Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aaa ktoś tam

ciągle się boje

Polecane posty

Gość aaa ktoś tam

byłam rok z chłopakiem, zostawił mnie, bo "od zawsze był zakochany w innej, ale nie chciał mi tego mówić" tak stwierdził. od tego czasu minęły dwa lata. we wrześniu 2009 poznałam bardzo miłego chłopaka, w moim wieku. mimo, że początkiem września zostawiła go dziewczyna, coś między nami zaiskrzyło. i tak iskrzyło, tylko ja cholernie się bałam, o to, że znów mnie zrani. czułam coś do niego, ale bałam się do tego przyznać. w końcu się przemogłam. ale on mnie wyprzedził w tym... a teraz? jesteśmy razem pół roku. kocham Go, ale czemu ciągle mam to cholerne poczucie, że któregoś dnia mnie zostawi? czemu z każdym dniem, wydaje mi się, że jestem nie do wytrzymania, i on w końcu nie wytrzyma? czemu tak jest? myślałam już, że się z tego wyplątałam... dobrze wiem, i on na każdym kroku uświadamia i udowadnia mi to, że jestem najważniejsza dla niego. mówi, że jestem głupiutka, że tak myślę. chciałabym mu ufać bezgranicznie. nie bać się o to, że mnie zostawi, czy też jakaś inna mu zamąci w głowie... co mogę z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×