Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

dziewica pogada

Polecane posty

Gość BuHajek
i tak cie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie nie zamierzałem obrazić Pani Dziewicy. Chciałem tylko Cię sprowokować parafrazując Twój tekst z pierwszej strony topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja - na początku zaznaczyłam, że nie życzę sobie prawiczków, to niegrzeczni chłopcy się pojawili na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku miku :-D W takim razie życzę Ci powodzenia w poszukiwaniu grzecznych w tym miejscu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy że zaliczam się do wieku średniego Powodzenia w szukaniu grzecznego nastolatka nie-prawiczka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu.....przepraszam za wtargniecie na twój topik już nie przeszkadzam .....miłych rozmów gołąbki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łobuz, łobuz
co z Ciebie wyrośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały Jasiu budzi się w środku nocy i jest przestraszony. Idzie do pokoju mamy i widzi, że ona stoi nago przed lustrem. Pociera swoje piersi i mruczy: - Chcę mężczyzny, chcę mężczyzny. Skonsternowany Jasiu wraca do swojego pokoju. Następnej nocy dzieje się to samo. Trzeciej nocy Jasiu budzi się, idzie do pokoju mamy, patrzy, a tam z jego mamą leży facet. Prędko biegnie do swojego pokoju, zdejmuje piżamkę, pociera swoją klatkę piersiową i mruczy: - Chcę lowelek, chcę lowelek... To taka dygresja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuHajek
dziewico pozwól, że opiszę ci moją przemiłą osobę jaką śmiem reprezentować tutaj na forum: 24 lata przystojny brunet, nieprawiczek, 182cm wzrostu, waga 75kg i co ty na to ? powiem ci jeszcze o moich niewyobrażalnych pasjach i talentach jakie posiada moja cudowna osoba: o żonglowaniu już wspomniałem, jak każdy facet lubie samochody :P i lubie pić miodowe piwko o nazwie ciechan przy okazji polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuHajek
za[pmniałem dodać, że jestem romantyczny i przytulaśny, a no i właśnie sie wykompałem. Dziewico, a co sądzisz o goleniu pach u faceta ? bo właśnie sobie wygoliłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×