Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kayseri_19

Próbujecie schudnąc?? Zapraszam

Polecane posty

SuperWoman Wielkie gratulację, aby tak dalej. Ja dziś zjadłam na śniadanie banana i teraz popijam kawę z mlekiem. Coś muszę na obiad dietetycznego wymyślić. może jakieś propozycje? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuperWoman;) -aktywny dzien mialas to i miesnie bola ale to dobrze ;P trzymja sie tam i nie daj skusic siostrze ;D za mna I śniadanko : bulka razowa z maslem light + ogorek i czerwona herbata ide sprzatac,troche ruchu bedzie ;d dzis na dworze raczej nic nie zdzialam ,snieg spadl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. To ja "czy można" ;) Dzięki :) Ja również startowałam od 86 kg i w ubiegłym roku było lepiej dość szybko kilogramy leciały w dół,teraz troszkę wolniej,ale coś leci :) DziewczynaZeSzczecina-ja tego nie miałam,ale kupuje aquaslim i mam wrażenie że działa.Chyba że po prostu psychika robi.Ponieważ ja bardzo mało piłam a tutaj jednak trzeba te 1,5 litra wypić ;) Ale miałam kurtkę w którą miałam biedę się zapiąć,a w tej chwili bez problemu się zapinam :D Powiedz mi gdzie to można kupić,chętnie spróbuję :) Może zacznę od dzisiejszego śniadania: Kawa gorzka, płatki z mlekiem. Obiad: Jeszcze nie wiem ;) Odezwę się w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudia608 ---moze zjesz sobie mrożonkę "warzywa na patelnię" + pierś z kurczaka usmazona bez panierki ewentualnie ugotowana;) nic genialnego nie wymyslialam ale dobre to jest;) albo te warzywa z ryzem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kayseri_19 --> dobry pomysł, Zaraz pójdę po jakieś zakupy. Nawet nie wiecie jak cieszy jak się człowiek lepiej czuje i może już wyjść na dwór. Jak tak będzie dalej to w poniedziałek zapisuję się na siłownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam troszkę stopkę :) Co do ćwiczeń to czeka na dostawę ab rocet,bo myślałam o siłowni,ale pracuję na 2 zmiany i jeden tydzien by odpadał :/ mamy atlas w domu do tego orbitreka i jeszcze ten ab coś tam i mała siłownia ;) Ja mam 1 maja komunię i chciała bym no wiecie ;) Mam nadzieję że mi się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudia608--> super ze juz powracasz w pelni do zdrowia;) teraz wkoncu bedziesz mogla cos zaczac robic mam na mysli cwiczenia ;} i nie bedziesz sie nudzila ;) nienawidze byc chora! Jedyny plus,ze do szkoly moze sie nie pojdzie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia79 BłonniSlim to chyba w aptekach można kupić noi jedną aukcję na allegro znalazłam , ale chyba bardziej będzie się opłacało w aptece. Chyba robi się tu za ciasno bo coś czuję że zostaję pomijana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziewczynaZeSzczecina----> no coś Ty!! cały czas o Tobie pamietamy ;} jak tam Ci idzie? czekamy na spowiedź ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj na śniadanie zjadłam 2 grzanki z serkiem rzodkiewkowym ;p obiad będzie w pracy czyli jakaś kanapka ;p mam zamiar ugotować sobie gar rosoło gdzie będzie gęsto od marchwi zeby nie dawac do tego makaronu, ale też będzie tam pływał jakiś pokrojony cycek kurczaka :) dzisiaj się znowu zważyłam było 85,9 (po śniadaniu) kupię ten BłonniSlim bo wczoraj po chyba 3 czy 4 godzinach po nim jeść mi się zachciało :) No ale wczoraj o 23 zjadłam budyń.... a jak tam Kayseri_19 niejedzenie czekolady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i chyba tez pomysle nad tym błonnislim , bo przydaloby mi sie cos co zahamowałoby mi choc troche apetyt ;D kupilam sobie duzyyy kubek tak jak kolezanka --> slubne odchudzanie polecila i mam nadzieje, ze mi pomoze i nie bede zapominaal o piciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety Cie zawiode i bardzo mi wstyd ,ale znowu zjadlam ;/ mozesz mnie zmieszac z błotem ;( zasluzylam;( i zjadalm dzis biale pieczywo ,kuźwa ale nie mam nic innego . Pustka w lodowce i chyba musze isc do sklepu bo inaczej napase sie niezdrowym zarciem.