Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gadatliwa..

Co mogę jeszcze studiować?

Polecane posty

Gość Gadatliwa..

Studiuje obecnie doradztwo zawodowe i personalne. Jakie studia mogę jeszcze "zrobić" ,żeby mieć pózniej łatwiej o dobrą pracę? co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojcze nasz, walnij go w twarz!
Cześć To znowu ja. Dziś historyczny dzień - Rosja zakończyła śledzwo w sprawie katastrofy smoleńskiej. Oto wiadomość dla świata. Uwzględnili 25 uwag z Polski i w ten sposób skończyli z nami na zawsze jak mniemam. Jak wam się to podoba? Mnie tak sobie bo jednak postawiłam na Ruskę w całej zgniliżnie tego świata ostatnio, no ale cóz... inni tego nie umieli jakoś. No to teraz siedzę w domu bez sensu zupełnie a już powinnam wesoło siuchtać u krzyżaków, że tak napiszę. Mniej lub bardziej. W ZASADZIE już powinna być wojna, ale dziś rano - nad ranem śnił mi siesen. Mniej więcej w czasie gdy nastąpiła ta cała katastrofa wyobraźcie sobie taki oto - najpierw bawiłam się z małym pieskiem, który bardzo chciał mnie ugryźć w rękę. Naprawdę. Taki mały pudelek. No i dałam mu palca do pogryzienia - wiecie - myślałam, że ma taki bardzo małe ząbki, trochę mnie ugryzie a on jak mnie capnął tak myślałam, że mi całą rękę odgryzie - no nie - całą rękę to nie, ale bolało mnie nieżle. I to była pierwsza część snu. A druga była taka - oto sobie coś tam robię - leżę? mniej więcej w tym miejscu gdzie śpię ale w PODŚWIADOMOŚCI gdzie indziej i słuchajcie na ścianie wisiał krzyż, obok mnie stała lampka nocna - taka podobna do tej, którą mam. I taka scena jest, że krzyż spada ze ściany a lampka się przewraca - no lampa. I ja wstaję, rzucam się jakby , żeby złapać ten krzyż spadający i tę lampę i w tym momencie KTOŚ - jakaś siła mnie przytrzymuje i mnie zaczyna tak jakby oplątywać - oczywiście jest to siła zła bo zdązyłabym ten krzyż i lampę złapać. I zaczynam krzyczeć - ratunku, ratunku - a oczywiście nikogo do pomocy (jak zwykle) i POWOLI się wybudzam w tym momencie - ta siła oczywiście mnie przewraca na ziemię i próbuje gnoić ja krzyczę i POWOLI na zwolnionych obrotach się zaczęłam wybudzać - wiem co to za krzyż z tej ściany zleciał i czemu mi się lampka śniła. Psa nie rozumiem - trochę rozumiem sen o psie. I wiecie - może wojny nie ma jeszcze bo z tym krzyżem tak wszyscy latali? No to jeszcze do euro 2012 bo coś się dzieje i później? Później jest olimpiada w Londynie to też będzie cicho. Ale MOIM ZDANIEm już będzie koniec świata - w sierpniu 2012 się skończy. Pod koniec. Czyli jak będzie Olimpiada w Londynie. I co wy na to? I wiecie - gdybym nie domyśliła się o tym Hitlerze, że to wszystko z dokumentów jest to może by przywalili PRZEZ WAS Niemcom Amerykańcy za 2 lata bo sie za bardzo im w USA rządzą. A tak? No ale się domyśliłam i nic im nie zrobią - pośmieją się i tyle bo to zrozumieją. Bo wiecie - zamiast was bojkotować to oni kurde granicę otwierają, a i tak nic z całości. I wiecie - jak mi sie dziś tak śniło tak stwierdziłam, że ci Niemcy otwierają tę granicę wiecie czemu? Przez KRZYŻAKÓW. Naprawdę. Kiedyś Konrad Mazowiecki zaprosił Krzyżaków do Polski, a teraz Niemcy zapraszają polską służbę zdrowia do swoich babć i dziadków, którzy nie chcą umrzeć. Takie też zakończenie historii naszej wzajemnej i co dalej? A to już tylko Bóg raczy wiedzieć. Ale patrzcie jaki ten diabeł jest - nie da mi spokoju. Coś strasznego. No takie życie. Na razie. Co by wam tu dziś napisać to nie wiem - idę się brać za swoje sprawy. Kiedy ja wyjadę to pojęcia nie mam - kiedyś muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadatliwa..
up up ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadatliwa..
Nikt mi nic nie poradzi :o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×