty na swoje dziecko i to 400 zł!! dziewczyna zapytała się czy alimenty w takim przypadku jak ona zostaną jej zasądzone- ona wnosi alimenty tez na swoje dziecko a to że tatuś w pace siedzi nie jest chyba jej zasługą czy winą-to niech tatuś się martwi jak będzie spłacał-w końcu w pierdlu też więźniowie pracują i te alimenty mogą być bezpośredni z jego pracy ściągane. Al teraz po tylu latach kiedy masz już 18 letniego syna jesteś mądra jak cholera-a przecież też popełniałaś wiele błędów, więc udziel dziewczynie dobrych rad a nie gnoisz zarzucając brak odpowiedzialności-tym to na pewno dziecko się nie naje jak masz w tak durny sposób się wypowiadać to lepiej abyś pogadał sobie na męskim forum-sam pewnie nie płacisz a ujadasz tu jak kundel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste pytanie prosta
zaświadczenie może byc z urzedu pracy a raczej musi byc bo na jakiejs podstawie dochód trzeba obliczyc. To nie może byc tak ze tylko ojciec płaci alimenty, obowiazek alimentacji ma oboje rodziców i Ty tez musisz na dziecko łozyc. Jak nie możesz iść do pracy to postaraj sie załatwić sobie jakąś pomoc z opieki zgłoś się na jakis staz do UP itp zawsze są jakies rozwiązania. I żeby nie było jestem samotna matka z 2 dzieci. Dziadkowie mi nie pomagaja bo ich nie ma dzieciaki w wieku 6 i 2 lata i jakos radzic sobie musze. Pracuje a alimentów nie pobieram wiecej niz potrzebuje. Nie chodzi tu o to by teraz tatusia wycyckać tylko o to by rozsadnie i odpowiedzialnie podejśc do sprawy. W której oboje spieprzyliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycyckać???
cóż to za stwierdzenie?! kto tu kogo cycka!!! matka daje swój wkład-opiekę całodobową a tatuś ma zasrany obowiązek płacić!! w końcu wiedział skąd sie borą dzieci-to od zarania mężczyźni biorą na swoje barki utrzymanie swoich kobiet i swojego potomstwa!! nigdzie nie jest napisane aby w równych częściach płacić na swoje dzieci-jesli tak to w równych częściach powinno się tymi dziećmi opiekować!! matka do 3 roku życia dziecka powinna z tym dzieckiem być blisko i dawać poczucie bezpieczeństwa a nie aby dziecko było wychowywane przez obcych w instytucjach państwowych!! skoro są wariatki które maja fizyczną siłę zaiwaniać jak wół i jeszcze mieć czas by tymi dziećmi się zająć to bardzo proszę ale te wariatki nich nie żądają aby inne matki robiły to co one!! w żłobkach i przedszkolach dzieci chorują i są z dala od matek-nie jest to chyba najlepsze rozwiązanie prawda?!! dziś kiedy likwiduje się żłobki,przedszkola i szkoły udzielanie takich pojebanych rad jest całkowicie nie na miejscu!!! to że dziecko ma nieodpowiedzialnych rodziców nie oznacza że należy go pozbawiać od należnej mu się opieki i warunków dzieci które są przekazywane do domów dziecka są pozbawiane miłości a podatnicy płacą 3 x więcej na ich utrzymanie aniżeli wynosi sam fundusz alimentacyjny-chyba takiego rozwiązanie "ekonomiści" tu na forum nie chcą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba1988zabcia
Wez AL idz sie poloz spac sam placisz alimenty Rozsadny TATUSIU taki pozadny jestes AHAHAHAHAH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci odpowiem powaznie
hej zaba, ja tez nie pracuje narazie i ojciec mojego dziecka tez nie pracuje i dostalam alimenty 300 zl ale za jakis czAS sedzina powiedziala zebym wniosla o podwuyzszenie bo wieksze dziecko to wieksze alimenty :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieziemska22
