Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

wez to jest poprostu katastrofa tyle kasy idzie prawie miesieczna wypłata jednej osoby a gdzie inne rzeczy rachunki ip? to i tak taniej Ci wychodzi. Wiem jak drogie sa zastrzyki ja tez mialam i ovitrelle i fostomon itp. I to po 3 a kazdy okol 100 kosztuje? A Ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie kasa leci mam nadzieje ze przyniesie efekty. A Krystal i Betki gdzie pracujecie>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze szczescie w nieszczesiu ze nie jestem sama, bo ja poprostu boje sie ze jeste najstarsza i to mnie przeraza kochane dziewczeta!! Moja kolezanka tez jest z naszego roku i tez bardzo długo sie stara i smiejemy sie ze to czarnobyl nam wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie z kims pisac co ma takie same problemy Tylko my sie kochane rozumiemy najlepiej!! Szkoda ze daleko od siebie mieszkamy bo przy kawie bysmy sie nad soba pouzalały!! a wasi M po ile lat maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam poszukać na forum bo zapomniałam carla się stara 2 lata ja ponad 4 a ty Monjoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc jeśli chodzi o to gdzie mieszkam i pracuje to wolałabym nie pisać tutaj bo to niezbyt duże miasto i się boję że ktoś ze znajomych przypadkiem wejdzie na forum i skojarzy że to ja :) a ja nikomu nie mówiłam że się leczymy i wolałabym żeby ze znajomych nikt nie wiedział bo to dla mnie krępujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc mój m ma 35l Ja muszę już na dzisiaj kończyć pogawędke bo rano trzeba wstać i się nie wyśpię:) Kolorowych snów życzę i do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem tu nowa Jestem z mężem 8 lat, z czego ok tylko 2 lat na początku się zabezpieczałam - czyli ponad 5 lat staramy się o dzidzię...i nic :(((( Miałam laparoskopię - prawy jajowód niedrożny - z lewego ograniczony wypływ kontrastu. Męża nasienie - bdb. Dziś dostałam skierowanie na inseminację. Kompletnie nie mam zielonego pojęcia co dalej? Mieszkam kawałek drogi od dwóch klinik jakie mi polecił gin(Poznań ul Polna i Wrocław ul. Bierutkowska) jednak radził abym pojechała do Poznania - mówił, że dłuższy czas oczekiwania lecz większa szansa powodzenia - nie wiem ile w tym prawdy po tym co czytałam na forach ale to inna sprawa. Piszę tu bo chciałabym się dowiedzieć - co dalej? Ile czeka mnie dojazdów? Wizyt? Badań? Kosztów?Czy to pomoże? Do której kliniki się zgłosić? Skierowanie mam na NFZ. Czy mogłaby prosić którąś z Was (Pań), które już miały inseminację o kontakt na gg: 28833202.? Będę bardzo wdzięczna / Pozdrawiam i z góry dziękuję za jakąkolwiek odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Anetko!! Super ze do nas dołaczyłas !! Bardzo serdecznie Cie witam!! Bardzo miło sie nam tu pisze !! Ja miałam 6 inseminacji troche o tym wiem!! ? Mozemy pogadac! Krystal ja tez mieszkam w małej miejscowosci i tez nikt nie wie co przechodze. pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko zgłoś się do jakiejś kliniki leczenia niepłodności, bo z tego co wiem to warunkiem przeprowadzenia inseminacji są drożne jajowody. Nie wiem, czy lekarz nie zaproponuje in vitro. Jeżeli chodzi o koszty kwalifikujące do inseminacji (czyli wszystkie badania, które musisz zrobić) to koszt ok.1000 zł. Później dochodzą leki, które bierzesz przy stymulacji cyklu (tu koszt jest różny, w zależności od tego co przepisze lekarz, ale min.200-300 zł) + koszt inseminacji (od 600 do 800 zł). I toby było na tyle :) Koszty in vitro są niestety dużo wyższe min.7000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina@1299
Anetko witaj na forum. Kochane życzę Wam wszystkim miłego dnia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla__82
Siemka wszystkim! NOooo forum się poszerza o nowe kobitki to fajnie że jest nas więcej bo w grupie raźniej. Odnośnie rocznika '82 to również uważam go za pechowy :( ale mam nadzieję, że jednak mimo wszystko którejś z nas się uda zaskoczyć :) ;) Ja dzisiaj miałam dostać @ i jakoś nie widać... jak nic się nie wydarzy do wieczora to kupuje test i jutro się okaże co i jak (dzisiaj mam 30 dc, cykle miałam co 28 dni)... pojawia się takie małe światełko ;) Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetko witam cie serdecznie. Ja mialam przeprowadzonych 10 inseminacji na Polnej, wiec cos o tym wiem. Niestety dzisiaj potwierdziło się ze ta 10 tez byla pechowa :( , chociaz przeprowadzona w super sprzyjajacych warunkach. Sama juz nie wiem co o tym myslec :( Teraz robie sobie m-c przerwy. Jak masz jakies konkretne pytania to chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia28__katowice
