Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kayseri_19

Próbujecie schudnąc?? Zapraszam

Polecane posty

Kaamilaa, axxk--> WITAMY ;) JA jestem z łódzkiego ,a skad dokladnie to nie wiem czy zdradzac ;D a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ;] Dzisiaj na śniadanie kawa ;p wiem, nie zdrowo ale mam zgon i muszę się najpierw obudzić ;p potem zielona herbatka i zjem jakieś śniadanie... chociaż myślę sobie czy najpierw nie zjeść czegoś bo jestem głodna ;p hehe ale zjem na pewno jajka gotowane na miękko z chlebkiem i solą :) na obiad jeszcze nie wiem co :) Dzisiaj wogóle robię dzień dla siebie :) pofarbuję włosy, zrobię pedicure i wydepiluję nogi ;p Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziewczynaZeSzczecina--> chyba wezme przyklad z Ciebie :) i zrobie cos kolo siebie , bo moje nogi dawno maszynki nie widzialy ;D ja popijam wlasnie herbatke i ide na tv . Trzymajcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mogę się przyłączyć? Bez skutku próbuję schudnąć. Nie chcę dużo- wystarczy 6 kg. Brak mi silnej woli, a wiadmo, że w grupie raźniej, bo można się wzajemnie dopingować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kayseri ja już tak mam mimo, że wielki ze mnie łasuch na słodkie to w diecie potrafię powiedzieć stop. Zawsze najciężej zacząć. Kaamilaa ja jestem z okolic Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wobec tego będę chudła razem z Wami 🌻 Mam 173cm wzrostu i ważę ok.65kg. Może to i nie tak dużo, ale całe życie ważyłam ok.56, a po 2 ciążach zostało mi ok. 7 kg, których nienawidzę. 😭 ... o trzęsącym się brzuchu z cellulitem nie wspomnę 😭 Przyznam szczerze- Ćwiczyć mi się nie chce. :P Jedyna formą sporu, który lubię, jest chodzenie. Kilka lat temu schudłam 5 kg, nie ograniczając sie w ogole w jedzeniu, a jedynie spacerując. No ale spacerowałam wówczas co 2.dzień po ok.30km :D więc efekt musiał być. Tym razem jest to nierealne, gdyż mam dwoje dzieci, które, delikatnie rzecz ujmując, rządzą moim czasem i decydują o tym, jak spędzam dzień :P Od jakiegoś czasu rozglądam się za hula-hopem. Ale chciałabym takie bez kulek. Tradycyjne, ale duże i ciężke- nie mogę nigdzie takiego znaleźć. Co mnie gubi, to białe pieczywo i podjadanie. Mogę nie jeść obiadów, słodyczy, ale bez ... suchego chleba (nawet czerstwego) nie mogę żyć :D 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta.......
Hej Dziewczyny:) Jak się trzymacie? Robicie postępy? Z mojego odchudzania narazie nici, zleciałam z wagi 1kg, po ograniczeniu jedzenia. Jestem zalamana, dawno tyle nie ważyłam, nie mogę się wziąść w sobie tak jak kiedyś i zacząć naprawde sumiennie swoje odchudzanie, nie mam już tak silnej woli jak kiedyś. Nie wiem, może przez to siedzenie w domu tak mam, nuda, non sop chodzę głodna, brak jakiegokolwiek zajęcia. W kwietniu wyjeżdżam z rodzinką nad morze, tam napewno nie będę siedziała. Staram się nie poddawać! Poki co zaczęłam smarować ciało kremem eweline modelujacym, żeby poprawić trochę skórę. Trochę ćwiczę, ale to kropla w morzu. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobieta....... ---nie jestes sama,mi dieta jak narazie tez kiepsko idzie ;( ale nie poddaje sie i wierze ze mi sie uda ;) Goplana--- chyba najgorszej figury nie masz;) tez jeszcze niedawno wazylam 65kg a wzrostem roznimy sie o 2cm,ale zapuscilam sie ii to 5kg przybylo mi nawet nie wiem kiedy ;( wazne jest to iz mamy checi,niektorym nawet tego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobieta....... ja na razie trzymam się dzielnie i po 6 dniach schudłam 3,5 kg. I Tobie się uda :) wierzę w Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta.....
dzieki za słowa otuchy:) aniaszc gratuluje spadku wagi, az musze poczytać aką diete stosujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaszc=> stosujesz dietę Duncana, tak? Ponoć ma wielu zwolenników, ale i sporo dietetyków ją krytykuje... niby niezdrowa jest. 3,5 kg w tydzień- bardzo dużo! Jestem kobieta=> nad morzem na pewno nabierzesz energii i motywacji do zmian- trzymam kciuki! No ja zaczynam od jutra, bo właśnie wróciłam do mamy, gdzie sieżnajadłam chipsów (o zgrozo! ) i kolorowych kanapek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor moje kochane ;) jak sie trzymacie? mecze kubek wody,dopije go i ide spac. aniaszc---> gratuluje spadku wagi ;) od jutra moja dieta przyjmie naprawde powazna postac . teraz troche sobie bimbalam ale koniec. do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Na obiad dzisiaj były żeberka z sosem i troszkę ziemniaczka (zaszalałam :P) ale na kolację zjadłam 2 skrzydełka gotowane z tartą na wióry ,archewką i wyszła z tego taka potrawka :) Bardzo dobre ;p Poczytałam o zielonej herbacie i czerwonej, kupię czerwoną jeszcze i będę ją pić przed śniadaniem bo ma kofeinę i pobudza a zieloną jakby na wieczór żeby oczyszczała mnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana. tak