Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-B-C

Brązowe plamienie zamiast okresu... ?

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny co o tym sądzicie? Okres spóźnia mi sie juz 8 dni, wczoraj dostalam lekkie brązowe plamienie, doslownie kilka kropel na wkladce, dzisiaj nawet nie ma nic na wkladce, ale jak sie podcieram to na papierze jest trochę brązowych plamek. Brzuch mam wzdety masakrycznie od min. 5 dni. Myslalam ze to na okres. Apetytu tez cos nie mam, wczoraj jak poczulam zapach grilla to myslalam ze zwymiotuje. Bralam Lutenyl od 16 do 25 dc, na regulacje miesiączki i z powodu niskiego poziomu progesterony w drugiej fazie cyklu. Dzisiaj mija 38 dc. Czy to moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze ktoś mi pomoże... 27marca powinnam dostać miesiączki a przed miesiączko 18 marca dostałam brązowego plamienia i trwał 3 dni , nie wiem możne to coś związane z hormonami ,jak któraś miała coś podobnego to proszę o mało podpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! :) Od 2 miesięcy mam brązowe plamienie zamiast miesiączki .. Nie wiem co jest grane ale mam już tego dość . Nie miałam bólów brzucha ani piersi .. A przy miesiączce zawsze je mam .. To plamienie jest raz słabe a raz mocne .. Z tego powodu teraz nawet nie współżyje z moim facetem :P . Nie mam ochoty nic jeść .. Tylko piję .. Czy to może być ciąża ? Jakie mogą być tego przyczyny .. ? Czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to może być ciąża. o inne przyczyny musisz zapytać ginekologa. Może to zaburzenia hormonalne. Idź na wuzytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę u ginekologa mam dopiero 28.08 i nie da rady przyśpieszyć terminu .. :( Nie wiem co robić , ponieważ plamienie jest coraz mocniejsze .. :/ Żeby było mało to doszły mi mdłości i wymioty .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mjmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. 08.06.15 skończył mi się okres miesiąc po nie miałam okresu tylko czerwone upławy przez 3 dni za miesiąc tak samo nie wiem co to oznacza na pewno nie ciąże bo jestem dziewicą czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomożecie mi ? bardzo was prosze ! Okresu powinnam dostać 08.02 , dodam że mam nieregularny okres a dzis jest juz 29.03 , miałam kilka takich przypadków że czekałam na okres 3 tygodnie , dwa tygodnie i tak dalej. Jakos podczas gdy miałam dostac okresu , wystapiło u mnie brązowe plamienie , dodam że robiłam test wyszedł negatywny , a dopiero czekam na wizytę u ginekologa.. Mam podywższoną temperaturę ale to może byc spowodowane chorobą . Jesli któras z Was jest mi w stanie doradzic to bardzo prosze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11mm
WITAM,ja mam podobnie plamienie 3 dzien i dziś jadlam pomidory i zmulilo mnie czekam do jutra alba pszyjdzie albo ciaża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×