Hej dziewczyny!! Witam nową koleżankę Carla a widzisz może jednak sie udało? Testuj rano i zaraz pisz co i jak a która to była Twoja inseminacja bo już się pogubiłam:) Marion8 witam w klubue, rozumiem że dostałaś dziś @?? Robisz miesiac przerwy a później co dalej?? próbujesz jeszcze iui czy już in vitro? Ja byłam dzis na becie rano ale niepotrzebnie w sumie, bo tylko jak wróciąłm to dostałąm @ także dzis zaczynam nowy cykl Dziewczyny mam propozycje może zaczernimy wszystkie nicki i w stopkach napiszem krótko jakie mamy problemy i która to iui bo potem sie człowiek gubi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla__82
Asiu to moja druga inseminacja była. Byłoby oczywiście fajnie ale zaczynam podejrzewać, że to zmiana mojego trybu życia (intensywnie zaczęłam ćwiczyć) i dieta opóźnia @. Dam znać co i jak najpóźniej jutro rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla__82
Asiu ćwiczenia aerobik do tego "6 weidera" dieta to głównie warzywa i owoce. Nie ćwiczyłam bezpośrednio po IUI zaczęłam po 5 dniach. Postanowiłam dać nam przerwę do września i chcę wykorzystać ten czas na powrót do swojej wagi. Pewnie jakbym dalej kontynuowała iui to nie robiłabym tych ćwiczeń (szczególnie 6 weidera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania do monjoc82
monjoc82, a znacie przyczynę Waszych problemów z płodnością? Kurcze 6 inseminacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegos czasu Was podczytuję. Wczoraj miałam I IUI. Zwariuję od tego czekania, nie potrafię o tym nie mysleć. Zały czas doszukuje się bólu piersi, kóry dopada mnie w II połowie cyklu, kiedyś już ok 16dc, od niedawna raczej po 20 dc. Wiem,ze jak go poczuje to się nie udało :( Jak mysleć pozytywnie? Pozdrawiam :) 3 lata starań, 1 IUI 🌼 "Czekamy na cud"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLECAM WAM BARDZO
MALINA - endometrium miałam zazwyczaj 5 - 7 mm w czasie owulacji [więc za mało żeby się zagnieździł zarodek] w cyklach kiedy od 1 dnia piłam lampkę wina endometrium wynosiło 10 -12 mm czyli idealnie ;) wiesiołek na endometrium nie pomaga mi pomógł owszem, ale na POPRAWĘ ŚLUZU [który po CLO zaczął zanikać......] a nie na endometrium :) MARION bardzo mi przykro ale ja juz kilka dni temu wiedziałam, że nie będziesz w ciąży....... :( bo tak jak Ci pisałam - BEZSENSEM jest robienie 10 IUI skoro WSZĘDZIE zaleca się maksymalnie 6 prób jeśli do 6 razy się nie uda to znaczy że nawet i 20 podejść nie pomoże i że trzeba pomyśleć nad in vitro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLECAM WAM BARDZO
a i jeszcze o objawach ciążowych - ja nie miałam ani bólu piersi, ani ciemnych sutków ani nic jedyne objawy jakie mnie dopadły [ a jeszcze nie wiedziałam o ciąży ] to MEGA apetyt, MEGA senność i MEGA bóle brzucha dokładnie takie jak w 1 i 2 dzień okresu budziły mnie te bóle głównie w nocy i tak bolało że wyłam i zażywałam Ketonal.... a za kilka dni zrobiłam dwa testy, oba mega pozytywne i od tego dnia wszystkie objawy ustały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina@1299
Witaj Bahati - nowa koleżanko na naszym forum. Każda z nas trzyma na pewno kciuki za Ciebie. Musisz myśleć pozytywnie. Nie możesz z góry przekreślać, ze się nie udało. Carla zrób ten test bo czekamy na dobre wiadomości od ciebie. Polecam Wam bardzo proszę napisz jak piłaś to wino przed miesiączką czy po? Wczoraj tak rozmawialiśmy z mężem i chyba jeszcze w tym cyklu nie będziemy podchodzić. Ze względu na dużą ilość imprez w tym miesiącu: 2 wesela i komunia. Zresztą ja tam się tego wszystkiego boję, ze odwlekam to i odwlekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marion, my też borykamy się z niepłodnością idiopatyczną :( Ale dlaczego miałas aż tyle inseminacji? Twój lekarz nie sugieruje in vitro? Te 4 inseminacje ponad zalecane 6 to przeciez finansowo pewnie 1/3 in vitro... My obecnie zakładamy,że poddamy się max. 4 inseminacjom, przeciez nie ma sensu robić tego bez końca. ..Mówi się po 6 zabiegach to już jest jak lotto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×