Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Dziewczyny przykro mi :( Ale i tak macie szczęście że nie zabrnęłyście tak daleko jak ja więc bierzcie sie w garść i działajcie dalej!! Podjeliśmy 2 próbę INVF i byłam dziś na wizycie u dr i okazuje sie że do d..... są moje jajniki wyglądają coraz gorzej, endometrioza sieje spustoszenie.... dziś dopiero 5 dzień stymulacji ale widać bylo tylko 2 pęcherzyki na lewym jajniku i 2 na prawym więc do d**y z tym wszystkim... szanse marne... to w poprzedniej stymulacji miesiąc temu, która została przerwana z powodu tylko 1 pęcherzyka dominującego- na poczatku było 5 i 2... a to jest zaraz nastepny cykl i tylko 4? wiem że mam mizerne AMH ale jeszcze miesiąc, dwa czy trzy było przynajmniej 7 pęcherzyków. A jak dziś nie było nic więcej widać to pewnie juz sie nie pojawią...?Oczywiście na razie nie ma mowy o umawianiu sie na punkcje bo nie wiadomo co dalej i czy bedzie co pobierać, ale zapytałam dr co później zrobimy czy znow będzie chciał przerwać stymulacje czy nawet jeśli będzie 1 pęcherzyk to go pobiora, no i powiedział że pobiorą nawet jeden, bo w tej tak złej sytuacji nie ma co wybrzydzać. Jestem załamana dziewczyny, bo laparoskopie miałam w październiku 2012, w lutym podeszliśmy do 1 inseminacji, potem 1 cykl odczekaliśmy i zdecydowaliśmy sie na INVF a tu przez tak krótki czas tak sie marnie porobiło... Dziewczyny z endometriozą nie ma żartow z tym paskudztwem, jak wam proponuja INVF to nie zastanawiajcie sie tylko dzialajcie żebyście nie wylądowały na takim etapie jak ja, choć wydawło mi sie że cały czas działamy i z niczym nie zwlekamy a tu naprawde każdy cykl jest na wagę złota!!! I pamiętajcie że INVF wcale nie jest lekarstwem dla wszystkich którym naturalnie sie nie udało, INVF jak widać wcale nie jest takie łatwe jak sie wszystkim wydaje! A ja mam dopiero 30 lat i regularnie zawsze chodziąłm do lekarza na badania a tu taka niesodzianka z ta endometriozą i nikt wczesniej nic nie zauważył No ale nic działamy i zobaczymy co ten czas nam przyniesie i co się wydarzy bo i tak nic więcej nie możemy zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulek 29,mam nadzieje ze kiedys Twoje wszystkie cierpienia zostana nagrodzone w postaci slicznej malej kruszynki!!!!!Trzymam kciuki za Ciebie jak i za wszystkie tu dziewczyny,kazdej musi sie udac bo kazda ma prawo byc matka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
agulek strasznie ci wspolczuje ... kazda z nas przezywa swoje utrudnienia z zajsciem w ciazy ... to wszystko jest bardzo przykre :( a powiedzcie mi ile dni po odstawieniu luteiny pojawia sie okres?? ja jestem 3 dzien po odstawieniu i okresu nie ma :/ bole mam typowe na @ ale jak narazie nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo,ja bralam dufaston i po dwoch dniach od odstawienia dostalam @,ale lekarz mi powiedzial ze moze to byc nawet do 10 dni,kazdy pewnie reaguje inaczej.Nadziejo,jakie dalsze plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
dziekuje akkmo :) no wlasnie dostalam nitke krwi wiec chyba sie zaczyna.. tak teraz sobie mysle ze zroblam bete w 12 dniu po owulacji i wyszla ona przeciesz 0,5 wiec wiem ze brak ciazy ale chyba nie bylo to za wczesnie ? moje plany ? czekam na @ pije ziola ojca sroki biore clo i znow inseminacja :) gin kazal sie zglosil w 10 dniu cyklu to da mi znow sierowanie do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo,jakie jest Twoje AMH?Przepraszam,ze pytam ale nie moge znalesc w poprzednich postach.Moja przyjaciolka ma 2,7 lekarz powiedzial ze dobre,brala po poltorej tabl clo i jeden pecherzyk tylko sie pokazal,czy cos jest nie tak z tym amh?Czy nie za duze?Wiecie cos dziewczyny na ten temat?Nadziejko,ja tez oczekuje @,usg kontrolne i byc moze kolejna stymulacja do iui,boje sie wizyty bo strasznie mnie boli brzuch,boje sie ze mogly sie porobic jakies torbiele i znow bede musiala wszystko odlozyc.Nie licze zbytnio na powodzenie tego zabiegu,szczerze powiem ze nachetniej podeszla bym do in vitro,ale moj m sie nie zgadza,chce isc planem lekarza,ze jeszcze dwie iui i dopiero wtedy on vitro.A ja juz czuje ze sil mi brak,ze juz sie poddaje,ze nic sie nie spelni,zadne moje marzenie o malenskim bobasku.Wiem,ze moze mowie glupstwa,ale dzis taki dzien,taka pogoda i taki nastroj.Dol na maksa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelcia1983
