Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracujaca mama

zespół ciesni nadgarstka

Polecane posty

Gość gość
Tylko leczenie metodą BP. Żadnych operacji. Poczytajcie sobie jakie po operacji mogą być skutki uboczne i jak długo trwa rekonwalescencja... Dla mnie to był jakiś koszmar. A tak obyło się bez operacji i ręka jest sprawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka27

Mysle, ze z taka dolegliwoscia mogą ci pomóc w Fimedica. Nie wiem czy nie będzie potrzebna rehabilitacja. Tam masz dostęp do wykwalifikowanych rehabilitantów, którzy potrafią indywidualnie dobrac plan leczenia. Zadzwon, zapytaj, umow się na wizyte, żeby dowiedzieć się szczegolow. Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uteczka

Po dobrze przeprowadzonym zabiegu nie ma prawa być komplikacji, a są też takie przypadki zespołu cieśni które się kwalifikują do leczenia operacyjnego jak u mnie. Dlatego podstawa to znaleźć dobrego lekarza, ja leczyłam się u dr Olafa Szuby którego mogę serdecznie polecić. przyjmuje w Poradni chorób stopy, szczegółowo wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg chirurgi jednodniowej wiec nie miałam stresu 🙂 dobry lekarz, jak macie problemy z ręką to idźcie do niego na konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papirusek

Nie ma komplikacji? To poczytaj sobie na forach co ludzie piszą. Wiele razy już się spotkałam z tym, że ból nie ustąpił, albo ręka i tak nie była taka jak kiedyś. Myślę, że lepiej spróbować najpierw takiego leczenia jak jest ta metoda BP . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina

Dokładnie. Lepsza jest nieinwazyjna metoda niż dać się pokroić  a potem tego żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutria

Dobrze mi znany temat, niestety:( Najgorsze w tym jest to, że przypadłość w zaawansowanym stanie praktycznie można tylko operować a jak wiadomo - operacja to już poważna sprawa. Dlatego tak ważna jest między innymi “gimnastyka” dłoni i nadgarstków w pracy. Ja mam też dodatkowo stabilizator na nadgarstek ARmedical. Często mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malka

No właśnie wcale nie trzeba operować. Wcześnie post masz napisane, że można zdecydować się na leczenie metodą bp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Basia

Najbardziej skuteczną metodą jest jednak leczenie operacyjne. Warto poznać zalety zabiegu: http://arsmedis.pl/oferta/ortopeda-wroclaw/operacja-ciesni-nadgarstka-wroclaw/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

trzeba iść do dobrego ortopedy, ja jestem z Poznania i tu mam lekarza którego mogę polecić bo mnie wyprowadził z problemów z łokciem, wiem że operuje też nadgarstki bo rozmawialiśmy o tym. nazywa się Stefan Urbaś z Enel Med w Kupcu Poznańskim. warto poczytać o jego doświadczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze operacja to ostateczność. Zacznij od rehabilitacji i ćwiczeń. Mojej mamie bardzo pomogło sanatorium: https://uzdrowiska-pgu.pl/zespol-ciesni-nadgarstka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaBB

Wrrrrrrrr operacja może się nie udać i co wtedy? Ostatnio wiele czytałam o metodzie BP  . Takie leczenie wiele osób sobie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzellika

U mojego męża stan był już na tyle zaawansowany że pozostała tylko operacja. Zabieg miał w Wilmedzie na Wilanowie w stolicy. Wszystko się na szczęśćie udało. W tym samym dniu wrócił już do domu. Później rehabilitacja i teraz naprawdę jest o niebo lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia

Lekarze zawsze tak mówić, że tylko operacja, operacja i nic więcej, a to nie jest do końca prawda. Trzeba było szukać innych rozwiązań, chociażby jak to leczenie metodą BP.  Ja tam w życiu bym się nie dało pokroić. To duże ryzyko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika

Chyba na takie rzeczy to fizjoterapia, mój brat miał podobny problem i poszedł na próbę do Fizjoterapia Mazur i faktycznie kilka wizyt i to mu pomogło, więc warto spróbować takiego rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Mogłyby pomoc zabiegi fizykoterapeutyczne takie jak masaż wodnowirowy, ultradźwięki, krioterapia i oczywiście ćwiczenia manualne ręki. Ośrodek Alto w Gdańsku ma to wszystko w swojej ofercie, myślę że warto skorzystać jeśli jesteś z Trójmiasta lub okolic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewa
Dnia 31.07.2019 o 17:49, Gość jadzia napisał:

Lekarze zawsze tak mówić, że tylko operacja, operacja i nic więcej, a to nie jest do końca prawda. Trzeba było szukać innych rozwiązań, chociażby jak to leczenie metodą BP.  Ja tam w życiu bym się nie dało pokroić. To duże ryzyko. 

Ból przy takim schorzeniu jest ogromny. Poza tym jeszcze dyskomfort. Nie dziwie się, że ludzie decydują się na operację. Nie znają innych sposobów, to tak próbują się pozbyć problemu. Mam nadzieję, że w końcu ktoś będzie informował o tej metodzie BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
Dnia 19.11.2019 o 14:13, Gość Wika napisał:

Chyba na takie rzeczy to fizjoterapia, mój brat miał podobny problem i poszedł na próbę do Fizjoterapia Mazur i faktycznie kilka wizyt i to mu pomogło, więc warto spróbować takiego rozwiązania

Chodzę do Fizjoterapia Mazur  ponieważ mam problemy z plecami i zdecydowanie poleca. Fachowcy, którzy tam pracują wiedzą co robią i na pewno pomogą ze wszystkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znalzłam w koncu lekarza ktory sie zajmuje stricte chorobami rąk, nazywa się Dawid Mrozik i przyjmuje w Gańku. Umówcie się na kosutlacje, ja już jestem po 4 wizycie i jestem bardzo zadowolona z efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×