Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kayseri_19

Próbujecie schudnąc?? Zapraszam

Polecane posty

DziewczynaZeSzczecina ja "najadłam" sie surówki. Swojz drogą zjadłabym takiej mamałyg z marchewki na cieplo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kamillaa on mi mówi że skoro ja się odchudzam nie znaczy ze on musi ;p no u niego nawet nie wskazane jest za chudy ;p heh jakas ona123 no ale to mój 3 dzień jak ją jej bo nagotowałam i muszę zjeść już mi bokiem wychodzi ta marchewka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno ze Szczecina znam ten problem. Mój były gdy się odchudzałam w sierpniu to specjalnie pod nos podstawiał mi placki i inne różne smakołyki a sam zachwycał się i delektował smakiem :/. Myślałam, że go wtedy uduszę, ale i tak nie udało mu się mnie skusić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) mam nadzieję, że nadal można się dołączyć. Chciałabym troszeczkę schudnąć, ale każda moja próba kończy się dodatkowym kilogramem :/ dlatego potrzebuję trochę wsparcia, a może i ja się do czegoś przydam :P Na początek chciałam się zapytać jakie diety stosujecie (o ile), czy tylko ćwiczenia? Ja staram się ćwiczyć Callanetics, ale coś kiepsko mi to idzie, a zakwasy (nawet na łopatkach) mi w tym nie pomagają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_sasha_ witam Cię serdecznie :). Ja stosuję dietę Dukana i jak na razie trudno mi zmobilizować się do ćwiczeń, choć od soboty mam mocne postanowienie jazdy na rowerze :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaszc czy cieżko jest ci wytrzymać?? widzę, że przynosi już skutki, więc może i ja się skuszę :) nie wiem tylko czy nie będzie przesadą połączenie Callanetics z dietą Dukana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki Witaj _sasha_ Zaczęłam ćwiczyć dzis byłam na siłowni ( nie chciało mi się strasznie iść ale obiecałam koleżance. I teraz czuje sie swietnie taka zmęczona i wypompowana :) Pozatym ćwiczę na piłce w domu super sprawa i po niej czuję że mam mięśnie. Dieta coś ale Dukan ale z małymi wyjątkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziewczynaZeSzczecina :) tak czytam teoje wpisy i nabrałam ochotę na marchewkę :) znalazłam przepis na zupę krem z marchewki, składniki wszystkie mam jutro rano ugotuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm uwielbiam gotowana marchewke ;) _sasha_---> moze byc przesada;} z tego co wiem to przy dukanie nie mozna za duzo wysilku miec,bo organizm jest osabiony a poza tym jak zapewne kazda z nas wie bialko bierze sie na przyrost masy a potem obraca sie to w miesnie . Jesli przy tej diecie bedziemy za duzo cwiczyly to nasz tluszczyk zamieni sie w tkanke miesniowa a chyba tego nie chcemy tylko chcemy by tkanka tluszczowa sie spalala. Oczywiscie cwiczenia przy dukanie jak najbardziej wskazane ale nie mozna przesadzic. Na poczatku lepiej sobie odpuscic,dopiero po jakims czasie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_sasha_ nie jest mi ciężko wytrzymać. Jest to dieta na której się nie katuję. Lubię wszystko co mogę w niej jeść. Nie będzie przesadą jeśli połączysz ćwiczenia z dietą. Ja myślałam jeszcze dołączyć basen, ale czekam za wypłatą by móc kupić karnet :P. To dopiero początek, ale tym razem nie poddam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt na Dukanie nie można mieć zbyt dużego wysiłku, ale to najczęściej chodzi o sporty wytrzymałościowe, wyczynowe i naprawdę intensywne ćwiczenia. A jak co jakiś czas pójdziesz na Callanetics to nie powinno być problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj to ja nie wiedziałam o tym Dukanie że może źle wpłynąć na sylwetkę ehh, to muszę coś innego wymyśleć. Stoi przede mną wielka micha słodyczy wrrr - jak widzicie mój mąż bardzo mnie ,,wspiera" :) Uciekam spać aby się nie skusić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaszc ja mam mały problem z dietą Dukana, bo w I fazie nie ma dla mnie prawie nic do zjedzenia :/!!!!!!! jednym słowem jedz ile chcesz na mnie nie działa :/ Jeżeli chodzi o Callanetics to dość wyczerpujące ćwiczenia trwające ok godziny - ja porównuję je do tortur. Boję się, że rzeczywiście zaczną mi się robić mięśnie, a tego bym nie chciała.. zwłaszcza, że mam bardzo umięśnione łydki (czytaj męskie:/) -oczywiście w przeciwności do reszty ciała które jest sflaczałe :/ Teraz i ja uciekam spać, zanim odezwie się mój wiecznie głodny brzuszek. Dobranoc i kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@_sasha_ Callanetics to najlepsza forma gimnastyki z mozliwych-moim zdaniem. Cwiczylam regularnie przed 6 laty i mialam super figure bez diety. Dzis kupilam sibie skakanke, plus bylam na basenie, ale najchetniej zaczelabym znowu callanetics. Niestety plyt dvd z callaneticsem nie uswiadczylam, a kasety WHS-niestety nie mam odtwarzacza:( Alepoki co-dalej sie dietuje, kilogramy leca w dol-czuje po spodniach i jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowellandia
hej ;) Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona. Cos o sobie.... Waze 80kg ; / mam 178cm wzrostu. Od wakacji chodze na silownie ok 5-6 razy w tygodniu ale tam za duzo przystojniakow nie mozna sie skupic ;p Mam chora tarczyce wiec w ciagu 8miesiecy zgubilam tylko 16kg ;( Teraz chce przejsc na diete. Bo juz sam sport nie wystarczy. Zazywam lineę fitness ale ona nic nie pomaga. Slyszalam cos o thermal pro i therm line. Co wy na to? Powiem wam ze ja nie umiem trzymac diety. Gdybym jeszcze mieszkala sama a tu ehh.... Jak zaczynam diete to mamusia robi najlepsze specjaly ;) Myslalam zeby sie uprzec i przejsc na ostra diete a pozniej sprobowac utrzymac wage bo nie chce mi sie cackać i nie widze efektow.... Od dzis zaczynam uwazac na to co pochlaniam za miesiac mam spotkanie rodzinne i chce wygladac 5 kilo szczuplej. a 1 czerwca jade na koncert i myslalam osiagnac liczbe -10 pozdrawiam was goraco ;* wiosna idzie wszystko jest latwiejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki. Nowellandia-ja brałam w zeszłym roku therm line forte,ćwiczyłam na orbitreku i spadło mi 16 kg. Z tym że jeszcze miałam duuuuużo stresu,a ja jestem z tych że nie jedzą przy tym :( W tej chwili waga stoi,ale mam nadzieję że ruszy.Za dużo sobie pozwalałam :) Teraz piję aquaslim i może waga nie leci w dół,ale czuję po spodniach w pracy że mam coraz luźniejsze ;) Mam zamiar znowu zacząć go brać,ale czekam na lepszą pogodę żebym mogła do pracy na rowerze jeździć :) Kobietki-sytuacja w pracy się wyjaśniła i jak na razie jest oki. Wczoraj zamiast batonika wciągnełam jabłko,2 banany i kubusia marchewkowego,w domu zjadłam o zgrozo grochówkę,mama chyba wyczuła że się odchudzam bo naprawdę bardzo rzadko mnie częstowała obiadami,a teraz już drugi dzień ;) poćwiczyłam na tej kołysce i czuję mięsnie brzucha,no i mam agrafkę czy motylka i na uda to jest świetne bo je też czuję :) Z atalsa zrezygnowałam bo w pracy dość ciężko mam na ręce i w domu już nie muszę ;) Ojjj znowu elaborat :( Dziewczyny jak piszę za długie wypowiedzi to powiedzcie,żebym was nie zanudzała. