Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

nie mogę pozbierać myśli. Tę betę robi się na czczo czy nie ma znaczenia? jak myslicie czy byłaby mozliwość ze test wyszedł pozytywnie a ciązy by nie było???? cały czas nie moge w to uwierzyć. Nie moge pozbierac mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina wielkie gratulacje. beta nie musi być przed posilkiem. Kiedy zrobisz będzie dobrze. myśle, że test jest pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina serdecznie gratuluje!!! Trzymam kciuki żeby było wszystko na 100% Bethi w zasadzie nie wiem jak clo na mnie działał bo nie miałam robionego żadnego USG podczas brania Dziewczyny nie wiem co robić bo po najbliższej @ mam mieć USG w 10-13 dniu cyklu bo lekarz chce jeszcze pare rzeczy sprawdzić i dopiero po następnej @ podejście do IUI. mam jeszcze clo w domu i zastanawiam się czy je wziąść po @ żeby wiedzieć na USG czy pomaga Poradźcie co byście zrobiły??? bo jak by mi nie pomagało to chce poprosić o gonal nie chce stracić pierwszego IUI na clo jeżeli nie pomaga lepiej chyba zacząć od gonalu??? jak myślicie??? Asiunia i Tosia trzymam kciuki żeby wam również się powiodło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina, malina... i warto się było tak katować? gratulacje kochana, rozsiewasz wokół pozytywną energię:-) dobrej nocy życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewic26
Malinko serdecznie gratuluję:) ja podchodzę do 2 iui w piątek o 7 rano, dziś mam pęcherzyk dominujący 19mm. Jak się nie uda to w marcu również - nie wymiękam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dawno mnie Nie bylo ale czytam caly czas. Malinko kochana Gratulacje!!! u mnie juz 30 tydzien az Nie moge uwierzyc jak to szybkk zlecialo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaolusia
Malinko 299 Gorace gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):) A nie mówiłam że ten rok będzie dla Nas wszystkich szczęśliwy :) warto czekać na takie dwie krechy:) Jeszcze raz gratulacje a z tym lekarzeem to spokojnie bo ja tez miałam taka sytuacje że zaszłam w ciąże a mojego lekarza nie było ponieważ był na wakacjach i czekałam aż wróci ,od zrobienia testu mineło dwa tygodnie i dopiero pojechałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej ten dzień zacząć się nie mógł:) Malinko cudowna wiadomość:) Bete można robić o dowolnej porze dnia, a test na pewno nie kłamie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolooo28 lepiej nic nie bierz, jeśli lekarz nie zalecił. Widocznie chce sprawdzic jak pracują jajniki bez "wspomagaczy". Ale może lepiej jakbyś do niego przedzwoniła...będziesz spokojniejsza. Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia29
no wkoncu malina!gratuluje Ci serdecznie!super!bardzo sie ciesze. jolooo dzieki za kciuki! ja podobnie jak agula, nie radzilabym Ci brac tabletek, bo lekarz ma swoje powody i trzeba mu zaufac. Ewic trzymam kciuki za Ciebie!powodzenia! Panterko dzieki bardzo.Jestem dobrej mysli,ale jakby jednak sie nie udalo, to w marcu kolejna proba.Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina299@ hura ale sie ciesze az sie poplakalam z tego szczescia malinko witam w klubie , boze a tak sie denerwowalas no i co hehehhe dwie krechy to dwie krechy zaczynamy swietowanie matko kochana ale super to cos z mpich obliczen wychodzi ze razem bedziemy przezywac ciaze i terminy tez bliski sciskam cie bardzo mocno maja kochana i daj znac co i jak jak sie czujesz itp musismy wybrac dodatkowy temat dla ciezarnych hehehhe moze dolaczymy razem ? daj znac a wy dziewczyny ie poddawajcie sie jak widac cuda sie zdarzaja wy tez dacie rade jestem tego pewna bzukai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No malinko kochana serdecznie Ci gratuluje :) Wszystko będzie dobrze zobaczysz :) Jeśli chodzi o Bete robi się ją o każdej porze dnia i nocy bez znaczenia czy nad czo czy po posiłku :) Ja dzisiaj miałam drugą IUI teraz pozostaje tylko czekanie....... