Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
taka j.

jak często trzeba remontować dach w domku i robić generalny remont?

Polecane posty

Gość Krzysiek878
No jeżeli mamy porządne pokrycie to na szczęście nie trzeba tego robić zbyt często a czasami nawet już nigdy więcej. Ja wybrałem dachówkę Rubin 13v Braas z 30 letnia gwarancja I liczę ze dach będzie trwały do końca mojego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvefv
Jednymi z najlepszych usług na rynku są obecnie dźwigi Jawor. Coraz więcej przedsiębiorstw wybiera właśnie je do realizacji swoich projektów, nawet tych skomplikowanych. https://dzwigi-golak.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfefe
Dźwig Jawor to doskonała jakość oraz gwarancja tego, że Twój projekt będzie zrealizowany na czas oraz z zastosowaniem wszystkich wytycznych. Jest to dla Ciebie najlepszy wybór. https://dzwigi-golak.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remont domu, to jak ci ucieka ciepło - koniecznie! ja jestem teraz w trakcie opracowyania tematu - mam kiepskie fundusze, stary dom po rodzicach, opalany węglem - wiadomo, że kopci i mało wydajne - sama sie zastanawiam, co z tym wszystkim zrobić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie jakąś firmę, która to robi ocieplenie od podstaw i wymianę np. pieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się wykorzysta dobrej jakości materiały to dach może się trzymać wiele lat. Jeżeli jesteście z Szczecina lub okolic to mogę wam polecić www.mat-bud.szczecin.pl Mają świetne więźby dachowe w swojej ofercie. Mój dach jest bardzo solidny dzięki materiałom zakupionym od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jorko
no jeżeli zrobisz dobrze więźbę + wybierzesz porządne pokrycie dachowe jak dachówkę ceramiczną np. produkcji Braas to możliwe że nie będzie w ogóle potrzeby remontu dachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torin77
ja na szczęście nie musiałem remontować dachu, ponieważ Braas przygotował świetne dachówki i wysokiej jakości akcesoria dachowe oraz izolacje i taśmy uszczelniające dzięki czemu mam nadziejęe że będzie mi służyl jeszcze wiele dekad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejTylkut
Remont będzie potrzebny tym rzadziej, im lepszą wybierzesz firmę, która zrobi Ci ten dach raz, a konkretnie. Całkiem dobrze sprawdziła się u mnie firma z Lęborka, Integro Dach System :https://integro.com.pl . Zrobili swoją robotę jak należy, nas z żoną nie interesowało nic, po za zapłatą faktury :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek881
Jeżeli wszystko jest zrobione dobrze to nie trzeba przez długie, długie lata. Zalezy również jaki materiał wybrałeś na wykonanie pokrycia dachowe. W naszym przypadku wygrał model Teviva Cisar w kolorze ciemnoszarym i jak najbardziej mogę Ci ją polecić jeżeli szukasz pięknego rozwiązania o nadzwyczajnej trwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ciężko odpowiedzieć na tak zadane pytanie. Ja mieszkam w moim domu już 7 lat. Na razie nie wymaga generalnego remontu. Ale jeśli masz zwierzęta czy dzieci to taki remont może być już konieczny po takim czasie. A co do remontu dachu to to także zależy od tego, jaki masz dach. Z tego co wiem to np. strzecha nie wymaga specjalnych zabiegów konserwacyjnych. Ja mam ceramikę i też jeszcze jest ok. Dlatego wszystko to indywidualna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dom w ogólnym rozrachunku wychodzi taniej. W przypadku mieszkania do czynszu są doliczane koszty utrzymania części wspólnych budynku. Co w perspektywie np 10 lat wychodzi drożej niż koszty utrzymania domu. W przypadku domu różnice robi dach i ewentualnie elewacja bo wnętrze niszczy się w podobny sposób jak w mieszkaniu. A za ogrzewanie i tak trzeba płacić, bez względu czy w bloku czy ogrzewając dom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×