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_sasha_ - u mnie nie było problemu bo ja lubię to co jest w pierwszej fazie. A wiem jak wygląda Callanetics bo kiedyś chodziłam, ale to już bardzo dawno. A z pewnością nie chodzisz na niego codziennie. Jeśli się mylę to proszę o sprostowanie ;). Jednak dieta nie dla każdego bo nie każdy ubi jeść to co dozwolone. Życzę Ci powodzenia i wszystkim odchudzającym :) Ja niedawno zjadłam jogurt naturalny + 2 łyżeczki otrąb owsianych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@SuperWoman:) tak jak wcześniej pisała DziewczynaZeSzczecina callanetics można ściągnąć z internetu, więc bardzo proszę nie wykręcać się brakiem płyty ;P Dziś kobietki przeszłam moje godzinne tortury w postaci callanetics.. mam nadzieję, że mój zapał nie ostygnie, a zakwasy pozwolą mi się ruszać ;P i jutro wszystko powtórzę.... i tak każdego dnia. Postanowiłam też, że nie będę stosowała diety dukana (gdzie ta wczorajsza silna wola :( ?!), ale wyrzucam wszystkie mączne produkty,smażone mięsko itp. Mam nadzieję, że z tym postanowieniem wytrwam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja już po śniadanku dwie malutkie kanapeczki z pieczywem pełnoziarnistym i chudą szynką plus kawa z mlekiem Mam w domu na dwa dni psa WIELKIEGO mojej koleżanki . Byłam z nim na spacerze około 1 godziny. Jaka to silna bestia i jak ciąga mocno, wróciłam z nim do domu cała spocona, za chwilę zrobię brzuszki na piłce i do pracy. AA Spacer z psem-bestią :P zaliczam jako siłownię :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@_sasha_ wiec musze ten callanetics poszukac-nie mieszkam w Pl i probowalam sciagnac przez e-mule- czy jakos tak ten program sie nazywa- i niestety nie znalazlam :( I choc callanetics ma wielu przeciwnikow-dlatego pilates wyparl callanetics-uwazam go za najlepsza gimnastyke. Pamietam jak cwiczylam, ze mialam super cialko i figure ;) Czy ten callanetics ktory cwiczysz jest prowadzi M. Bojarska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@SuperWoman:) ja mam 2 wersje. Pierwsza z M.Bojarską, a drugą z Callan Pinckney z polskim lektorem. Ściągnęłam je przez ares'a (jakby ktoś nie wiedział jest to też darmowy program -na zasadach e-mule). tam są dostępne obie wersje. Mam nadzieję, że się przydałam :) Jak coś służę pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i ja ćwiczę z Callan ... strasznie mnie motywuje gdy widzę kobietę która potrafi tak rozciągnąć ciało w takim wieku (no i w dodatku jest bez grama tłuszczu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@_sasha_ Dzieki :) Sprobuje dzis wieczorem wgrac program i sciagnac cwiczenia :) O ile nie przewyzszy to moich zdolnosci informatycznych ;) teraz juz zmykam, odezwe sie wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki jeżeli jesteście zainteresowane tymi ćwiczeniami (callanetics) to dla ułatwienia podaję możliwości ściągnięcia 1. przez program ARES - darmowy, nie trzeba się rejestrować i itd. 2. przez torrenty - ja znalazłam callanetics na stronie torrenty.org ale tam żeby ściągnąć plik trzeba mieć swoje konto (koszt 11,07 zł :( ) ! (+ darmowy program do torrentów) oto linki : *Oryginalny CALLANETICS z Callan Pinckney http://torrenty.org/torrent/558006 *MŁODOŚĆ, PIĘKNO, ZDROWIE CALLANETICS z Mariolą Bojarską http://torrenty.org/torrent/387942 Może któraś z was zna inne możliwości jednak ja ich nie znalazłam. Dzielę się tym co wiem. w końcu od tego tu jesteśmy ..żeby sobie pomagać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj;) widze ze nie proznujecie ;) ja mam dzis wyjatkowo ruchliwy dzien, bardzo duzo sie nasprzątałam,az mnie kregoslup boli ;/ mam w ogole zakwasy w nogach od biegania,ale to dobrze;) ide zjesc rybke w oleju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie odzywałam sie wczoraj, bo myslałam , że zrezygnuję. Wróciłam głodna, zestresowana z pracy i się poddałam. Wieczorem do was zajrzałam i sie tylko załamałam, że taka słaba jestem, że nie mam silnej woli :O Ale rano uznałam, że jednak tak łatwo nie zrezygnuję. Rano zjadłam grahamkę z twarożkiem, w pracy jabłko, a na obiad zupę. Mam nadzieję, że wytrzymam, chociażu mnie najgorsze sa wieczory. Podziwaiam Was, dziewczyny! naprawdę jesteście dla mnie motywacją! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×