Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kayseri_19

Próbujecie schudnąc?? Zapraszam

Polecane posty

RAZEM ŁATWIEJ ; ) Witam wszystkich i serdecznie zapraszam byście się przyłączyli bez względu na płec ;) otóż... Zapewne wielu z was już nieraz podejmowało próbę pozbycia się tych kilku ,kilkunastu kg? i jaki efekt ? U mnie jak zawsze porażka,nigdy nie potrafiłm dłużej wytrzymac na diecie niż 3dni . owszem schudłam kiedyś jakieś 5 kg ale przez swoją niedbałośc i lenistwo w przeciągu 2-3 lat przytyłam 10 kg . Załamka ;/ i dopiero teraz to dostrzegłam a przecież zbliża się wiosna. O to już jutro ;D a potem lato,słonce,plaża... ale przeciez nigdzie sie w takim stanie nie pokaże. Może już nie będę sie dalej rozpisywała bo was zanudzam,zatem weżmy swoje ciała we własne rece i zmieńmy coś by wkońcu czuc się dobrze,atrakcyjnie. Będziemy wymieniac sie tu swoimi spostrzezeniami,doswiadczeniami;0 piszcie co tylko chcecie,wszystko co ułatwi wam zrzucanie kg. Mi na przykład pomaga takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super;) jesteśmy już dwie;) no wiesz co ja bym bardzo chciala 10kg ale w cuda zbytnio nie wierze i wole schudnac rozwaznie ;) zeby efekt byl trwaly ,a nie poglodze sie troszke a potem najem za 10sciu heh jakie masz plany co do diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta....
ja tez bym chciala schudnąć z 10kg, nawet nie wiem ile waże bo boję się stawać na wagę ale czuję po sobie ze przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku odrzuce wszelkie białe pieczywo,makarony,ziemniaki i smazone. Co do slodyczy narazie nic sie nie wypowiadam bo doskonale zdaje sobie sprawe z tego iz od razu ich nie odstawie. Zreszta wydaje mi sie to glupota bo ilez tak wytrzymam ? dwa dni?a potem nadrobie. Zatem od czasu do czasu mysle ze moge sobie na cos malutkiego pozwolic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie dziewczyny. Zróbmy tak . Niech każda się zważy (jestem kobieta....-nie bój sie ) ,zmierzy przede wszyskim;biodra,pas i udo . Bo wiecie jak to jest nieraz kg nie leca a sie chudnie. Mysle ze tak co tydzien bedziemy podawaly swoja wage. Musimy poczuwac sie do tego obowiazku,jedna dla drugiej niech bedzie jakas motywacja :) nie mozemy do swojej diety podchodzic "na luzie" . trzeba sie wziac w garśc ,spiąc i schudnac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka głównych zasad 1. Przede wszystkim nalezy jesc regularnie 5 posilkow dziennie,co 2-3 godziny . 2. Najpozniej jemy tak 3 godziny przed snem,nie koniecznie do 18 jak to wszyscy mowia 3. Owoce tylko do 12 4. Wiecie co ,najlepiej rano jak wstaniecie na glodnego byloby wypic czerwona herbatke 5. Sniadanie jemy najpozniej godzine po wstaniu 6. Starajcie sie wysypiac 7. Wprowadzcie do diety otreby,dodawajcie je do mleka jogurtow itp . Sa bardzo przydatne w diecie. Wspomagaja metabolizm ,a przede wszystkim wchlaniaj tluszce. Otreby nie sa trawione przez nasz organizm dlatego tez wszystko co wchlonely jest wydalane razem z nimi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta.....
halo dziewczyny jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperWoman:)
ja tez, ja tez, ja tez chce... 10kg mniej... od jutra zaczynam ;) Proteinowa dieta dukana, plus codzienna gimnastyka, basen raz w tygodniu i mocne postanowienie, ze tym razem sie uda ;) Zegnaj zimo, zegnajcie kilogramy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta.....
ja też zaczynam od jutra, ale ja nie będę stosowała żadnej diety, może będe jadłaa same obiady, albo śniadania i jakąś przekąskę później. Na diecie nie pojadę długo. Muszę poprostu ograniczyć jedzenie, przytyłam mimo to że zawsze sie starałam nie objadac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :). Ja zaczynam od jutra i mam zamiar dużo schudnąć. Mam nadzieję, że mi się to uda :). Będę na diecie proteinowej dzięki której w ubiegłym roku w ciągu miesiąca schudłam 10 kg. Pozdrawiam i życzę wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peperoni
Dołączę do Was od wtorku. W ub.roku schudłam 8 kg-po zimie wrócił 1 kg a teraz też myślę ,że 6-7 kg dam radę i wtedy waga będzie w normie.Będe na Dukanie,bo już mam dietę przetestowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietnie dziewczyny;) damy rade !! wiecie co tez kiedys probowalam tej diety dukana ale po dwoch dniach zrezygnowalm bo tak mi bylo cholernie slabo i funkcjonowac nie moglam normalnie,ciagle myslalam o jedzeniu dlatego wiem ze takei diety, w ktorych musialabym sie wiele wyrzeknąc to nie dla mnie ;/ moja siostra byla na dukanie i o ile dobrze pamietam to chyba 4kg w tydzien schudla ale odpuscila sobie ,troche kosztowne to jest. Ale kg i tak jej nie powrocily. Powiem wam szczerze, ze takie jedzenie o zjem sobie obiad nie zjem sniadania potem cos przekasze to nie najlepszy pomysł. Śniadanie to podstawa. Wystarczy jesc regularnie,nie objadac sie i schudniecie. Jedzac nie jemy do sytosci a tylko by nie czuc sie juz glodnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam sie pochwalic ;D co dzis zjadłam . sniadanko ; 2 jajka na twardo + kromka chleba obiad; gotowany udziec + gotowana marchew potem w miedzy czasie wypilam dwie zielone herbaty. i mysle teraz zjesc kisiel. Moje dwa najwieksze problem 1. Ja bardzo malo pije,powaznie nie potrafie duzo. Czasami zdarzało mi sie wypic tylko szklanke herbaty dziennie. Przez to pewnie mam tyle rozstepow;(( 2. Nigdy nie jem regularnie,nie mam na to czasu. Chodzi tez o to ze np nie bede wymyslala sobie jakis dan bo gotowac nie umiem,zajmuje sie w tym domu mama a ona gotuje same niezdrowe zreczy to co domownicy lubia no i ja tez to musze jesc albo wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos tu w ogole zyje? ;D uciekac sprzed tych telewizorow z tymi chipsami ;D a i sorki za bledy ale to z pospiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta....
