Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kuracja

OD WIOSNY DO LATA - NAJLEPSZY CZAS NA ODCHUDZANIE 21.03

Polecane posty

hehe co proponujesz?:) może zostaniemy na tym ale będziemy pisac same :p może komuś się przypomni o Nas?:) zjadłam pizze i kilogram cukierków;( Fabetko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, sory, że się wtrącam ale ja bardzo chętnie się przyłączę. Rzadko bywam, bo po pracy ostatnio mało co mi się chce... Byłam na zakupach i zakupiłam sobie styropianowy chlebek, wafle ryżowe. Mam też trochę warzyw. Od 1. maja mam zamiar ćwiczyć. Maci jakieś dobre ćwiczenia? mam rowerek stacjonarny i wydrukowałam kilka ćwiczen z neta. Od dzis do wtorku jestem sama w domu i chciałąbym spróbować ugotować jakiś fajny, zdrowy obiad. Coś nowego i innego niż schabowy czy kurak, bo mogę poszaleć w kuchni. Dziś się ważyłam i ważę mniej niż myślałam ( o 1kg ale zawsze). Co do cukierasów... przejdzie Ci. Może stres w pracy? ja tak miała i non stop coś jadłam. Poza tym znudzą Ci się słodycze. Tylko nie miej wyrzutów sumienia po każdym cukierku bo to Cię na nie nakręca. Traktuj je normalnie, jak gdyby Ci nie zależało to pzestaniesz się spinać i Ci się odechce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem do wtorku sama, zrobiłam zakupy i jutro robie wielka michę salatki owocowej z jogurtem i serkiem homo, na caly dzien. A w poniedziałek robie dzień na kaszy gryczanej. Wlazłam na wage i bylo 74.7kg. Nie wiem czemu, jem normalnie :/ Aż przez to odechciewa mi sie odchudzac, wczoraj robilam babeczki, nie zjadłam zadnej,ale 2 razy wylizałam łyzke:D wiem, ze przesadzam, ale wiem, ze jak sobie pozwolę raz i drugi, to zacznę wpierdzielac :/ A nawet mi sie nie chcialo slodkiego, ot tak oblizałam, bezmyslnie i juz pełno kalorii i oleju poszło :/ Tutaj to juz pewnie nikt nowy oprocz Liny :) nie zajrzy, bo topik jest za długi, moze zalozymy odchudzanie od wiosny do lata 2? Sprobuje :D http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4815497 -- nowy topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×