Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość golden rose

czy ktoś z Was znalazł pracę przez Urząd Pracy?

Polecane posty

Gość golden rose

Wczoraj zarejestrowałam się w Powiatowym Urzędzie Pracy. Zadziwiło mnie to, że mam się zgłosić dopiero w połowie kwietnia, żeby się podpisać. A ja myślałam, że w PUP pracują specjaliści, którzy np. ocenią moje cv, doradzą jak pisać list motywacyjny, podsuną oferty pracy zdobyte przez PUP, może zaproponują jakieś szkolenia lub staż. A tu taka lipa :/ czy ktoś z Was ma jakieś dobre doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama parki
Wiesz to że się zajejestrujesz nie znaczy że zrobią wszystko za ciebie. Jesteś zarejestrowana ale pracy musisz też sama szukać te wizyty do podpisu są tylko po to żeby sprawdzać jak ci idzie. Oferty są zwykle wywieszone na tablicy jeśli cię jakaś zainteresuje to musisz im powiedzieć i wtedy dają namiar. Co do szkolenia to też sama musisz zapytać czy organizują. Tak samo z cv wtedy musisz powiedzieć o skierowanie do doradcy zawodowego. Czasem się zdarzy że coś ci sami zaproponują ale to zwykle jak jesteś długo zarejestrowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golden rose
Przecież sama szukam pracy, ale niestety jako młoda osoba z krótkim stażem pracy i małym doświadczeniem mam małe szanse sama zdobyć dobrą pracę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka7788
na stronie http://dobryzawod.blogspot.com/ znajduje się wyszukiwarka, dzięki której znajdziesz wiele pomocnych wyników związanych z pracą. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×