Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet u stóp kobiety

facet u stóp

Polecane posty

wiesz napalony...wczoraj mnie nastraszyli że jak odbiore to do turków mnie sprzedasz...i się przestraszyłam :) nie to że rasistka jestem ale ja turasów nie lubię (no chyba że jak kebap robią :) całusek na zgodę 👄 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napalony....a co znowu tel? bo ja sie boje ...serio....bo mówili że w najgorszym wypadku w rowie wyląduje i w worku mnie rodzina nastepnym razem zobaczy.... a ja taka piękna i młoda ...tyle życia przede mną ! Nie chce by mnie jakiś zboczony nekrofil w prosektorium posuwał.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napalony...wiesz M jak miłość leci.... no ale dobra....mam podzielną uwage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja tv ogladam i pisze :) mówiłam że ze mnie taka 2licowa jedza jest....potrafie duzo rzeczy na raz robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...znajdzie się kilku pedofili, zboczenców i maniaków sexualnych :) "Dum spiro, spero"- przez glupote mam to na zawsze... Robię "TO" za często, ale kiedyś się z tego wyleczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdole...zboczeńcy...STOP z gołymi penisami na mailu...Błagam jest niedziela......!!!!! Na miłość boską DO KOŚCIOŁA!!!!!!!! Witam kulturalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam Amandinke, Malutka i Alayka ps tam nie ma mojego penisa ;-) ja Ci nie wysylalem i nie wysle mam kogos na oku komu moglbym pasc do stopek i ona to wie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×