Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dolaczyniedola

i co myslec o tym typie

Polecane posty

Gość dolaczyniedola

4 randki bez pocałunków bez dootyku czeste rozmowy przez telefon mmay sie spotkac w srode a dzis sie mnie pyta kiedy go na kawe do sibie zaprosze napisałam mu ze nie bardzo i czy spotkania na neutralnym gruncie nie wystraczaja ci? a on ze sa ok ale powoli przestaja mi wystarczac :O wiec mu napisałam ze to jego problem a on ze nie rozumie o co mi chodzi, ze w zasadzie to nic złego chyba nie powiedział i ze chyba przesadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobieta - a tez nie rozumiem o co ci chodzi?? narzekasz ze nie ma fizycznosci - a jak on do niej zmierza - to udajesz ze cie to oburza;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13698
Standard, jak fagas grzebie w cipie na pierwszej randce - to zboczeniec. Jak NIE dobiera sie do cipy - to aseksualny przyjaciel. Jebane księżniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczyniedola
ale ja nie mówie o sexie tylko o np buziaku w policzek przytuleniu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO - lepiej byc "zbrukana ksiezniczka" niz takim przcieztnym facecikiem co tylko steka i steka;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13698
I co z tego?! Może wolniej się rozkręca. AAAA, rozumiem przecież trzeba iść schematem: 1 - randka pocałunek w policzek 2 - randka pocałunek z języczkiem 3 - randka jebanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13698
ROR, nie wkurzaj mnie bo jak Cie dorwę, to sama zaczniesz stękać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczyniedola
nie no własnie chodzi ze ja pomyslałam ze chce mu sie na bzykanko wpasc do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] IMO13698 ROR, nie wkurzaj mnie bo jak Cie dorwę, to sama zaczniesz stękać." nie sadze zabko - marudy mnie nie kreca i o orgazm nie przyprawiaja;-)) ale pozwalam ci pomarzyc;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13698
Bla, bla, bla...w tych sprwach nie ma marudzenia, tylko sie działa. A jak już łaskawie pozwalasz mi marzyć, to chociaż wrzuć nagą fotkę, bay wiedział O KIM marzę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabko - myslalam ze jestes bardziej kreatywny - mi naprawde nie zalezy na twoich bodzcach seksualnych i nie jestem zainteresowana ich pobudzaniem, wiesz nie dla psa kielbasa;-) a poza tym nie masz szans z moim obecnym partnerem;-) ale marzyc mozna - to kreatywnosc rozwija;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczyniedola
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaamka
no ale co? powiedz nam co ty własciwie od niego oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robisz z igły widły sama nie wiesz czego chcesz tak źle tak nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piernicze naprawde
wlaściwie to napisz kobieto o co ci chodzi ??? najpierw masz pretensje, że facet cie nie caluje nie przytula a zaraz potem jak gosc najwyrazniej w tym kierunku zmierza to sie obrażasz .... masakra wiesz nie kazdy facet lubi sie calowac i obsciskiwac na przystankach autobusowych i w kawiarniach w domu jest do tego o wiele przyjemniejsza atmosfera no i chyba nie myśisz, ze jak zaprosisz faceta do siebie na kawe to zaraz sie na ciebie rzuci i cie zgwalci w twoim wlasnym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dove44554
Niektore kobiety nie wiedza czego tak naprawde chca. Z jednej strony by reflektowaly ogiera, ktory by je porzadnie przelecial na trzeciej randce, a jak taki dazy do bliskosci i fizycznosci, to zberezniuch - zalecana natychmiastowa ewakuacja. Hipokryzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serafina_90
O co ci chodzi??? Czy uważasz, że ludzie od razu muszą się ze sobą całować??? Ja z moim też na początku miałam koleżeńskie spotkania, a pocałować mnie dopiero na którejś randce z kolei... i dzięki temu pocałunek był niezwykły. Nie to co poprzednio, z chłopakami, którzy od razu chcieli się do mnie dobrać. Mi takie zachowanie bardzo imponuje, sprawia że zdecydowanie bardziej pragnę takiego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczyniedola
nie no własnie chodzi ze ja pomyslałam ze chce mu sie na bzykanko wpasc do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatalkaa
Hehe to mogło ale nie musiało tego oznaczać. Jak go nie zaprosisz i nie pogadasz z nim na ten temat, to się nie dowiesz. Nie musicie od razu lądować w łóżku przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczyniedola
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczyniedola
teraz juz sama nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuppppp99
9778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×