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie go zakup;) obiecuje ze juz nie tkne czekolady i bede mogla wkoncu Wam sie pochwalic ze niczym nie zgrzeszylam;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zalozylam dzisiaj zeszyt w ktorym zapisalam cwiczenia znalezione w internecie na rozne partie ciala oraz bede tam skrupulatnie notowala co znadlam o jakiej godzinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hee ,może byc taki;) chetniej bedziesz ta wode piła ;-D aha gorzka..mhm niech bedzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na kompie ćwiczenia z cyklu "Chcę mieć takie" i tam masz: Chcę mieć takie pośladki Chcę mieć taki brzuch Chcę mieć takie ramiona Chcę mieć takie ciało Polecam jak najbardziej :) A do tego przyzwyczajam się do skakania na skakance mam taką ciężką i aż żal się przyznać ale wczoraj zaczełam i skakałam tylko 2 minuty... no tak się zasapałam że porażka ;p hehe ale mam zamiar dojść chociaż do 10 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ..ja tez lubie skakac na skakance;) na poczatku robilam 300 podskokow a teraz skacze 10 min ;) oo super sa te cwiczenia . Mam plyte i tez zaczne je cwiczyc . Chociaz 3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno ze Szczecina ja jakiś czas temu ściągnęłam sobie też ćwiczenia ale tylko chcę mieć takie ciało :). Jak na razie do ćwiczeń ciężko mi się zmobilizować, choć będę musiała. Choć zaczęłam wykonywać brzuszki, ale w łóżku i z podparciem, żeby na początku nie obciążać kręgów szyjnych. kayseri_19 - czekolada ma dużo magnezu więc jeśli tak lubisz to jedz 1 kostkę czekolady gorzkiej tak jak mówi Dziewczyna ze Szczecina :) Ja na razie dzielnie się trzymam do słodkiego mnie nie ciągnie :) i mogę przejść w sklepie koło półki z batonikami i nawet nie spojrzę :) (a na słodkie jestem strasznym łasuchem). Jak na chwilę obecna jestem z siebie dumna bo dzielnie się trzymam i już zleciały mi 3 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ;) zastosuje sie do waszych polecen ;} ale wiecie co ...to nie jest tak ze ja ide po ta czekolade do sklepu,ze sama ja kupuje. NIE. Ale jak juz jest w domu to nie moge sie opamietac i ja jem. Ja poprostu musialabym nie widziec slodyczy ,nie wiedziec ze gdzies sa w moim poblizu to wtedy bym moze i nie jadla;( ale juz postaram sie ich nie jesc. Nie wiem co sie z Wami dzieje,bo tak tu cicho;D ale mam nadzieje ze nie wcinacie zadnych pizz ,kebabow ,chipsow,smazonych kurakow ;d ja juz bede kladla sie spac zatem Dobranoc ;* przyznam sie ,ze troszke dzis przegielam z jedzeniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki fajny topic ;) Można sie dołączyć?;p Ja waże 66 kg przy wzroście 16o więc musze też 10 kg ważyć żeby miec normalną wagew;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kayseri_19 ja mam tak z frytkami, że jak ich nie widzę to ich nie jem :P gorzej z tym że mój chłopak m(chudzielec) je robi dość często i ja podjadam ;p zawsze sie mnie pyta czy będę jeść ja