Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

no_leaf_clover

Tęsknisz teraz za kimś?

Polecane posty

Gość Dziwnadziewczyna
Tak wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość largo
poznaliśmy się na urodzinach jej męża i od samego początku nasze spojżenia spotykały sie często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnadziewczyna Tak wie Z jednej strony to nie dobrze,moze się przed Tobą popisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwnadziewczyna
raźniej tak sobie wspólnie popłakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwnadziewczyna
raźniej tak sobie wspólnie popłakać. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze kochani,na mnie już czas.Dostaje już oczopląsu. Piszcie a ja jutro raniutko wszystko przeczytam. Dzięki za poświęcony czas i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość largo
nie widzę swoich wpisów a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość largo
hej został tutaj ktos jeszcze czy juz wszyscy poszli spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwnadziewczyna
Tego nigdy się nie dowiem napewno. Jak to możliwe, żeby tęsknić za kimś, kogo się prawie nie znało. Boli mie serce...śpijcie dobrze, choć może byc trudno, bo dzis pełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość largo
U Ciebie jest miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwnadziewczyna
A czymże jest miłość, bo już sama nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwnadziewczyna
czas wszystko zamazuje i przeinacza fakty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość largo
na miłość chyba nie ma definicji. To po prostu się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość largo
powiedz ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkam27
też tęsknię... 8 dni był tylko mój... mieszka w innym mieście... przestraszyłam go mówiąc ze się zauroczyłam (hormony mi się na mózg rzuciły, żałuję ze to powiedziałam), on jest po nieudanym związku na odległość, więc nie mam najmniejszej szansy... ale przez te 8 dni dał mi więcej niż ktokolwiek inny :) mija już tydzień i tęskno mi trochę. teraz pojechał z kumplem na 2 dni zarobić pewnie coś wyhaczyli obaj... taki już mój los, ze pociagają mnie nieodpowiedni faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwnadziewczyna
hhmm, wiesz chyba jednak ma. Ja ja rozumiem jako wybór dwojga ludzi by isc razem przez życie. A Ty jak to widzisz? Chetnie poznam opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwnadziewczyna
Malutkam, u mnie było bardzo podobnie z tym, ze minęło kilka miesięcy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwnadziewczyna
Mógł się wystraszyć, ale jak mu zależy to sie odezwie mimo to. Tak mysle. Tylko juz nic nie pisz do niego daj mu czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwnadziewczyna
apropos df miłości....Czasem sie nam wydaje ze kochamy, ale to sie nazywa stanem zakochania, a to dopiero wstęp do miłosci...łatwo to pomylić..tak sobie mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkam27
zadzwoniłam 2 razy złożyć życzenia (imieniny/urodziny) i wysłałam smsa na dzień mężczyzny bo dostałam od niego na dzień kobiet nie chce się mu narzucać... a z drugiej strony jakoś tak niezręcznie było też nie zdzwonić powiedział ze jak będzie w moim mieście to się odezwie, w sumie nie wierzyłam że sam zadzwoni ale napisał smsa jak dotarł do domu i na dzień kobiet, zaskoczył mnie nawet niby wiedziałam ze to tylko na wyjazd.... ech przedostatniego dnia (ostatniej nocy) wszystko spieprzyłam i tyle ;/ nie sądzę, że coś wyjdzie, on by chciał miłość od pierwszego wejrzenia jak piorun... pomimo ze mówił ze mógłby się zakochać to jak powiedziałam tą koszmarna głupotę to się ze wystraszył, bo związki na odległość nie maja szans... odebrał to jako oczekiwanie jakiś deklaracji, i włączył reakcje obronne... a wcale nie miałam tego na myśli... z reszta nasza wspólna koleżanka z nim rozmawiała(nie wiem o czym, ale mówiła, ze jej się wydaje ze on to potraktował jako tylko na wyjazd) a obiecywałam sobie ze się nie zauroczę, ze to tyko tam... nie żebym rozpaczała, ale trochę zal... przynajmniej wyleczył mnie całkiem z mojego ex (po 2 latach w końcu skasowałam drania i nie odpowiedziałam mu na zaczepkę a to całkiem nieźle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czuje
tesknie za wrocławiem,za moim facetem ktory jest w angli,za pieniedzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkam27
dziwnadziewczyna zauroczenie, pożądanie, zakochanie i miłość to wszystko jak dla mnie są zupełni różne pojęcia.... żeby kogoś kochać trzeba go znać, żeby się zauroczyć i pożądać wystarczy utonąć w jego oczach ;) ale nie myślałam już ze jeszcze ktoś mógłby mnie przyprawić o motylki w brzuchu... a jednak ;) cudowne uczucie mimo wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość largo
a może spotkalibyśmy się we 3 i razem zapomnieli o naszych tesknotach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość largo
bluta a gdzie teraz jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK :(((((
tęsknie strasznie. ale to nie ma sensu... mimo iż on jest bardzo zainteresowany to to nie ten typ...zupełnie nieodpowiedni dla mnie. znając go pewnie teraz wlóczy sie gdzieś po klubach i wyrywa szmaty ;(((( ja- porzadna, wrażliwa, uczuciowa. on-skurwiel. y,.y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
largo a może spotkalibyśmy się we 3 i razem zapomnieli o naszych tesknotach Tylko w 3-e? Starszyzny już się nie zaprasza,tak? O rzesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×