Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kayseri_19

Próbujecie schudnąc?? Zapraszam

Polecane posty

Z zakupów nici.. :o W głowie co chwile przewija się myśl o chipsach bądź innych smakołykach.. Ehh Idę zaparzyć sobie zieloną herbatkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaamilaa---> w jakim czasie zgubilas te 6 kg?? Co za diete stosowalas? Ja Ci dam chipsy!!!;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6kg? ;) Chyba 9 :D To było w zeszłe wakacje, odchudzałam się miesiąc. Ale wakacje jak to wakacje, dużo owoców, pływania, spacerów etc także było o wiele łatwiej. Byłam na diecie 1000 kcal. Czasem chyba nawet nie jadłam tych 1000 :o Nie wiem jak ja to zrobiłam :P Niestety przez zimę kilka kg wróciło :o Na szczęście od chipsów się powstrzymałam :D naszła mnie za to straszna ochota na kapustę kiszoną i tak sobie wcinam, o :D A jak u Was, jak minęły popołudnia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wybacz ,zerknelam poprostu na wage obecna i ta 73 kg... no ja pobiegalam dzisiaj trochę i pocwiczylam . Pije wode jeszcze ale juz niedlugo ide spac zatem dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latem zawsze łatwiej zgubić kg bo więcej warzyw owoców i ogólnie dużo ruchu. Kamilko to szybko wtedy zrzuciłaś te 9 kg i gratuluję Tobie :). Teraz też dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kayseri, nie szkooodzi ;) To miałaś udany dzień, aż Ci zazdroszczę :D Mi nie chciało się dupy ruszyć.. :P Zaliczyłam jedynie dwa spacery :P Ale jutro śmigam na siłownie, nie ma zmiłuj się :D aniaszc, dziękuję za słowa otuchy :) 🌼 Przejrzałam Twój blog, jestem pod wrażeniem jak sobie dajesz radę.. serio.. :D i to bez żadnych problemów, jak piszesz :) A dzień 9 wydaje mi się być szczególnie trudny.. Ja nie dałabym rady na określonej diecie.. :o :P Próbowałam kilka razy, jednak po 3-4 dniach zaczynało mi obsesyjnie brakować smaków innych rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko ja w psychice sobie zakodowałam, że muszę schudnąć i muszę dać radę. Zawsze najgorzej mi jest postanowić i zacząć, ale jak już zacznę to już jest dobrze. Choć przychodzą później kryzysy jak nie widać efektów i się poddaję, ale tym razem wytrwam bo też chcę pokazać byłemu chłopakowi, że ja schudnę i żeby żałował, że już nie jesteśmy razem za to, że mnie poniżał i wyzywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, jeżeli tak robił to nie jest niczego wart.. :o Najważniejsze, by robić to dla samej siebie :) ..a Twoja zawziętość motywuje mnie jeszcze bardziej :D Na pewno wszystkie damy radę, innej opcji nie ma. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko robię to dla siebie, ale też by mu udowodnić, że będę ładnie i szczupło wyglądać. By pękał z zazdrości :) i to mnie jeszcze bardziej motywuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, na pewno będziesz :) Motywacji Ci nie brakuje wcale a wcale ;) Powodzenia jutro! 🌼 Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jak mija dzień? ;) Ja mam już za sobą: śniadanie - 2 kawałki ciemnego chleba z serkiem,wędliną i pomidorem II śniadanie - kaszka manna z malinami i płatkami Fitness :D a na obiad planuję 2 jajka na miękko, tak jakoś naszła mnie ochota :D :P I to tyle z jadłospisu na dziś. Wieczorem siłownia i kolejny dzień z głowy.. :P Wpadnę wieczorem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laska a kolacja to co?? 2 jajka i heja! to za mało... żołądek będzie odkładał wszystkie tłuszcze jakie mu wpadną w ręce ze strachu że więcej nie dostanie a w dodatku że wykończysz organizm ćwiczeniami... zastanów się nad tym :) Ja dzisiaj zjadłam grzankę z serkiem topionym i troche kalafiora, zaraz idę skakać na skakance :) mam nadzieję na więcej niż 2 minuty ^^ nawet 5 ale zeby byóło więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) ja wlasnie wrocilam z wycieczki rowerowej, 7km zrobilam;) jestem z siebie dumna ;] I sniadanie: platki