Czesc dziewczyny. Postanowilam dolaczyc sie do tematu i dopytac Was troszke:) Dzis mialam pierwsza inseminacje. Przed bralam menopur, pozniej jednorazowo pregnyl. Jednak teraz juz po inseminacji nie dostalam zadnych lekow...po prostu musze czekac. Czy to normalne? Bralyscie cos po inseminacji?I kwas foliowy. Moj lekarz kompletnie mi o nim nie wspominala ja z tych wszystkich stresow zapomnialam zapytac. Bierzeciekwas foliowy? Powinnam go kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelincia kwas foliowy na pewno powinnaś brać, Mi po tygodniu lekarz kazał zrobić prolaktyne i jak bedzie <12 to miałam brać d*phaston. Dziewczyny za Was wszystkie trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny jestgem strasznie poirytowana podejściem mojej kliniki do mnie. Własciwie i tak chciałam zrezygnowac z novum.A ostatnie sytuacje potwierdziły moja decyzję. Otóż pominę to że zżerają kase dosłownie za wszystko to jeszcze dzwonię w sobotę do novum w celu umówieniu wizyty na poniedziałek a tam chamska baba mówi ze mój lekarz prowadzący juz tam nie pracuje.Ja w szoku pytam co teraz z jego pacjentkami, a ona że to moja ndecyzja teraz co zrobię.Nie poleciła żadnego lekarza, żaden też nie przejął jego pacjentek.Kurcze nie chciałam marnowac cyklu i jeszcze w tym podejśc do iui.A tu taki numer.Wysłałam już do novum wniosek o wydanie dokumentacji medycznej.Skoro oni maja mnie gdzieś to ja ich tez. Kurcze ale zła jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miinii
Witam Was kobietki. Czytam to forum od długiego czasu i w końcu postanowiłam się przyłączyć. My z mężem leczymy się w InviMedzie w Warszawie. Miałam już 1 IUI i nic oczywiście. Teraz czekam na @ i tym razem będzie ze stymulacją. Bardzo trzymam za wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
akkma ja nie mialam zadnych badaniach hormonalnych :/ tylko w szpitalu mi cos zbadali i mowili tylko : no podwyzsza sie wiec pecherzyk powinien peknac... ale dziwnie bo dziewczyny ktore lezaly obok mnie mialy wynik okolo 300 a ja ponad 800 a drugi hormon byl w normnie... niewiem mi zrobili cytologie i nic wiecej . Tak to raczej badanie nasienia i monitoring... niewiem sama sie zastanawiam czy na wlasna reke nie zbadac ormony ale jakie? ja mam pco wiec dlatego biore clo bo tylko jeden jajnik pracuje a na drugim jest duzo pecherzykow dlatego tez w tym cyklu zaczynam pic ziola ojca sroki by oczyscis jajniki bym w koncu zaczela produkowac wiecej pecherzyk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo,ja mialam badan okolo mnostwo,tsh i amh najwazniejsze.Podwyzszony wynik tsh najprawdopodobniej blokowal moje proby zajscia w ciaze,gdyz norma do ciazy to 2,5 a ja mialam ponad 5.Teraz mam w okolicach 1 wiec mam nadzieje ze to cos pomoze,musze jednak brac caly czas leki.Amh tak samo,niski wynik to tez dyskwalifikuje do iui,do tego prolaktyny,toksoplazmozy,chlamydia.Bylo tego duzo,do tego badanie droznosci jajowodow.Dopiero jak mialam wszystkie badania ksiazkowe wyniki i wiedze na temat moich jajowodow moj lekarz dopuscil mnie do iui,bo wczesniej nie chcial nawet o tym slyszec,jak powiedzial nie chodzi o to zeby miec inseminacje jedna za soba tylko zeby byla skuteczna.Mam nadzieje ze w tym msc moj lewy jajniczek sprawi mi niespodzianke i cos wyprodukuje,bo inaczej osiwieje.Troche mnie dziwi ze twoj lekarz nie zlecil ci zadnych badan,bo te co ci wymienilam musialy byc ksiazkowe zeby mozna bylo dzialac dalej,a samo tsh podwyzszone utrudnia zajscie w ciaze.Moze warto zmienic lekarza,badz poprosic o skierowanie na badania,bo jak widzisz,gdybym nie miala wszystkich badan obionych to moglabym robic iui w nieskonczonosc a to i tak byloby bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo,co daja te ziola ojca sroki,czy jest szansa na wieksza ilosc pecherzykow jak sie to pije?Co do twoich badan to jestem zdziwiona,ja robilam ich okolo mnostwo,tsh,toksoplazmoza,chlamydia,bad droznosci jajowodow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
a wy dziwczyny slyszalyscie o tych ziolach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vjik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
witam wszystkie dziewczete niewiem czemu ale nie widze swoich wypowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
kurcze co sie dzieje?? pisze i pisze a nic nie widze o co chodzi z ta kafeteria??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
