Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ddiiidiii

Dlaczego uwazacie ze seks na 1 randce to cos zlego ? albo seks w klubie?

Polecane posty

Gość ddiiidiii

sami powtarzacie ze bez dobrego seksu nie ma zwiazku wiec o co chodzi ? Nigdy zaden facet nie nazwal mnie puszczalska , bylam w kilku dlugich zwiazkach i nie czuje sie zeszmacona, rozumiem ludzi bez temperamentu ale jesli jest chemia to po co czekac kilka tygodni skro oboje wiecie ze i tak pojdziecie do lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesandrie
Nigdy w życiu nie poszłabym do łóżka z facetem którego prawie nie znam. Skąd wiadomo czy to nie jakiś świr albo psychopata ? :O Seks w klubie? Sorry, ale taka piękna rzecz też musi mieć jakąś oprawę. Bzykanie się w kiblu jest trochę obrzydliwe. Z drugiej strony znam 2 pary, które zaczęły znajomość od seksu (jedni nawet nie wiedzieli jak się nazywają :P, drudzy bzykali się w kiblu po pijaku na imprezie). Są teraz szczęśliwi. Jedna para planuje ślub, druga już po - mają dziecko/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks na pierwszej randce to nic złego, ale jak już się lubi hazard, to ruletka rosyjska, oferuje wieksze emocje i natychmiastowe, a złapana opryszczka czy hiv, wymaga czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddjdjkkkkk
lesandrie - i tak się rozstaną , puszczalstwo maja we krwi seks w klubie w obzyganym i obsikanym kiblu noo super , panienki na kolanach biorą do ust co sie da ,widzialam kilka takich akcji zalosny widok seks na 1 randce - zwiazek oparty tylko na tym , fajnie ,ale co mnie to , wasze zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13698
A kto powiedział, że to coś złego? Fakt, że taka panienka jest łatwa nie jest żadnym złem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesandrie
Zobaczymy, zobaczymy :) Będę śledzić ich losy. Ogólnie zabawni ludzie. Jeden kolega jest wielkim fanem marihuany i jak nazwał swoją córeczkę? :P Marysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddjdjkkkkk
i do tego narkomani, no pogratulowac znajomych , ale robta co chceta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic złego. Jak ktoś lubi to jego sprawa. Ja jestem z innej bajki i taka zabawa mnie nie kręci. Ale nie potępiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×