Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kayseri_19

Próbujecie schudnąc?? Zapraszam

Polecane posty

Czesc dziewczyny, melduje sie na liscie obecnosci, zaczynam 3 dzien dukana... Na sniadanie jejecznica z dwoch jajek, activia sliwkowa i kawa... Jedyne czego mi na dzien dzisiejszy brakuje, to warzywa, ale spoko... @niedotykalna: deprymuje mnie, ze przy jednakowym wzoscie, moim szczytem marze jest 70kg, a Twoim 50...Wiem, ze przy 70 kg i tak bede miala nadwage, ale 50 kg, to juz chyba przesada... Troche sportu, zeby wyrzezbic sylwetke, i po co sie katowac dietami, ciesz sie zyciem, nie dajmy sie zwariowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuperWoman Każdy ma inne priorytety. Może i wiesz nie wyglądam najgorzej, ale źle sie czuje sama ze sobą. Oprócz tego mam genetycznie grube nogi, a i płaskim brzuchem też się nie szczycę. Każdy ma inny priorytet - moim jest 50 kg. Chce się czuć dobrze we własnym ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja niestety wczorajszy dzien moge zaliczyc do porazek :( mialam wolne i nic, ale to nic nie pocwiczylam, a tak sobie obiecalam. Z jedzeniem do wieczora bylo ok, ale potem smazona kielbaska na kolacje o zgrozo. Dzis juz musze ruszyc tylek, a jak nie bedzie mi sie chcialo to znow wyciagne spodnie, w ktorych chodzilam w zeszle wakacje a teraz nawet nie moge ich wciagnac na tylek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubne odchudzanie
a ja mam dzsaj 2 dzen dukana, od wczoraj zlecalo m 0,8 kg:) wec perwsze efekty juz sa:) jeszcze tylko 6 dn warzywka....;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubne odchudzanie
sorki "i" mi gdzies wcielo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubne odchudzanie
ja dla mojego odchudzania zrobilam sobie specjalna karteczke z datami, i z odkreslonym calym tygodniem, i tak do tego mojego maicznego wrzesnia... chowam to w portfelu i jak mam chwile zalamania to patrze na nia i sie przerazam:) ja mam 173 wzrostu piersi 110 pas 90 biodra 109 ale z moja grubokoscistoscia to idzie mi w wage... ktora az wstyd mi napisac;d nie no przedwczoraj 98,7 dzisiaj 97,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślubne odchudzanie- tak ci szczerze powiem, ze wymiary masz calkiem w porzadku przy swojej wadze. ja mam podobne wymiary nie dlugo napisze tylko musze je skontrolowac po miesiacu nie mierzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dlatego ja nie moge powiedziec ze kiedys bede wazyla 60 kg, bo wygladalabym jak kosciotrup. Mam jakies strasznie ciezkie kosci... Moja mama jest lzejsza ode mnie z 10 kg, a nosi ciuchy o 4-5 rozmiarow wieksze. Ja nadal wbijam sie w 42-44. No ale te 38-40 by mi sie przydalo, wiec uwazam ze 15 kg to akurat bedzie dla mnie, wiem z mojego odchudzajacego doswiadczenia ze 1 kg jak zrzuce to mi jeden centymetr wszedzie leci. wiec wtedy byloby wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny dzisiaj się troszkę poruszam w pracy a na śniadanie chyba zjem parówkę albo ze dwie bo to te małe hmm tylko czy można jeść parówki?? Chyba nie tuczą co?? :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dukanie tez parowki jem:) nie wtajemniczam sie w ich sklad, no ale jak mieso to mieso co nie?;) wiec mozna powiedziec ze troche oszukuje... ale inaczej nie wiem jak wytrzymac tydzien na samym kurczaku i jajkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam napisac ze wczoraj na kolacje zrobiłasm pirs kurczaka gotowana z marchewka, potem dodałam sos 4 sery z brokółami, wiem troche z tym sosem zepsułąm ale trudno ;p noi do tego troche ryżu, jak myślicie