Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość chiara111
Jestem dziewczyny ; ) truskawka wielkie gratulacje, jak widać za pierwszym razem też się udaje :) chociaż mówią że nie..mieszkam we Włoszech..wiążę z tą inseminacją duże nadzieje bo już dwa lat i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka2233
Hej Chiara111. Wiem że to bardzo trudne ale postaraj się nie myśleć o tym ja byłam pewna że nic z tego podejścia nie będzie bo po pierwsze cykl był bardzo długi pęcherzyki wolno rosły pózniej okazało się że te co rosły to się wchłonęły natomiast w ciagu trzech dni urósł jeden duży na jajniku ktory nie reagował wcale na stymulację. Było to bardzo dziwne dla mnie lekarz nie bylw stanie odpowiedzieć dlaczego tak sie dzieje. Również staraliśmy sie ponad rok a z kliniką 5 cykli. Oczywiście że udaje się za pierwszym razem inna sprawą jest donoszenie ciąży. Ja cały czas podczas terapii jestem dodatkowo na tabletkach które po pierwsze regulują cykle, przepisują je na PCO które mam, po drugie podtrzymuja ciążę. Nie jest to co prawda luteina ale mam je brać do trzech miesięcy od dnia testu pozytywnego stopniowo zmniejszając dawkę. A mieszkam w Danii. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiara111
U mnie niby wszystko ok tylko mój mąż ma mało plemników, około 15 mln/ml, mamy już dzieci z poprzednich związków a teraz staramy się o nasze wspólne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka2233
My też mamy już jedno dziecko. W twoim przypadku rzeczywiście IUI moze byc bardzo pomocne. Trzymam kciuki ✊️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje osobiscie 669061932 napisz esa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie mam problem z logowaniem wiec jak cos to jestem Sisi:) Jestem juz tydzień po inseminacji tylko czytam wasze komentarze i kazda z was byla stymulowana a ja nie:( Kiedy moge zrobic bete???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Sisi nie zawsze trzeba być stymulowanym do IUI, jeśli nie masz problemów z owulacją to lekarz nie będzie Cię stymulował. Myśle, że bete możesz zrobić w dzień spodziewanej miesiączki. Gdzie miałaś wykonywaną inseminację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Malina. Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze. Mocno trzymam kciuki i życzę odrobiny szczęścia. Pozdrawiam Skrabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Wczoraj miałam pierwsza próbę ale na pęknięty i jakieś mam przeczucia ze to stanowczo o było .Powiedzcie która z Was miała po pęknięcia i na naturalnym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nitka 999 a jak tak z ciekawośc***iszę chciałam zapytać co tam u Malinki jak tam twój maluszek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja przedwczoraj miałam IUI - pęcherzyk zdążył pęknąć - zdresztą samo pęknięcie wyraźnie poczułąm 4,5 h przed IUI. Bolesność piersi od czwartku, piątek po IUI bolesność jajnika, a wczoraj i dziś ból jak na miesiączkę... chyba nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala825
Gość miałam to samo jak drugi raz podchodziłam do IUI, i nam się udało. W jakiej klinice jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi8811
Hej, czy mialyscie robione USG po inseminacji zeby stwierdzic ze pecherzyk peknal?U mnie lekarka stwierdzila, ze nie ma potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, mam problem z zalogowaniem, w 2016 pisałam tu jako Nadziejaa7. Nam udało się za 3 razem :) teraz staramy się o drugą dzidzie, obecnie przygotowujemy się do inseminacji. Emi8811, nigdy nie miałam usg po, żeby sprawdzić czy pęcherzyk pękł. Mój lekarz twierdził ze to nie potrzebne, chyba zakładał ze i tak pęknie po zastrzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja I inseminacje miałam w środę 14.02 wiec to Walentylki oby były trafione. Byłam stymulowana lametta wychodowalam jeden pecherzyk 24mm Endo 10. 13.02 zastrzyk a dzisiaj trzy dni po usg pecherzyk jest ale ma 16mm sama nie wiem co myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nqdziejaaa
Hej gość, robiłaś już test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniiiaaa
Dziewczyny pisałam w 2016 do was miałam 2 inseminację potem in vitro. Wszystkie próby nieudane i 5 lat starań. Odpuściliśmy, myśleliśmy że już nie będziemy mieć dzieci. W 2017 lipiec stalo się samo niespodziewanie, nieplanowane zaszłam bez żadnego wspomagania teraz mamy śliczna kochana zdrowa Lenkę która ma 4 miesiace. Pisze abyście nie traciły nadzieji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K912

Tak, to wazne ze o tym piszecie.Gratuluję wszystkim szczęśliwym mamom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×