Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koniecmarny widze

Mam 32l, zero pomysłu na siebie,zero szans na prace, co robic?

Polecane posty

Gość koniecmarny widze

wiajcie, mam 31l studiow nie skonczyłam, pracowal zawsze byle , gdzie, byle jak spozywczaki sklepy z ciuchami, itp zawsze za najnizsza i czesto umowy.Dzis mam juz swojelata i dalej brak pomysłu na siebie, b nic mnie nie kreci nic nie podoba nigdzie siebie nie widze . chciałabym sie przebranzowic ale niewiem co robic...czuje biede i pustke wszystko robie na siłe.zdaje sobie sprawe ,ze poki mam ta 30 zawsze bylo co zbajde ,ale h jak bede miec 40l kto mnie zatrudni i gdzie.. widze swoj koniec na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sobie pościelisz tak się
wyśpisz... stare przysłowie sprawdza się w twoim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecmarny widze
skonczyłam ekonomik , bo tylk taki był w pobliz , zreszta ja nigdy sie uczuc nielubiałam.wiecie z co od kiku lat robie pracuje byle gdzie rok potem ide na zasiłek tak od 4l, ale ja wiem z o nie sposob na zycie...chce to zmienic ale niewiem za co sie zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczka74
musi być coś co cię interesuje i co dałoby ci dochód kochana. Poczytaj sobie tę stronkę http://biznesowa.blogspot.com/ - może pomóc. Jeśli nie, to na pewno znajdziesz coś w wyszukiwarce, która znajduje się na tamtej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxqqxsdsdsds
wiesz jak sobie poscielesz ...to nie zawsze sie sprawdz, ja jestem nauczycielka z wykształcenia pracowalam zawsze gdzie indziej bo w szkolach pracy nei bylo i znouw jestem w punkcie wyjsc bo mi w pracy umowy nie przedluzyli tez sie boje o swoja przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ciekawą propozycję! Może masz dosyć swojego szefa i swojej stałej pracy, ciągłego wstawania o 6 rano, spędzania w niej po 10-12 godzin dziennie za niskie wynagrodzenie i do tego jeszcze niemiła atmosfera i rywalizacja w pracy? Lub nie masz pracy i nie możesz się odnaleźć? Nie ważne czy jesteś studentem, osobą na emeryturze czy mamą, która wychowuje dziecko, tutaj nikt nie będzie Ciebie pytał o wykształcenie czy znajomość języków. W Betterware każdy zaczyna tak samo i każdy ma równe szanse rozwoju. Betterware to doskonałe produkty do domu. To sposób na Twój własny, łatwy biznes, który możesz bardzo szybko rozwinąć, zarobić duuuże pieniądze i spełnić swoje marzenia. Betterware to same korzyści, jeszcze nie spotkałam się z podobną firmą, która dawałaby takie możliwości zarobków i szybkiego awansu w tak krótkim czasie. Tutaj TY sam jesteś swoim szefem, TY sam decydujesz o tym, kiedy i ile pracujesz, sam dobierasz sobie współpracowników, to TY masz wpływ na to ile będziesz zarabiać i jak szybko będziesz awansować. Nie ważne kim jesteś dzisiaj, ważne kim będziesz jutro. Decyzja należy do Ciebie! Jesteś zainteresowany? Mile zaskoczony? A może nie dowierzasz? Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: sunenergy@wp.pl lub GG 5137001 Lub Tel: 790-609-292 Fantastyczna sprawa, ja czuję się świetnie robiąc ten biznes, oczywiście pomogę zacząć i rozkręcić wszystko! Pozdrawiam serdecznie i głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopoli
Kobito co 2 osoba tak ma, a praca to tylko zrodło nie cel zaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe :D:D:D
ja też tak mam, tak se robie na boku, studiuje, koncze studia i lina, ale komus wczesniej łeb upierdolę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×