Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

dziewica pogada

Polecane posty

Gość dede1
kurcze , teraz to zaczynam się naprawdę zastanawiać co ty tam wyprawiasz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie mam specjalnych zahamowań :P ale nie potrafię jakoś tak o tym pisać wprost :D Potrzeby są :( i tu tkwi problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
zresztą , co ty tam wyprawiaszz to można się domyśleć , :p ale o czym ty wtedy myślisz , to dopiero jest ciekawe o czym i o kim :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RemmeBrandt
@ fiku ... o, to moze potrafisz pisac o tym jakie posiadasz potrzeby? @ dede1 - pewnie standard - B. Pitt albo G. Clooney ;) - oczywiscie prowokuje odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RemmeBrandt
Znajomych tez? A ten obiekt, w tych Twoich wyobrazeniach, to stoi jak glaz (pewnie cos tam mu stoi :D ) ... czy tez wykazuje jakies zachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
obiekty , czyli trójkaty ?? :)) ha ha , a myślałem ,że jesteś taka niewinna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RemmeBrandt
dede1 - :d - ta Twoja podswiadomosc, mam nadzieje, ze proprocje damsko meskie w stosunku ... 2:1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba! na co mi taki statyczny obiekt :D wyobraźnia podsuwa mi raczej sytuacje a nie TAKIE szczegóły (za mało sie w życiu jeszcze naoglądałam :P). No dobra miałm kiedyś fantazję, ale 1:2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RemmeBrandt
Jak pamietasz, ze bylo 1:2 ... to pewnie pamietasz tez co sie dzialo? Wolisz byc dotykana, czy dotykac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
ojjjjjj :)) ja w twoim wieku nie miałem jeszcze fantazji o trójkątach :) wstydź się !! :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze jeszcze pociagnijmy jeszcze ten temat fantazji, skoro palce staly sie bardziej smiale :) Piesci cala, czy moze posiadasz swoje ulubione obszary cielesne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale przeciez w tych Twoich fantazjach ten przystojny i zadbany facet (zawsze tacy sa?) nie bedzie caly czas piescil Twoich piersi dlonmi i jezykiem ... pozniej rusza w gore, czy w dol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
hm , zastanawiam się czy ci wybrani szęśliwcy wiedzą , że cię tak zadowalają w twojej wyobraźni , a może ich poinformowałaś ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu to samo!!! Wrrr ... za kare prosze zrzucic jedna czesc odzienia wierzchniego ... chyba, ze siedzisz nago ... to prosze cos ubrac, by moc zrzucic. W dol ... ale dlonmi, czy jezykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede1 - pewnie dzwoni do kazdego i ich uswiadami, ze wlasnie co przezyla z nimi erotyczna fantazje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od ochoty. Ostatnio: opcja 1) pan doktor X- jest perwersyjny i dominuje ;) opcja 2) kolega Y- jest delikatny i czuły skład się stale zmienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty powinnas zostac prezesem klubu pilkarskiego, sklad bylby bardziej liczebny ... no i spora rotacja - gdybys tak zechciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
ciekawe co oznacza perwersja dla dziewicy :) ej , skoro robisz takie rzeczy w wyobraźni to co za różnica w realu ?? pan doktor chętnie ci wszystko wytłumaczy , ma praktykę :p nie tylko prywatną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty powinnas zostac prezesem klubu pilkarskiego" - za dużo pokus ;) "ej , skoro robisz takie rzeczy w wyobraźni to co za różnica w realu ??" - jest różnica i to duża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
no , a co z tą perwersją ?? różnica jest taka ,że w realu jest przyjemniej :) z drugiej strony fakt faktem uprawiasz bezpieczny seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×