akkma no mnie tez to dziwi dlatego postanowilam pic te ziola bo one reguluja hormony i wyczyszczaja jajniki duzo o tym czytalam i wiele kobie po miesiacu picia zachodzily w ciaze ae sa i takie ktore pisaly ze rozlegulowal im cykl ja pije bardzo malutka lyzeczke tej herbaty i zobaczymy .. mam znajoma ktora tez to pila a starala sie bardzo dluzo i po jednym cyklu zaszla .. niewiem poczytaj sobie ziola ojca sroki nr 3 przekonaj sie:) co do moich badan to mnie tez to dziwi niewiem jak sie nie uda ta inseminacja to poprosze swojego gin o skierowanie. Ogolnie moj prowadzacy to bardzo znany i szanowany ginekolog poloznik i wiele dobrego o nim slyszalam .. a akkma ile masz lat jesli moge zapytac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestia Ziol to zawsze sprawa indywidualna. Moja znajoma po 3 miesiacach picia a majac pco zaszla w ciaze, odstawila inne leki i pila tylko ziola. Ja pilam 4 cykle. Czy pomogly to nie wiem ale cos chyba zadzialalo:) Pozdrawiam i trzymam za Was wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
alla ja tez dużo czytałam o tych ziolach i w sumie już pije 3 dzień :) ale pije małą łyzeczke plaska bo nie chce się przestymulowac gdyż biore od dzisiaj przez 5 dni CLO :) pije olej lniany i omege 3 zobaczymy może w tym cyklu przy drugiej inseminacji się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
alla a powiedz pilas caly cykl czy tylko do owulacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,ja dzis kupilam wielgasna torbe ziolek,musze to sama wymieszac i pic bede od pierwszego dnia @,tak zrozumialam z neta,ze od pierwszego dnia cyklu.Chce tez wcisnac to mojemu mezusiowi,widze ze sie borok krzywi na sama mysl,ale zrobi wszystko dla dobra sprawy.Mam jedno pytanko,jak dlugo mam pic te ziolka?Czy do dnia owulacji czy pozniej tez?Zastanawiam sie tez nad poinformowaniem mojego gina ze pije te ziolka bo jak sie okaze przeciwny tym ziolom,to co wtedy?Choc ja wiem ze to sa tylko ziola,ale mimo to chcialam na 100% sie upewnic ze wszystko zrobie dobrze.Clematic,co u Ciebie,jak zyjesz?Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
akkma pewnie ze dobre naprawde :) smakuje jak rumianek z lekkim akcentem innych ziol ... mi tam smakuje ale pije małą łyzeczką taką płaską bo ja tez biore clo i nie chce przegąć :) mam planowaną inseminacje na 10-13 czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelcia1983
Witajcie. W czwartek mialam moja 1 inseminacje, jednak niestety juz dzis moge stwierdzic ze nic z tego. Dzien po inseminacji pojawil sie znienawidzony bol piersi. Comiesieczna oznaka zblizajacej sie @. Zawsze pojawia sie tuz po owulacji. Nic sie nie zmienilo niestety i w tym miesiacu. Ale nic, beda kolejne proby. Chociaz smutno... Tyjecie po hormonach? Bralam od 3 do 12 dc menopur. Przytylam 2-3 kilo. Byc moze to po prostu stres zwiazany z tym wszystkim spowodowal ciagly glod? Strach pomyslec co bedzie po kolejnych inseminacjach:) Moj gin powiedzial ze od menopuru nie mozna utyc, wiec sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki :) Czytam Was regularnie i zaciskam kciuki za WAS wszystkie ! Co to ziółek ojca Sroki to piłam niecały miesiąc bo po tygodniu dostałam okropnej biegunki, dosłownie "sikałam pupą" , po odstawieniu ziół, jak ręką odjął, więc to zapewne w nich tkwił kłopot. Może jestem uczulona ja jakieś ziółko ? Nie mniej naczytałam się dużo na ten temat i WIEM, że potrafią zdziałać cuda ! Akkmo u mnie wszystko dobrze. Jestem już po owulacji, ( choć nie miałam monitoringu ) ale na to wskazuje mi temperatura. Staram się odpuścić, ale to bardzo trudne. Narazie mam mnóstwo pracy zawodowej i to mi trochę pomaga :) Pomidorku a co u Ciebie ? Pozdrawiam, życząc wytrwałości i sobie i Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelcia, nie przekreślaj sprawy. Ja myślałam dokładnie tak jak ty, kilka dni po iui pojawił się znajomy ból piersi, jestem w 34 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelcia1983
Gratuluje serdecznie. Naprawde milo jest slyszec,ze komus sie udalo:) Do inseminacji bede podchodzila 6 razy. Za ktoryms po prostu musi sie udac, prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
ja pije 5 dzien ziola ojca sroki tak naprawde :) i jak nigdy czuje klucia lewego jajnika i ciesze sie bo moj lewy jajnik jest chory ... jestna nim duzo pecherzykow .Nie mam po cherbatce zadnych nieprzyjemnych objawow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×