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ten rok będzie cudowny dla was wszystkich! Dla jednych, bo pojawią się na świecie nasze Skarby i dla pozostałej części, bo w końcu wszystkie ujrzycie upragnione dwie kreseczki;) Powoli się "worek rozwiązuje". Gratuluję serdecznie Malina! Beta oczywiście o każdej porze dnia i nie koniecznie na czczo a jeśli chodzi o lekarza to spokojnie. Choć wiem, że będzie ciężko odczekaj jakieś 2 tygodnie a na usg już ładny zarodek ujrzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam nadzieje ze za miesac bede sie cieszyc równiez jak wy a jak nie to znow w maju co ma byc to bedzie trzymam kciuki za was wszystkie tutaj!!!tym którym sie udalo dbajcie o siebie a nas które równiez czekaja nam tez sie musi udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yay!! Malina gratuluje Ci!!!!!!!!!!!!!!! Ty szczesciaro! i to naturalnie!! bravo!!! to ten oribtrek! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje wam kochane. Ten rok zaczął się szczesliwie i mam nadzieję, ze zakonczy dla was wszystkich. Niestety teraz nie bede tak czesto siedziec przed kompem bo lekarz mi zabronił. Trzymam mocno kciuki za was wszystkie!!!! robiłam dzis betę - 2741.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaolusia
Cześć dziewczyny dziś mam iui mam nadzieje że będę sie cieszyć za dwa tygodnie :) 2 pęcherzyki jeden po prawej a drugi po lewej stronie,więc zobaczymy ,kurcze jak nigdy jakos mam stresa.Bardzo bym chciała żeby się udało i będe sie modlić o blizniaki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia Cichaolusia i Bethi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko! Wielkie gratulacje!!! Cudna wiadomość!!! Oby nam wszystkim ten rok przyniósł takie nowiny!!! Ja w tym cyklu IUI nie będę miała, bo 2 pęcherzyki, mimo @, mi nie pękły! Do d....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Malina gratulacje tobie się należy bo jesteś tu najdłużej tylko nas teraz nie opuszczaj i pisz co tam u ciebie Wen ja z mojego doświadczenia nie znam dobrej kliniki w Krakowie do Macierzyństwa trafiłam bo potrzebowałam zrobić seminogram męża wizyta trwa 5 minut w sumie to się na niej nic nie dowiedziałam wydałam kupę kasy na badania a potem mój gin powiedział mi ze niektóre to się robi dopiero jak się jest w ciąży inne to on w ogóle nie rozumie po co były robione ale każdy ma swoja metodę teraz chodzę prywatnie wczoraj miałam 2IUI zobaczymy jak będzie Cichaolusia i Bethi powodzenia dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer nieźle zbiegły sie nam terminy inseminacji :> oby wszystkio potoczyło sie dobrze :> Dzięki za kciuki ja rówież trzymam mocno za was kciuki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malino gratulacje :) a my nei mielismy w tym cyklu IUI ;/ brak pęcherzyków ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewic26
Cześć Dziewczyny, jestem już po 2 iui, tym razem na pękniętym pęcherzyku. Za dwa tygodnie się okaże czy tym razem było to szczęśliwe podejście. Trzymam mocno za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, ale się zbiegły te terminy IUI. Może w sile jest metoda:-) mam nadzieję, że za dwa tygodnie spotkamy się na temacie "mamuśki" :-) kiedyś któraś z Was zrobiła taka tabelkę - kto kiedy testuje itp. czy jest możliwość, że to powtórzymy? ja niestety nie biore sie za to, nie potrafię :-( bądź co bądź 3mam kciuki za wszystkie czekajace:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kochane ze was nie opuszczę. Trzymam mocno kciuki za każda z Was. jesteście mi wszystkie bardzo bliskie. Razem z wami bede przeżywac wszystkie smutki (choć mam nadzieję, ze ich nie będzie!!!) i radości. Dacie rade zobaczycie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×