Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liljanaaaaa2111

Dlaczego facec biorą nr ,a potem ne dzwonią?

Polecane posty

Gość Liljanaaaaa2111

No wyjaśnijcie mi to jakos logicznie? ze 2 ,3 razy mi sie tak zdarzyło ,że ktoś mnie poprosił o nr ,a potem cisza.. \jak nie ma zamiary sie odzywac to lepiej żeby w ogóle nie brał tego numeru już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liljanaaaaa2111
ostatnio znowu taki jeden mnie poprosił o nr ,spytał się kiedy mam czas i nie dzwoni .. To po co mnie prosił o ten nr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z "grzeczności" pewnie :D następnym razem nie daj numeru i powiedz: "a po co mam ci dać jak i tak nie zadzwonisz" :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z grzeczności... a potem jak weźmie kilka numerów od innych lasek jeszcze, to siadzie sobie w domu i zrobi casting, do której zadzwonic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liljanaaaaa2111
z grzeczności? on mnie w parku zagadnął.. to po co zagadywał w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore numery żeby
wiedzieć od kogo nie odbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liljanaaaaa2111
jeszcze byl taki co w busie mnie ,,podrywał" pytał się co dostałam na mikołaja i takie tam .. i patrzył się we mnie jak w obrazek . potem poprosił o nr i też nie zadzwonił ..I jeszcze raz mi se to zdarzyło jak na przystanku takiego jednego poznałam bo mnie zagadnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liljanaaaaa2111
ale to jest dziwne dla mnie.. chyba ,że oni kolekcjonują sobie te nr czy co? może zbyt poważnie do tego podchodzę i jak jakiś weźmie nr to czekam aż zadzwoni? Choć oczywiście wiekszość poznanych nawet tych w klubach dzwoniła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kolekcjonują, bo się z kumplami założyli, bo im się odwidziało, bo w międzyczasie poznali fajniejszą laskę. A może po prostu zły numer podajesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna samotniczka
też tak miałam ,ale z tą różnicą, że oni też dawali mi swoje numery i oczekiwali, że to ja będe dzwonic a jak potem gadałam z kilkoma to mi powiedzieli, że we współczesnych czasach to kobieta powinna zabiegac o względy mężczyzny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liljanaaaaa2111
złego nr chyba nie podaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liljanaaaaa2111
Nie no nigdy mi się chyba nie zdarzyło żeby facet mi swój nr podawał ;) raczej to mnie proszą i sobie zapisuja.. ale jakby ode mnie zależało odezwanie sie ,albo nie to by chyba było lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamilkaop
a po co wogóle dajesz nr?? co chlopak zaczepi cie w parku czy na przystanku i po 2 minutach rozmowy dajesz nr?! przeciez to dla niego znak ze łatwa jestes i nie dzwoni do łatwej laski bo faceci uwielbiają zdobywać a ty jestes po prostu zbyt ŁATWA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna samotniczka
dzisiejsi faceci są bardzo wygodni, a takie branie numeru i nie dzwonienie to dziecinne zachowanie, zreszta mezczyznu dojrzewaja znacznie pozniej niz kobiety....ale tym raczej nie da sie tlumaczyc takiego zachowania, widocznie dajesz numery nie tym facetom co trzeba...trzeba dac numer ale nie od razu, niech troche zabiega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liljanaaaaa2111
no może fakt.. tzn nie każdemu daję nr wiadomo jak mi się nie podoba to go zwykle spławiam ;) ale jak mi sie ktos spodoba to podaje ten nr prawie od razu..i to może odstraszać też mi sie tak wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxc
"przeciez to dla niego znak ze łatwa jestes " ty naprawde jestes taka durna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamilkaop
durny to ty jestes dałnie!!! porządna dziewczyna nie daje nr pierwszemu lepszemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxc
no tak, bo danie nr telefonu to jak danie dupy :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liljanaaaaa2111
ale znowu jakbym zaczęła marudzić ,, a nie wiem czy podam , zobaczymy .. " to mógłby zrezygnować ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamilkaop
ale ty kretyn jesteś nie mówie o daniu dupy tylko o nr telefonu ja nigdy nie dalam nikomu swojego nr po 2 minutach rozmowy mozna isc na kawe pogadac godzinke i wtedy ewentualnie dac, ale nie że chloptaś jakiś zaczepi laske i ta od razu daje, co on sobie wtedy o niej mysli? a ty cvxc idź sie oogarnij babolu jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamilkaop
to nie marudź tylko umow sie z nim na jutro w tym samym miejscu na rozmowe i jesli bedziesz uważać ze chcesz mu dac ten nr to wtedy dasz co za problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko jesli zrezygnowalby po Twoim marudzeniu, to oznaczaloby jedynie ze nie interesujesz go az tak bardzo i prawdopodobnie i tak by nic z tego nie bylo wiec po co zawracac sobie nim glowe? a tak w ogole to podpisuje sie pod zdaniem tych, którzy twierdza ze za szybko dajesz numer - kto normalny rozdaje numery jakims obcym z parku czy z tramwaju? chyba jestes bardzo mloda i tylko to Cie tlumaczy ale tym bardziej powinnas byc ostrozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liljanaaaaa2111
czy bardzo młoda? hhmm mam 21 lat. a ten w parku ..no spodobal mi sie co tu ukrywać . ale faktycznie chyba faceci lubia sobie pozdobywać ,a jak od razu podam takiemu nr to może pomysleć ,że jestem łatwa..albo ,że nie warto sie dla mnie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Liljanaaaaa2111 z grzeczności? on mnie w parku zagadnął.. to po co zagadywał w ogóle?'' ty to niezel musisz byc zdesperwoana i latwa, rozdawac obcym swoim nr tel. P U ST A K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamilkaop
dokładnie, jesli powiesz takiemu ze nie dasz nr to jesli bedzie naprawde chcial sie spotkac jeszcze z tobą to zaproponuje spotkanie a jesli nie to znaczy ze nawet jesli dalabys mu ten nr to pewnie i tak by nie zadzwonil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie zachowujesz sie wyjątkowo infantylnie... moze dlatego odstraszasz potencjalnych adoratorów? mnie np razi Twoje zachowanie (usprawiedliwiłabym Cię gdybyś miała 15 lat :P ), może chłopaków także?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co dajesz nr
przypadkowym osobom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liljanaaaaa2111
No bo tak myślałam ,że może tak spotkam swoją miłość może to naiwne ,ale podobno można ją spotkac wszędzie ,a jak mi się jakiś spodobal to podawałam ten nr ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie, jak wy poznajecie facetow, skoro tak boicie sie dac nr telefonu? Czyms normalnym jest, ze na ulicy podchodzi sie do upatrzonej osoby, krótka gadka, wymiana numerami i potem umowienie na spotkanie. Facet sie ma starać o numer? Bez zartow. Jedyne, co mi przydzodzi na mysl, to ze jestescie zazdrosne, ze autorka ma powodzenie, a wy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×