Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puchatka29

..mam do Was taką prośbę .................................................

Polecane posty

to nie jest prowokacja . Czy ktoś byłby w stanie przesłać mi coś do jedzenia ? tak by starczyło do końca kwietnia ? w kwietniu ide na 2 ty do pracy ,ale pieniądze dostane dopiero końcem kwietnia. Normalnie nie pracuję i to nie dlatego że mi się nie chce ,a dlatego że mam chore dziecko,które sama wychowuję .Poza zajeciami w szkole wymaga stałej opieki ,a na umowe ,co za tym idzie swietlica nikt nie kwapi się zatrudniac . Proszę nie dawajcie mi rad typu mops caritas itp bo oni owszem pomagają ,ale spróbowałby kto za to przeżyć ,byłby w księdze guinesa.Zwyczajnie zapłaciłam częsc pieniedzy za mieszkanie bo groził nam karton i na jedzenie leki a nawet płyn do naczyń zwyczajnie nie mam. Nie proszę Was o pieniądze ,bo zdaję sobie sprawę ile jest naciągaczy ale jeśli możecie ,o jakieś jedzenie z tych długoterminowych. Chowam godnośc do kieszeni bo nią dziecka nie wyleczę ani nie nakarmię i błagam Was pomóżcie ... .. proszę o mail ,oczywiscie mogę udowodnić , mieszkam w małopolsce .Może ktoś ma prace ,potrzebuje umyć okna prze świętami ? Bochnia ,Brzesko Tarnów ? Błagam ,nie traktujcie tego jak prowokacje . mój adres: puchatka29@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqfewqfq
Niestety nie mogę ci pomóc, bo sama jestem w bardzo trudnej sytuacji. Ale podobno w MOPS dają jakieś produkty żywnościowe, gdy jest się w potrzebie, spróbuj też Caritasie np w świetlicy kościoła (Gdańsk) na osiedlu widziałam jak rozdają świeże kanapki. (Przynajmniej temat podniosłam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm
zaraz będą ci mówić ze na jedzenie nie masz a na internet tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno niech wmawiają ,za net nie płace a komputer mam za 80 zł i to dziecka . W mops i caritasie mają swoje limity czasowe ,listy potrzebujących itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dziwna rodzine
a mozesz pilnowac dziecka? Kolezanka szuka niani bezskutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę pomóc
puchatko kiedyś pisałaś że twoje dziecko używa relsed tak? ja mam jedno opakowanie, dzięki bogu mojemu synowi potrzebne nie było mogę ci wysłać. mam też luminal. postaram się zrobić dla ciebie jakąś paczkę tylko nie wiem kiedy mi się uda wysłać bo u mnie też z kasą krucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaasamosia
puchatko ile ma Twoje dziecko?? jaki rozmiar nosi?? czego oprocz jedzenia potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×