krzyczę że nie ale potem wyjadam mu z talerza i się wkurza ;p aniaszc polecam całą serię a ja właśnie nie robię chce mieć takie ciało tylko te 3 inne :) ale super są te ćwiczenia choć przyznam się ze nie daje rady jeszcze zrobic całego 1 etapu w pośladkach i brzuszkach, bo w ramionach robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kayseri u mnie w domu może być nawet słodkie i ja tego nie ruszę. W sierpniu jak byłam miesiąc na diecie mój były chłopak specjalnie mnie denerwował i pod nos podtykał mi słodkie (czekolady, placki, chipsy i inne smakołyki) i się tym zachwycał jakie dobre :/ myślałam, że go zaraz uduszę. Bo zamiast mnie wspierać to on takie rzeczy robi, ale nic ja byłam twarda i nie dałam się skusić. Ewelko witamy w naszym gronie :) Dziewczyno ze Szczecina - na początek sobie to ściągnęłam, ale jak na razie trudno mi się zmotywować do ćwiczeń, ale w końcu będę musiała się zmusić i mam nadzieję, że dojdę do wprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dawno mnie już nie było Jeśli chodzi o jedzonko to nawet udaje mi się pilnować z moimi postanowieniami. Nie zjadłam, żadnego fast-fooda nic słodkiego, żadnego białego pieczywa, więc pod tym względem jestem z siebie dumna. Ale niestety wciąż nie zaczełam ćwiczyć nic a nic tylko każdego dnia wciąż sobie obiecuje:P dziś oczywiście też, ale dziś naprawde muszę już zacząć. A tak w ogóle to czeka mnie dziś ciężka próba, bo idziemy na urodziny do brata, a wiadomo jak to na urodzinach, aż się boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linusia mi też ciężko się zmobilizować do ćwiczeń :(. Dasz radę na urodzinkach na pewno. To będzie wielki sprawdzian dla Ciebie i wierzę, że uda się zdać. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaszc-->szacun dla Ciebie ze potrafisz sie oprzec slodycza ,szkoda ze ja nie potrafie ;( DziewczynaZeSzczecina----oj ja tez uwielbiam frytki,ale im to jeszcze potrafie sie oprzec bo nie chce mi sie ich przygotowywac mimo iz leza w paczce gotowe,chociaz tyle ;} ale jak by mama usmazyla to czemu nie ;D linusia-- dasz rade ;) wiadomo latwo nie bedzie,ale jak przetrwasz ta probe to i moze swieta wielkanocne ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, można się dołączyć ? :) Od jutra zamierzam się odchudzać, zapisałam się już nawet na siłownię :D Ważę 67kg przy wzroście 173cm. Chciałabym do lata schudnąć chociaż te 7 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. można sie przyłaczyc??? ja tez postanowiłam wziać sie w garsc. Do zrzucenia mam duzo ze 20 kg. Diety zaczynalam wiele razy, nawet trwalamwm nich kilka miesiecy, tracilam do 10 kg ale potem wracaly niestety. Teraz 9marca postaniwlam zaczac po raz kolejny. tylko tym razem od innej strony, na diete jeszcze nie przeszłam ale zaczełam od sportu. od 9 marca chodze na siłownie 3 razy w tygodniu. Na siłowni wiadomo rózne cwiczenia ale zawsze 15 km rowerkiem na kobiec i duzo brzuszkow na kołysce. Zakupilam sobie do domu kołyske i tez robie brzuszki. A wiec ruch ruch i jeszcze raz ruch, a do tego jeszce chce dołaczyc diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axxk, to super, że postawiłaś na ćwiczenia ;) udało Ci się już dzięki nim coś schudnąć? ja też planuje siłkę 3 razy w tyg i w weekend na basen.. + dieta oczywiście. Przez zeszłe wakacje schudłam 9kg, ważyłam 64kg, teraz niestety kg pomału powracają, dlatego póki nie zrobiło się jeszcze aż tak ciepło muszę coś z tym zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×