kukurydziane na mleku + mala lyzeczka otrab przennych II sniadanie :serek homogenizowany a co na obiad to jeszcze nie wiem,zobacze co tam mama wymyslila;) Ania dasz rade i jeszcze tamten sie przekona co stracil...choc wyglad to nie wszystko. ;) ale rozumiem ze Cie to motywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. To ja (jestem kobieta...) Zaczerniłam sobie nicka, bede sie czesciej udzielala, bo jesli schudne, to tylko z wasza pomocą. Ja póki co to od rana wypiłam 2 kawy, na obiad zjem kartoflanke chrzanowa, nie wiem czy z pieczywem czy sama..... spacerem też już zaliczyłam, kupiłam jogurty i surówkę wrazie kryzysu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na skakance poskakałam zaledwie 3 minuty ;p ale idę do przodu hehe ;p za to zrobiłam cały 1 etap chcę mieć takie ramiona i 1 serie po 6 ćwiczeń z aerobicznej 6 weidera ;p bo mi wisi wisi bęben ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś ona123 powtarzam to każdemu... nie głodźcie się! kawa to nie śniadanie lepiej ugotuj sobie ze 2 jajka i zjedz same bez chleba a jeśli potrzebujesz to nawet 4 ale zebys głodna nie była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziewczynaZeSzczecina wiem że masz rację, ale kiedyś jedząc same obiady (co by to nie bylo, schabowy, zupa) schudłam 20kg. Jak bylam glodna to wieczorami zjadałam jakieś jabłko no i piłam morze herbaty. Zdrowe to to nie było, ale robiłam to w akcie desperacji. Teraz staram się ograniczać jak tylko mogę, wieczorami mam takie ssanie że muszę coś zjeść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale w ten sposób co prawda schudniesz szybko, ale jak wrócisz nawet nie tyle co do starych nawyków a poprostu zaczniesz jeść te śniadania kolacje itp. to żołądek zwariuje i przytyjesz... lepiej wolniej chudnąć a mniejsze prawdopodobieństwo efektu jojo, polecam też ćwiczenia chcę mieć takie i aerobiczną 6 weidera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i na noc nie jedz owoców bo zawierają fruktozę, czyli poprostu cukier a poza tym fermentują, jeśli już faktycznie owoc to najlepiej tak do 13 albo 15 zależy jak spać chodzisz ;p ja jak mi się chce w nocy jeść to albo piję dużo zielonej bądź czerwonej herbaty albo jak mam parcie na gryzienie to jem surową marchewkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcia89
Witajcie czy ja moge sie przyłączyć;-] Wszystkie topiki upadają;-[[ Co te dziewuszki sie tak poddawają czy co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w takim razie zaczne jeść normalnie śniadania, będę piła jogurt, albo zjem jakąś kanapke. Z kolacji muszę zrezygnować Ja nie lubię A6W niestety, za to znalazlam na you tubie różne ćwiczonka, no i od ponad tygodnia ćwiczę, 8 min na nogi, 8 na brzuch i jeszcze robię inne wygibasy po swojemu:) Co by nie było to zawsze jakiś ruch:) Do tego codzienne spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcia89
DZIEWCZYNA ZE SZCZECINA może wszystkie zrobiły sie laski tylko ja zostałam hehe;-p a tak serio to mam do zrzucenia 6 kilo bo 2 już za mną;-D Cwicze na rowerku treningowym no i trzymam sie malej dietki tzn. zero słodyczy, nie jem po 18 i tłustego mięcha,i 3 cm z wałeczka mniej;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcia89
i jeszcze 8 minut ABS ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas ona123 to zapodaj linka na te ćwiczenia :) zobacze może też będą dla mnie dobre :) celcia89 albo ty z nich byłaś najsilniejsza i dlatego zostałaś :P ja też mam spory wałek do zrzucenia hehe joedna z dziewczyn podała link na youtube gdzieś tu na forum z piosenką gdzie śpiewaja wisi, wisi bęben ;p jak patrze na mój brzuch to na usta mi się cisną te słowa haha motywuje mnie to ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcia89
WISI BĘBEN HAHAHAHAHA zaraz poszukam dobre;-DDDD mogę wiedziec ile wazysz bo ja; wzrost 164 waga 66 ;-[[[ a miesiąc temu było 68;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×