Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

dziewica pogada

Polecane posty

Tu nie chodiz o 'sprawdzanie' tylko o pociąg, zaufanie i pewność, że to ten, na całe życie ;) jeszcze żaden nie spełnił 3 warunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm w dobie partnerstwa trudno przewidzieć czy ten 3 warunek będzie skuteczny.Natomiast do pozostałych.Ten drugi warunek tutaj trzeba mieć"nosa i wyczucie".Oczywiście dobrze go nigdy wcześniej nie poznasz.Lecz dotarcie małżeńskie,wzajemne zrozumienie i pomoc,wykrystalizuje się zapewne.Pierwszy oczywiście bezapelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem że 3. warunek to nigdy nie mam pewności co do tego, ale chodzi mi o moje przekonanie, że ja chcę i przekonanie potwierdzone zachowaniem jego, ż eon też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez wiadomo,ze nikt nie planuje rozwodu przed ślubem.Tylko czy w dotarciu sie będzie trwały konsensus.Inaczej rozpad szybko nastąpi.Widać to na cafe jak się czyta te czarujace biedne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim jestem - niewazne
fiku mikuuu ratujesz wizerunek współczesnych dziewczyn jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu-- dzienks za wspaniałą zabawe w roli mojej wiadomej.Oby Ci sie w zyciu poszczęścilo tak jak mnie.I nie sugeruj się nigdy nickiem.To fasada .Podwaliny są w wypowiedziach. ---------DOBRANOC----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×