Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia121212

3msc dziecko i brak zainteresowania zabawką

Polecane posty

Gość misia121212

moja corka ma 3msc, czytalam a takze znajome mowily, ze ich pociechy w tym wieku juz interesowaly się zabawkami, trzymały w raczce, ogladaly niektore nawet przekladaly z reki do reki, moja corka nawet nie chce trzymac zabawki, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek ma 3 ms i 9 dni i dopiero od paru dni zainteresował się dwiema zabawkami na macie edukacyjnej...pozostale zabawki jak i inne przedmioty go zupełnie nie interesuja...a te dwie to na razie nauczył się łapać, a na pewno ich nie przekłada z rączki do rączki...więc to chyba normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia121212
teraz zaczelam się zastanawiac,ze jednak nie ma co porownywac inne dzieci do swojego przeciez kazde inacej sie rozwija..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalla
Moja córka jak miała 6 miesięcy, to się zaczęła interesować zabawkami, a wcześniej zupełnie. Karuzela, mata, leżaczek nic ją nie interesowało. W tamtym okresie jedynym jej zainteresowaniem była pierś, przy której mogła nawet cały dzień spędzić wtulona. A poza tym lubiła obserwować otoczenie, mnie jak coś robię, albo na dworzu się rozglądała. Wtedy zapominała nawet o cycusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to normalne. to jeszcze niemowlak,nie wymagaj od dziecka nie wiadomo czego. mi znajoma powiedziala ze moj syn jest autystyczny bo jak mial 1-4 m-ce nie znosil zeby go trzymac za raczke. poj*****a! dodam ze teraz jest bardzo towarzyskim i rozgadanym dwulatkiem :) kazde dziecko jest inne i inaczej sie rozwija. jedna szybciej rosna , pozniej mowia inne sie szybciej interesuja zabawkami, pozniej chodza , raczkuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, słuchaj się innych. Jak czasem słyszę przechwałki mam, to mam ochotę się tylko śmiać. Mój ma dopiero 3 miesiące i już mówi mama i tata; moja ma pół roczku i już śpiewa Pszczółkę Maję; moja ma zaledwie 3 lata i zna podstawy fizyki atomowej... Ludzie mają tendencję do ubarwiania, dlatego zwykle to, co mówią o dzieciach dzielę przez 3. Nie zawsze, bo wiele jest "fajnych i normalnych\" mam. Ale często są takie, które lubią nadinterpretować i koloryzować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda121212
dzieki dziewczyny za rade :) macie racje nie ma co porownywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to trochę za wcześnie
nie masz się czym martwić, zresztą każde dziecko rozwija się inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×