Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Anielica

patelnia ceramiczna

Polecane posty

No właśnie jeśli chodzi o patelnie to tez poproszę jakieś namiary,linki .Mam ingenio zestaw ale już ledwo dają radę. Na sferisie widziałam pojedyncze tefala a mnie by jednak zestaw interesował ale solidny i w dobrej cenie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linków nie znam, ale jeśli chodzi o patelnie to śmiało kupuj Gerlacha, firma z renoma znan od pokoleń, nikt nie narzeka, super mają patelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam w Topazie nie wiem czy u Ciebie jest taki sklep ale nazwy nie znam :/ ( piszę w pracy ;) jeśli chodzi o mycie to robisz to jak z każdą inną a ukochanego proś, że jeśli nie może czegoś domyć niech zaleje to wrzątkiem z płynem i poczeka kilka minut. ;) https://100club.pl/artykuly/52-triki-kuchenne--ktore-ulatwia-gotowanie,3822.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deadea
Patelnie Gerlacha widziałam w mediaexpert, jedna sobie kupiłam, zapłaciłam za nią trochę, ale zawsze zależało mi na dobrej patelni. Jestem z niej mega zadowolona, jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patelnie ceramiczne są dobre, ale trzeba wiedziec jak je użytkować... najpewniej nie obędzie się bez tłuszczu, to nie są patelnie beztłuszczowe! powłoka jest natomiast znacznie bezpieczniejsza i twardsza od takich teflonowych niewiadomego pochodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×