Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cux

Kafeterianki! Jestem w upragnionej ciąży...

Polecane posty

Gość wiesz co ?
Ja jestem mądrom krowom bo moje mleko daję dzidziusiowi a ty jesteś pasożyt egoistyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę lepsza, niż inne matki, nie tylko bede kolekcjonowac zęby i pępek, ale będę suszyć wszystkie stolce dzidziusia i układać z nich martwą naturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to ciekawe
Ciekawe jak Bóg wynagradza wypowiedzi ciumkających matek? Pewnie daje im kolejne dzieciąteczka, które razem ze składnikami odżywczymi wysysają im mózgi i tak powstają ciumkające mateczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planujemy z misiem jeszcze 4 dzieci, bo przecież trzeba żyć po Bożemu, jak nakazała pani Terenia na naukach przedmałżeńskich. Już sobie wyobrażam nasze rodzinne spacery do opieki społecznej. Przecież jesteśmy zabezpieczeni finansowo, misio robi na budowie do pierwszej zaliczki, więc radzi sobie chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to ciekawe
Nie martw się pieniędzmi, przecież "jakoś to będzie" :) najważniejsza jest dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O transport też sie nie musimy martwić, bo misio jest mobilny. Do szpitala pewnie odwiezie mnie służbowym żukiem, nawet bede miała wygodnie na pace moge sie połozyc, to jest komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche dystantsu do siebie
fasolkowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumna mamunia Alexis
mój misio też mobilny - ma motorynkę, tak mnie wiózł na poród i był przy narodzinach bejbisi moja bejbisia ma na imię Alexis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama fasolkowa
a moja bejbisia ma Dżejmi :) ale my z mężem mamy samochód więc problemu z dojazdem do porodu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewrewerwe
moja ma na imię Meganfoxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuperMama
Wy macie coś z głowami:-O pewnie same jesteście wyrodnymi matkami, moja znajoma na porodówce rodziła duże dziecko, które nie chciało przejść i wiecie co zrobiła? zażądała cc zamiast rozcinania krocza! Co za wyrodna matka z niej! I jeszcze rodziła ze znieczuleniem..w ogóle nie powinna nazywać siebie matką:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumna mamunia Alexis
Gdy moja bejbisia pierwszy raz zrobiła kupcię, rozpłakałam się ze wzruszenia a potem głośno i radośnie się śmiałam. Mąż przybiegł i gdy zobaczył to co ja, zadzwonił do rodziców i sąsiadów, od razu rozpaliliśmy grilla i świętowaliśmy parę godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
dumna mamunia Alexis - uśmiałam się przednio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie zachowaliście tej pierwszej kupki, w kolekcji razem z pępkiem i ząbkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aesafswged
Kobieto jaka ty jestes głupia, szkoda mi ciebie, zajmij sie praca albo czyms pozytecznym, takich jak ty powinno sie izolowac od internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumna mamunia Alexis
Oczywiście że zachowaliśmy. Pieluszka z kupcią leżała na honorowym krześle gdy rozpalaliśmy grilla, następnie ją ususzyliśmy, a mąż oderwał centralny kawałek i włożył sobie do portfela. Stare ludowe powiedzenie mówi "kupa w portfel - bogactwo w domostwo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfdhvbjfdh
Dobre :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aesafswged
W sumie się zgadzam z autorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aesafswged
Od robienia za idiotkę to jestem tu ja. Nikt nie będzie robił mi konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×