stosuję dietę Dukana i bardzo dobrze się czuję :). A co do zwolenników i przeciwników to każda dieta ich ma. Ja tą dietę mam z polecenia i już wypróbowaną więc dlatego ją stosuje a wiem, że na niej schudnę bo do innej nie mogłabym się zmobilizować. Kayseri_19 dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilką się zważyłam :) równiutko o 1 kg mniej niż ostatnio jak się ważyłam :) a cieszy mnie to bardziej że nie głodzę się wcale tylko jemj zdrowiej, ot jak np. jakieś potrawki z marchwi :) a i przy okazji karoten zrobi swoje ze skórą :) Jestem taaaka szczęśliwa :) a na śniadanie znowu jajka chyba zjem ;p ale tym razem bez chleba bo się skończył a nie chce mi się gonić do sklepu ;p na dobre mi to wyjdzie ;p Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was z kawą 3w1 :P To jest rzecz, której sobie odmawać nie mam zamiaru. Ewentualnie mogę pić sypaną, ale z cukrem i ze smietanką. Za to od prawie 3 tyg. nie jem słodyczy. Na wadze nie zauważyłam znacznej róznicy, ale czuję po sobie, że coś zaczyna "puszczać". Aniaszc=> no kusi ta Twoja dieta... nabiał lubię. Ale bez warzyw i owoców trudno by mi chyba było. Powiedz, a po powrocie do tradycyjnego żywienia nie ma efektu jojo? Dziewczyno za Szczecina=> gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry;) padam ze zmeczenia,tyle co ze szkloy wrocilam. Dzis zjadlam jablko i salatke z pekinskiej + piers z kurczaka i z papryka;) teraz wypilam rozpuszczalna ze slodzikiem. Hmm mysle dzisiaj zaczac ta serie cwiczen : chce miec takie . Goplana --> tez bardzo lubilam swego czasu kawe 3 w1 ,dzien w dzien pilam ale juz sie odzwyczailam ;) i praktycznie nie pije zadnej kawy, no chyba ze juz zmuszona jestem ;d aniaszc-->prosze bardzo ;) DziewczynaZeSzczecina --->moje gratulacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Gratulacje spadku wagi :D Dzisiaj na śniadanko miałam ciemny chlebek z jajkiem na twardo no i oczywiście kawa,bo niestety bez tego nie potrafię się obejść,ale to jedyny mój nałóg :P Potem Pysio chyba kiwi no i oczywiście zgrzeszyłam bo wciągnęłam twixa :/ Ale miałam dzisiaj nerwy w pracy więc się usprawiedliwiło ;) Zaraz robię mielone i spadam coś poćwiczyć zanim mój przyjdzie i zajmie mi atlasa :) Co do picia to tak jak wcześniej pisałam aquaslim mnie do tego motywuje ;) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) gratulacje tym, co tak ładnie chudną :) Ja oparłam się wczoraj urodzinowemu ciastu u brata, jestem dumna z siebie :P Ale dziś na obiad zjadłam spagetti z mięsem mielonym i z tego dumna nie jestem. podaje też swoje wymiary zmierzyłam sie po raz pierwszy od roku i różnica jest spora :( piersi:87 brzuch:85 biodra:102 udo:59 a rok temu piersi:86 brzuch:80 biodra:97 udo:54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linusia---> rowniez jestem z Ciebie dumna ;) heh tez mam dzis spaghetti ,na szczesice nie przepadam zatem mysle ze sie powstrzymam od zjedzenia go ;) tak mi sie nie chce uczyc, przez ta szkole to nawet nie mam jakiejs sily by cwiczyc. .. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się nigdy nie chciło uczyć, zawsze znalazłam tysiąc powodów, żeby tego nie robić :P wole chodzić do pracy, choć tu mniej się ma wolnego :( jeszcze muszę się do tych ćwiczeń zmobilizować, ale to chyba jak z tym uczeniem jest :P zawsze się znajdzie jakaś wymówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie ;p leniwce jestesmy i tyle ;] hi . Tez bym chciala juz pracowac...ale jeszcze przede mna dlugie lata nauki ... zjadlam przed 18 serek homogenizowany z kromka chleba z maslem light i na dzis juz koniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼 Niedawno wróciłam z siłowni :D jeden z trenerów podszedł do mnie i trochę nakierował. Powiedział, abym przychodziła w określone dni i będzie kierował moimi ćwiczeniami :D Na dziś zlecił tylko 20 minut na orbiterku :P tak więc.. dzisiejszy dzień zaliczam do udanych :P A co do posiłków: Śniadanie - pół serka farmerskiego, 2 małe pomidorki, 2 kawałki ciemnego chleba z wędliną i obiad tak samo :D Póki co nie czuję głodu :P co mnie bardzo cieszy :D bo postanowiłam odpuszczać sobie kolację :P A jak u Was, chwalcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje śniadanie- latki owsiane z otrębami-wieć ładnie:) obiad to nieszczęsne spagetti :( a na koleacje ciemne pieczywo z żołtym serem wiec tez moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ChłciaLabym sie przyłączyć. 5 miesięcy temu urodziłam synka i zostało mi sporo nadprogramowych kg. Mam zamiar stosować dietę MŻ plus orbitrek (właśnie go zamówiłam). Mam nadzieję, że osiągnę swój cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chyba najgorzej z Was wypadam: pół grahamki z twarożkiem, potem 3 ruskie pierogi, warzywa z patelni i dwie kromki chleba z pasztetem. A! I wypiłam szklanke maślanki smakowej- ... straciatella :/ O! I jabłko jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×