Ja cie aktorko rozumie. Tez mam chłopaka w pace. Oczywiście alimenta dostaniesz. Ja jestem w ciazy z drogim dzieckiem, a chłopaka siedzic jeszcze będzie 10 lat, buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze ci tu napisała dziewczyna z dwójką dzieci brawa dla niej bo sobie radzi choć ją to wiele kosztuje i takie osoby paniusiu jak ja której dziecko jest pewnie niewiele młodsze od ciebie też wiedzą co mówią. Sorry ale byłaś leń wcześniej bo miałabyś macierzyński gdybyś pracowała wcześniej przedtem nie było dziecka. Zgadza się mój syn ma alimenty ale ja też wiem że żaden sąd nie pokryje całych kosztów utrzymania dziecka i cały czas tej pani próbuje to powiedzieć. Żadaj sobie pytanko jak dlugo ciebie i twoje dziecko będą chcieli utrzymywać rodzice podobno dorosła mądralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Znowu kolejna co nie w kolejności porobiła. Ona jeszcze będzie mówić ,że dziecko wychowuje.Kiedy zacznie się wystawiać takim panienkom rachunki za dziecko???? Co z tego dziecka wyrośnie????? Koleiny klient MOPS -u???? Albo rodziców?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wyrośnie?
może wyrośnie na porządnego człowieka a jeśli będzie miało za co żyć i się kształcić (czytaj: jeśli będzie miało alimenty) to być może zostanie dobrym adwokatem i będzie broniło kobiety przed atakiem takich imbecyli jak ty znienawidzony a jeśli nie będzie miało alimentów to oby nie wyrosło na kogoś pokroju znienawidzonego lub płacącego Al a ty mądra jesteś teraz kiedy twój syn ma 18 lat a kiedy miał parę miesięcy to tez tak mądrze myślałaś? to dlaczego takiego fiuta wybrałaś na ojca swojego dziecka że alimenty sądownie musiałaś załatwić? dlaczego dajesz za wzór babo-chłopa-dzielną kobietę, która ma dwójkę małych dzieci,pracuje i nie bierze od nikogo alimentów-ciekawa na czym zarabia że jej na wszystko nie braknie czasu i siły!! może ta jakaś machina od rodzenia i wychowywania? trzepnij sie w łeb bo jak będzie tak orała to za jakiś czas tymi dziećmi nie będzie komu się zajmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
"""""" co wyrośnie? """""" Ale po co Ci ten problem ????? Oddaj ojcu albo do domu dziecka. Jak ojciec nie będzie chciał to sąd go zmusi. Wtedy miałby prawo zmuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwony cierp
ciało jak sie 20 lat temu ruchac chciało ,twoje dziecko powinno takiego dziada jak ty kopnąc w dupę żeby daleko leciał i nie wrócił ,żal dziecka że z takiego curiosum powstało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienawidzony ty gadzie
problemem nie jest dziecko a BRAK PIENIĘDZY PRZEZ NIEPŁACENIE ALIMENTÓW PRZEZ RODZICA KTÓRY PORZUCIŁ DZIECKO czy ty w końcu to zrozumiesz pajacu jeden? rodzice skarżący się tu na forum nie skarżą się na posiadanie dzieci ale na to że drugi rodzic zwinął żagle i nie płaci!! każesz oddać dzieci do domów dziecka-kurwa jak bym miała ciebie tu pod ręką byś dostał chlapacza w ten tępy ryj-otrząsnął byś się od razu z amoku pijackiego!! rodzice wychowujący dzieci mimo że narzekają na brak pieniędzy kochają te dzieci-dbają o nie,poświęcają swój czas a takie męskie kurwy jak ty stale atakują zarzucając im chciwość!!! jebnij sie ty zakało społeczeństwa w ten czerwony, pijacki dekiel!! tak nie może pisać zdrowy rozsądny człowiek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krótko i na temat abc
Jesteście nienormalne wiążąc się z kryminalistami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga,uwaga
