Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EeeeWaaW

pończochy samonośne do paska?

Polecane posty

Gość EeeeWaaW

witam ;) mam pewien problem... mianowicie, kupiłam pas do pończoch, ale pończochy do paska wyglądają według mnie brzydko, w przeciwieństwie do samonośnych... i zastanawiam się czy jest możliwość żeby przypiąć jakoś haftki do pończoch samonośnych ;) z góry dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież pończochy do pasa wyglądją tak samo jak samonośne tylko nie mają sylikonowych pasków. Gdzie różnica???? Można przypiąć pończochy samonośne do paska normalnie tak ja te do pasa. (nie rozumiem jakie haftki masz na myśli?) jedyna różnica jest taka że będą się rozpinać a paski zwijać bo pończochy samonośne przylegają do nogi i nie poruszają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je tez nie rozumiem
zn co, chcesz po prostu nosic pas do ponczoch ? bo nie wiem po co pas do samonosnych. po co zaczepiac samonosne do pasa ?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EeeeWaaW
nie ma potrzeby żebyście rozumiały ;P to już są moje osobiste dziwactwa ;P ale dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanty55555
Witaj.......jak masz ochotę tak nosić to nie ma sprawy....ja Ciebie zrozumiałam....jakiej marki masz pas....?...pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale dziwne że kobieta nosi pas do pończoch , mozesz przypiąc samonośne nic sie nie zwinie ,a te do paska przy pasie typu mini wyglądaj super ,kup sobie nylonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wiem o co chodzi. W sklepach stacjonarnych, nawet dużych, wybór pończoch do pasa jest znikomy i występują zazwyczaj tylko z gładką górą i jednolite czarne. A ty pewnie poszukujesz z koronką/kolorowy/ z wzorem/ażurowych itd. Pogoogluj i sprawdź sklepy internetowe dostaniesz wszelkie możliwe rodzaje. Właściwe każdy wzór dostępny w samonośchach dostaniesz do pasa (niektóre firmy produkują takie same modele do pasa i takie same samonośne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EeeeWaaW
właśnie dokładnie o to mi chodzi... ale dziękuję za odpowiedź ;) teraz mam jaśniejszy obraz sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_mafijka
Nie do końca tak łatwo jest z pończochami do pasa i nie jest prawdą, że firmy produkują te same pończochy w wersji samonośnej i wersji do pasa. Rzuccie okiem chociażby na najbardziej popularną w Polsce Gattę - do pasa ma tylko jednolite pończochy w ofercie. Natomiast samonośnych ma sporo, nawet ażurowe. W ogóle większość pończoch do pasa, które można kupić, jest rzeczywiście gładka, ewentualnie są zakończone kolorową koronką albo mają szew z tyłu. Niewiele modeli ma natomiast jakiekolwiek wzorki. Inaczej jest z samonośnymi - tutaj rzeczywiście wybór jest spory i można poszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćponczoszka
Jeju,uwielbiam kobiety które chcą nosić pończochy z paskiem...ja tez noszę,takie z koronką najlepiej ale i zwykle tez zakładam bez oporów,zawsze z paskiem...i na pończoszki zakładam jeszcze cienkie rajstopki ale tylko wtedy jak mam długa spódnice albo spodnie...uwielbiam to hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×