chyba nie tak bardzo tuczące? dodam że zjadłam mało i sie najadłam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dukan wcale nie jest taki drogi, jogurt sa do zlotowki, chyba ze naturalne duze troche wiecej. ja tez nie jadam caly czas piersi... szczerze w ogole nie mam zamiaru ich narazie jesc bo nakupywalam innego mieska np chuda lopatke z ktorej zrobilam klopsiki i troche na ala zrazy. parowki tez cenowo drogie nie sa:) ja wcozraj ugotowalam gar rosolu, i mam na obiady albo rosol albo pomidorowa przez pare dni, oczywiscie bez makaronu albo ryzu... sama zupka. narazie drugi dzien i jakos mam pomysly na jedzonko, zobaczymy kiedy mi sie znudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak ślubne odchudzanie również uważam, że Dukan nie jest drogi. Mnie nie byłoby stać na jakąś inną dietę a tu nawet powiedziałabym, że oszczędzam pieniądze. Ja dziennie wydaję na tej diecie 10-15 zł a gdybym jadła normalnie na pewno wydawałabym więcej. A stosowałam różne diety i w porównaniu z produktami Herbalife to jest naprawdę tania dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam kupić dzisiaj sobie sukienke... porażka jakaś! w każdej wyglądałam jak jakiś słoń... i ooczywiście z rozpaczy, zamiast iść biegać, zjadłam całą tabliczke czekolady, teraz jestem jeszcze bardziej wkurzona :( ale od jutra, ciąg dalszy diety 1000 kcal, ale czytam jak mówicie o diecie Dukana, ciekawe, ale trzeba sie dużo wyrzec zeby utzymać się w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Ale jestem zła wrr.. W sumie moja wina. no ale słuchajcie. Wczoraj wpadli do nas znajomi na "kawę". ja zrobiłam dwie sałatki takie fit do tego przekąski typu suszone owoce i orzechy. chcialam aby było dietetycznie. Ci posiedzieli troche zjedli i zamówili 4 pizze wrrr. Myślałam że ich pozabijam. No i się skusiłam na 2 duże kawałki eehh. Pizzy bylo tyle że na dziś zostało no to obiad z głodu wrr. Ja tu apeluje o nie jedzenie fast foodów a tu pizza sama mi do domu przychodzi wrr. Ale juz obiecuję że od dziś do końca kwietnia zero tuczącego żarcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa jeśli chodzi o parówki ojj dziewczyny prosze was nie jedzie ich to sam tłuszcz plus nie wiadomo co tam jeszcze jest. Co do Dukana to jest fajny i nie drogi. Dla mnie był ok ( minus po nim mam obrzydzenie do serków wiejskich) dużo jogurtów, rybek, drobiu i ok, po I fazie warzywa a teraz zacznie się sezon i warzywka będą tansze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam napisać ja ważę ( po wczorajszym :( 80 kg chce zrzucić 12 kg. Trzymam kciuki za siebie i was. I pamiętajmy fast foody są bleee. Dziewczyny pisałyście też o maśle, oj też tłusto, niektóre diety zamiast masła proponują dojrzałe awokado :) mniej kalorii i bardzo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju,jeju ilez tu sie zadzialo;) a ja nie moglam sie na kompa dostac bo caly dzien zabiegany ;( ale to w sumie dobrze;) bo nawet nie mialam czasu za wiele zjesc i skonsumowalam tylko 3 kanapki z czarnym chlebkiem +deczko maselka + świeżutki ogoreczek niestety bylo tez ciastko:( ale mysle ze je spalilam,gdyz przejechalam dzis ok 18km rowerkiem. Mysle ze to niezle jak na rozpoczecie sezonu rowerowego. Odwiedzialam babcie ;) ktora mieszka ode mnie 9 km dalej . i na szczescie dosc duzo wypilam,mozecie nie wierzyc ale ja naprawde nie mam praktycznie potrzeby picia tylko jak sie zmecze i zapominam o tym. ;/ niedotykalna - WITAMY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o to moje wymiary udko : 15 cm , a wybaczcie mialo byc moje a nie kury ;D zatem ; udo : 60 cm pas : 80 cm biodra : 104 cm jak juz wspominalam choc dobrze nie pamietam czy wspominalam,moze sie powtorze wzrost : 175 cm waga: 70-71 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co . Ze mna jest cos nie tak,z moim organizmem . Nic praktycznie nie jadalm a mam tak rozwalony brzuch jakbym tone frytek zjadla . Masakra jakas ;( jutro mam randke i prawde powiedziawszy nawet nie chce mi sie isc bo jak sobie pomysle iz ma zobaczyc to sadlo ktore mi sie wylewa ze spodni to az mi wstyd i bardzo przykro;( jem wlasnie jogurt naturallny z dwoma lyzeczkami otrebow i pije czerwona herbatke. Wiem ze niby juz pozno i nie powinnam ale musze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydawało że Dukan jest drogi dosyć bo te serki to chyba nie te po 1 zł tylko te leprze co? nie wie w sumie tak tylko mi się zdaje, ale i tak mie nie stać bo mam ciężką sytuację finansową do tego stopnia że babcia mi pomaga tzn. kupuje mi część jedzenia i co tydzień mi daje taką reklamówkę.... i nie wypada powiedzieć "Babciu to od dzisiaj mi kupuj to co ci napiszę" ;p co daje to jem a że nie raz da wędzonyego boczku to przez kilka dni jejm to... ale staram się jak mam pare groszy kupować sobie coś sama ale wiadomo ze to z najniższej półki... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) Wreszcie mam dla Was czas, wiec sie podpisuje na liscie obecnosci :) Mam za soba trzeci dzien dukana, i niestety idzie mi coraz gorzej :( W prawdzie nie popelnilam rzadnych grzeszkow, ale czuje sie coraz gorzej :( Glodna nie jestem, ale znowu boli mnie glowa i jest mi zimno :( Chyba jakas zalamka :( Tak sobie mysle, ze jeszcze dwa dni i wprowadzam warzywa, bo chyba dluzej nie wytrzymam na fazie uderzeniowej :( Na wage nie wchodze, ale po twarzy juz widac, ze chyba woda schodzi i znowu jest jeden a nie dwa podbrudki ;) A to bardzo motywuje :) Rano zwaze sie, choc wlasciwie nie wiem z jakiej wagi wystartowalam-pewniakiem 78 kg, ale moglo byc tez wiecej ;) A tymczasem ide sie wykapac, moze troche sie rozgrzeje ;) Pozdrawiam, moze sie jeszcze potem odezwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuperWoman - a może po prostu bierze Cie jakieś przeziębienie? może to nie jest od diety. chociaż, każdy reaguje inaczej. Przez wasze pisanie o Dukanie, skuszę się i od poniedziałku spróbuję wbić się w pierwszą fazę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno Ze Szczecina - ja też nie mam najlepszej sytuacji finansowej, ale ta dieta mi naprawdę pozwoli wydawać mniej na jedzenie. A serki wiejskie, twarożki masz w granicach 2 zł a jogurty ok 1 zł, ale jak najbardziej rozumiem. Pozdrawiam i życzę wytrwałości i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedotykalna polecam jak najbardziej tą dietę. U mnie sprawdza się rewelacyjnie :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki niedotykalna za slowa otuchy... Moze po prostu jestem troche zmeczena? ;) Maz zrobil mi dzis wycieczke po wszelkiego typu sklepach budowlanych, ogrodniczych, etc. Jutro na pewno bedzie lepiej :) Tez nie uwazam, ze dieta dukana jest droga... W koncu jajka i bialy ser nie naleza do luksusow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minus_13
hej dziewczyny ! chcialabym do was dolaczyc :) KLAMKA ZAPADLA - od jutra 14 dni diety norweskiej a pozniej dieta mz(z ograniczeniem wegli) wzrost 170cm waga 73kg :/ cel jak w nicku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przede wszystkim nie trzeba bawić się w liczenie kalorii i przygotowywanie jakiś wymyślnych potraw :). Zaoszczędza czas i pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×