ja jestem:) kurde z tym odchudzaniem to ciężka sprawa, bo ja wiem że inaczej jak na głodowce to nie schudnę. Chdzi mi o to żeby jesc tylko raz dziennie wiem ze to glupi sposob na schudnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymyslilam tzn wyczytalam na forum o takiej diecie na samych jablkach.., Przeprowadze to na sam poczatek zeby oczyscic troche organizm. Tak w ogole to mam problem ze zdroweim choruje na WZJG i moze dlatego tak przytylam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta....
no nic, póki co to postaram się ograniczyć jedzenie, przede wszystkim słodycze bo to mnie bardzo gubi, lubię pojeść coś słodkiego jak już leże w łozku) no i biorę sie za ćwiczenia, jutro z rana idę biegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta....
oj na samych jabłkach to musi być ciężko, ja siefdze non stop w domu bo mam dziecko i caly czas chodze głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam? ja wlasnie posiedzialam troszke przed komputerem i lece pocwiczyc. Bo zaraz trzeba isc spac;D kurde tyle dzis planowalam i ani koniec koncow nie pobiegalam nic,kompletnie nic nie zrobilam . Brak czasu. Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pewnioe nawet czasu nie masz zeby sie najesc.. wiesz ja mam to samo,uwielbiam slodycze i jak juz zaczynam jesc to nie mam hamulca . kuźwa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy organizm inaczej reaguje, a dla mnie dieta Dukana jest idealna gdyż ja uwielbiam nabiał (jajka, serki, jogurty) i przede wszystkim mięso a w tej diecie można jeść chude mięso. Fakt też uwielbiam słodycze, ale jak sobie postanowię to potrafię nie jeść słodkiego i to bardzo długo. Wg mnie ta dieta nie jest kosztowna :). Życzę wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jestem z Wami. Od jutra warzywa i chude jogurty :) Chce schudnąć 10-12kg. Zapiszę się też na siłownie jak tylko przejdzie mi grypa :) Kayseri_19 główne zasady zapisałam sobie w kalendarzu będę czytać jak coś będzie mnie kusić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romcia
hej dziewczyny polecam diete niskoweglowodanowa, sama w ciagu tygodnia schudlam 3kg, wiec tak chyba w sam raz. zadnych produktow macznych, ziemniakow, za to duzo warzyw,owoce mieso-niekoniecznie gotowane, moze byc pieczone(najlepiej pieczone bez tluszczu) albo smaozone na malej ilosci tluszczu-patelnie tefala sa najlepsze:) no przede wszystkim zero kawy-zielona herbatka(oczyscza organizm z toksyn) i czerwona (pozbywa sie nadmiaru wody z organizmu). duzo wody do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romcia
bo z tego co wiem i co wydaje sie jakb najbardziej logiczne, wszystkie produkty z bialej maki i ziemniaki to weglowodany proste, czyli cukry... bardzo szybko je trawimy, dlatego trudno je spalic nawet przy duzym wysilku.... za to bardzo wazne sa weglowodany zlozone, bo nasz organizm czerpie energie z weglowodanow, i naleza do nich np warzywa straczkowe, fasole itd:) A co najwazniejsze, to zadna dieta nikomu na dluzsza mete nie pomoze, jesli chcemy schudnac to trzeba po prostu calkowicie zmienic tryb zycia i zywienia, na taki ktory bedzie nam odpowiadal, bo po kazdej diecie bedzie efekt jojo, jak tylko wrocimy do starych nawykow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatia
70 kg Kruca a chce miec 60! (nawet nei marze o zejsciu ponizej badzmy realistami) Dzis pracowalam w ogrodku do wypeku, uznaje to za dostateczna gimnastyke bo padam Jutro basen i gimnastyka. Nie wiem jak wy to robicie ze jestescie w stanie trzymac sie diet. Jak na razie osiagnelam to ze dodaje otrebow do jogurcikow i do platkow o poranku. i jem wiecej wazyw. Ale i tak moja dieta jest cholernie chaotyczna. Moge robic wszystko uwielbiam cwiczyc, plywac, wlasnie od nowa wracam do rutyny po zimie. Ale dieta to dla mnie koszmar. Nigdy nie bylam w stanie trzymac sie tego dluzej niz pare dni! poradzicie cos? Moze zamiast diety po prostu jeden dzien scislej glodowki da jakies rezultaty? I czy to prawda, ze trzeba zrezygnowac z alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychopatia nic na temat alkoholu nie wiem ale moze cos w tym jest .. tzn slyszlam ze wino tuczy a piwo rozpycha brzuch ;/ zatem lepiej nie nadużywac ;) widze ze mamy podobny problem ,ja sie nie nadaje do zadnych diet ale teraz juz postanowilam ze sie wkoncu opamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×