Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hdddddddddddddddd

Predzej nabawie sie kompleksu wzrostu na tym forum niz w zyciu realnym

Polecane posty

Gość hdddddddddddddddd

O mnie- jestem facetem , mam 175 cm wzrostu> nigdy nie mialem problemu z kobietami, bylem w 6 zwiazkach ale spotykalem sie krotkotrwle z o wiele wieksza liczba dziewczyn. NIgdy zadna z nich nie miala ZADNYCH obiekcji co do mojego wzrostu, ot tak moglem zawsze sie umowic z kazda dziewczyna ktora mi sie spodobala i ktora sie zainteresowalem. BYlem z kobietami wzrostem rownymi sobie i 10-15 cm nizszymi, nigdy nie bylo zadnych problemow. Do dzis 2 z nich chca zebysmy znow byli razem, w tym jedna ma gdzies ze 172 cm. Wszystkie sa racej z gornej polki jezeli chodzi o urode. Nie miss ale tez napewno powyzej przecietnej. dalej- nigdy nie mialem zadnych problemow ze wzrostem , czy to w zalatwianiu jakich kolwiek spraw czy w czymkolwiek innym. Przegladam od czasu do czasu kafeterie ogolna a dzisiaj z ciekawosci zajrzalem tutaj, a tu okazuje sie ze z takim jak ja zadna kobieta nie chialaby byc :D, jestem karlem itp. To pytam sie dlaczego tak na mnie lecicie w realu?? Moze inaczej, bo to zalsnie zabrzmialo- dlaczego zatem w realu zachowujecie sie kompletnie inaczej niz opisujecie to tutaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bierz tego co tu pisza na
powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK NA FACETA TO
rzeczywiscie jestes niski, ale niektórym kobietom to noie przeszkadza, pewnie masz inne walory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porcelanowy kibel
ty konusie jeden karłowaty ty kurduplu ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo.
bardziej zastanawiajace od twojego wzrostu jest dlaczego sie przejeles kilkoma postami z kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuza
Przeciez to tylko kafeteria, nie nalezy tego brac powaznie. 175 na faceta to wzrost sredni, gdybys mial ponizej 170 to wtedy moglbys sie martwic. Ale musze Ci sie przyznac, ze cos jest z tym wzrostem u facetow. Niestey tez lubie wysokich, moj facet ma 187. Rozum podpowiada, ze to glupie patrzec na wzrost, ale podswiadomie wybiera sie wysokich. Moze dlatego, bo sama jestem niska i drobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Britni Peace
bo liczy sie twarz i budowa ciala, przynajmniej ja tylko na to patrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhhhhhhhhhhhhhhhhhh
porcelanowy kibel ty konusie jeden karłowaty ty kurduplu ty Wypierdalaj ty przerosniety pasztecie z morda rysia z klanu, zapadnieta klata i dupa szersza niz kanal panamski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboCHAM

Bo te id/i/o/tki z kafaterii same są zakompleksione i jeżdża po facetach, kiedy nadarzy się okazja. 

Sam mam 170 i zdarzyło się nieraz, że podrywały mnie wyższe (tak 3-5cm) Jedna nawet sama wzięła ode mnie nr. Co ciekawe była z facetem wyższym ode mnie o głowę (impreza). Niestety nie zadzwoniła. A może stety, bo nie chciałbym niszczyć cudzego związku. W tym jedna była zawodową modelką:) Takie jaja.

A niektóre sytuacje musiałem sam hamować, kiedy wiedziałem że panna jest w związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z tym forum trzeba naprawdę uważac, bo można się nabawić albo kopleksów albo zmienić swój swiatopogląd lub stać się gorszym człowiekiem bez wiary w ludzì. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×