a jeśli najpierw poznaje się fajnego mężczyznę a dopiero po czasie staje się on kryminalistą ? nie słyszałaś nigdy o takich przypadkach? 90% osób wchodzi w związek na najcudowniejszym człowiekiem pod słońcem a po czasie nie można na niego patrzeć-też nic tobie na ten temat nie wiadomo? Lepper też był słynnym politykiem a później okazał się marnym kochankiem zamieszanym w różne afery-cudem udało mu się z tego wymigać... łatwo udziela się durnych komentarzy kiedy nie bezpośredni to "nas" nie dotyczy zachowaj swoje dobre rady dla najbliższej rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krótko i na temat abc
No sory ale kryminalista z 10letnim wyrokiem nie zostaje się z dnia na dzień. Trzeba troszkę nad tym popracować. I nie chodzi tu o autorkę a o wypowiedź gdzieś dużo niżej. Jeśli chodzi o rady to wydaje mi się że mamy wolność słowa tak? Czy może czegoś nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga,uwaga
wielu rzeczy nie wiesz!! przede wszystkim nie jesteś i nie byłaś w takiej sytuacji jak autorka więc nie masz wręcz prawa komentować!!! udziel dobrej pomocnej rady czy sugestii zrobisz przynajmniej cos dobrego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadkowy sex
Nadstawiając zadnice wiedziałaś nałożnico ze nie bedzie z tego oranio zasiew marchwi tylko dzieci/ko,wiec jest twoim zasran**m obowiązkiem pomyśleć jak zapracować na utrzymanie dziecka ,a ty szukasz drugiego naiwniaka by cię trachnoł aż ci banki pują nosem,a drugi by poprawił aż macica powie kto tam.bież sie pusta do pracyśzukaj pracy w żłobku by mieć dziecko przy sobie,lub pracy w domu,szycie ,składanie długopisów,..Z je****em jest tak jak z kupnem auta,za wady ukryte nie odpowiadamy, i auto naprawiamy lub złomujemy,pomyśl co bym zrobił ja>>>>spisał na straty bo szkoda słów mamusia z prypadku,kto wiedział ze ty leń i szukasz dawcy spermy,i jeszcze tu sie rzucasz ,,a to jest szczera prawda,Dziecko wychowuje dwoje rodziców,ale on jest na wczasach i my podatnicy go utrzymujemy ,a ty wystawiasz własne dziecko też na dofinansowanie,wiec zrzeknij sie praw wyrodna matko!!! i oddaj dziecine do domu dziecka,i aborcji -dziecko bedzie mialo dom, kochających rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozecie sie rzucac
ile chcecie, tupac nogami, podnosic sobie cisnienie. A autorce alimenty i tak sie naleza i je dostanie :P Dziecko za bledy rodzicow nie odpowiada. I podnoscie sobie dalej cisnienie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Teraz już wiemy......dlaczego były zabory i bieda w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemem nie jest dziecko a BRAK PIENIĘDZY PRZEZ NIEPŁACENIE ALIMENTÓW PRZEZ RODZICA KTÓRY PORZUCIŁ DZIECKO Tak zgadza się problemem nie jest dziecko ale brak pieniędzy przez niepłacenie alimentów od rodzica który porzucił dziecko po pierwsze wcale nie jest pewne że ojciec to dziecko porzucił bo siedzi w więzieniu,po drugie jest jeszcze jeden problem mamusia len któremu pracować się wcześniej nie chciało i dlatego dziś nie ma.Ktoś mi tu zarzucił że mądra jestem teraz bo moje dziecko ma naście lat tyle że ja zanim dziecko urodziłam pracowałam więc mogłam sobie na wychowawczy pozwoilć a autorka chyba nie więc ma trochę inne realia.Takie realia wybrała sobie mamusia przed urodzeniem dziecka.Powiem wam szczerze mnie było by wstyd bedąc dorosłą osobą mającą dziecko nie uczącą się obciążać rodziców kosztami utrzymania.I wiecie co patrząc na wypowiedzi autorki wnioskuję że wcale nie jest taką grzeczną porzuconą kobietą z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×