Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Anielica

patelnia ceramiczna

Polecane posty

Patelnie ceramiczne sa dobre. Patelnie ceramiczne wymagają zahartowania, aby służyły ci jeszcze dłużej. W tym celu nalej do nich wody i podgrzej do temperatury 150 – 180 stopni. Pozostaw naczynie do ostygnięcia, a później jeszcze pięciokrotnie powtórz czynności – na zmianę podgrzewanie i stygnięcie. Patelnia będzie służyła Tobie na lata. :) polecam patelnie ze strony telezakupy.tv można dostać 3 patelnie w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojej nie lubię,wykosztowałam się jakiś czas temu na taką profesjonalną,stalową patelnię-rewelacja,inne się umywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie również kupiłam patelnie z telezakupy.tv i jestem zadowolona. Z pewnością droższa by była jeszcze lepsza,ale po co wydawać tyle kasy, jak można mieć taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patelnie ceramiczne z telezakupy.tv są świetnej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak te patelnie są bardzo fajne :) Kupiłam mamie na Dzień Matki i jest zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi telezakupami jest rożnie, raz trafi się dobra patelnia a czasami wadliwa. Ale dobrze że można reklamować i bez problemu zwracają koszt wysyłki, lub wymieniają produkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoja patelnię ceramiczna dostałem w piątek i właśnie zamawiałem z tych telezakupów.tv ogólnie sprawdza się bardzo dobrze, zobaczymy jak to będzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patelnie ceramiczne z telezakupy.tv są dobrej jakośc***atelniami. Potrawy sie nie przypalają . Ja osobiści smażę bez tłuszczu. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajka
Ja sie własnie zbieram do zakupu takiej patelni. Zmieniłam swoja płyte na indukcyjna i o tyle o ile jestem zachwycona bo kupiona płyta jest jedna z nowszych Electroluxa ktory na prawde sie postarał z nowoczesnoscia to musze zmienic wszystkie garnki i patelnie. Ale postanowiłam własnie kupic cos dobrego juz co bede miala na kilka lub kilkanascie lat wiec chyba tez wybiore ceramiczna do indukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adelajka. To własnie te patelnie z telezakupy.tv sa ceramiczne i nadają sie do kuchenki indukcyjnej :) Swoja drogą dobry i trafny zakup kuchenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patelnie ceramiczne są świetne. Moja koleżanka zamówiła sobie wczoraj na telezakupy.tv i dzisiaj ma dostać zobaczymy jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy powinien posiadać w domu taka patelnię ceramiczną. Moja siostra kupiła sobie patelnie za 200€ a ja kupiłam z telezakupów.tv i powiem że prawie nie widać różnicy w tych patelniach. Obie świetnie smażą. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patelnie z telezakupy.tv są naprawdę świetne. Potrawy się nie przypalają. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dni temu kupiłam właśnie patelnię ceramiczna z telezakupy.tv i jestem naprawdę zadowolona. Super !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić patelnię ceramiczną. Przygotowywane potrawy nie przypalają się. Telezakupy.tv postarały się :) i cena jest tez fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam ŻE TO JAKIŚ KIT Z TYMI PATELNIAMI CERAMICZNYMI Z telezakupy.tv ale jednak nie. Bardzo dobrej jakości sa te patelnie polecam naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te patelnie ceramiczne są ok. Telezakupy.tv maja trochę tego badziewia ale patelnie sa naprawdę dobre. Świetnie sie na nich smaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patelnie ceramiczne są bardzo dobre. Każde danie z takiej patelni smakuje wyśmienicie. Patelnie z telezakupy,tv sa dobrymi patelniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patelnie ceramiczne są idealnym narzędziem w każdej kuchni. Potrawy mają lepszy smak niż ze zwykłej patelni. Swoje patelnie zakupiłam na telezakupy.tv naprawdę polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio moja babcia miała urodziny i zamówiłam jej patelnię z telezakupów tv. Była tak szczęśliwa że o matko. Teraz ostatnio jak była u niej to bardzo zachwalała ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że dużo osób zamawia patelnie z telezakupów. tv Ja też mam i jestem pod wrażeniem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te patelnie są znakomite nic dodać nic ująć !!!! polecam telezakupy.tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te patelnie są tak dobre że aż ciężko to opisac :) Telezakupy.tv BRAWO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o patelnie to tylko Peterhof. Innych nie używam. Sporo rzeczy od tego producenta mają na stronie http://www.bergnershop.pl/ w ofercie. Patelnie są na długie lata użytkowania, nic się nie przypala, nie przywiera, łatwo się czyści, bez zdrapywania powłoki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uewa
U mnie teraz non stop chodzi patelnia grilowa gerlacha, griluję na niej dosłownie wszystko. Ma ona w sobie jakiś dysk, który fajnie rozprowadza ciepło i mięso się równomiernie piecze i szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś czas temu kupowałam patelnie ceramiczną w sferisie, ale nie wiem czy nadal maja takie w swojej ofercie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam jakiś czas temu w sferisie patelnie o powłoce marmurowej i również bardzo dobra powłoka w cenie podobnej do ceramicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×