Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mekwjfie

sala raj dziechciniec k. warszawy

Polecane posty

Gość mekwjfie

witam, czy ktos miał wesele ww. sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekwjfie
bede wdzieczna za kazda opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekwjfie
podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MR.P
Polecam salę RAJ, mieliśmy tam wesele w lipcu 2011r, sala marzenie. Jedzenie rewelacja, obsługa świetna, śmiało mogę polecić, mamy bardzo miłe wspomnienia. Zabawa do białego rana, Super! Dodatkowo bardzo sympatyczna właścicielka, która dba żeby całość była zapięta na ostatni guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasanta
Byłam tam kilka razy i za każdym razem jedzenie bezpłciowe, smakować może tylko komuś kto nie ma pojęcia o smaku. Komunie i bale typu sylwester to zdzieranie kasy. Mało jedzenia, małe porcje i robione tańszym kosztem a ceny z kosmosu. Kiedyś kilka lat temu gdy pani Jola miała tylko tą kameralną salę i lokal w Otwocku byłam na kilku imprezach i jedzenie było super smaczne. Teraz chyba nastawiła się na zyski i robi po taniości. Nie polecam, zresztą ma dużo wolnych terminów w soboty i niedziele to chyba mówi samo za siebie. Ale sala klasyczna może się podobać dla mnie za skromna jak na takie wydarzenie jak ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyKasanta
oooooo!!!!!!!!!! negatywna konkurencja działa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akilim
Nie zgodzę się z krzywdzącą opinią na temat komunii w sali Raj. Organizowaliśmy tam komunię w maju 2017. Podsumuję orgazizację jednym słowem- brawo za profesjonalizm, jedzenie, serwis. Jestem na ogół osobą która lubli się czepiać a nie miałam w tym przypadku do czego. Mimo, że miałam obawy, bo było kilka komuni to jednak każda rodzina miała wydzieloną swoją część na sali i nie odczuwalny był żaden dyskomfort o którym myślałam na początku. Polecam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam ostatnio na weselu w tej sali. Bardzo mi się podobało. Sala urządzona gustownie i z klasą. Jedzenie fantastyczne i w ilości nie do przejedzenia. Obsługa na wysokim poziomie. To było najlepsze wesele na jakim byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sali Raj organizowałam przyjęcie rodzinne. Jestem mega zadowolona. Bardzo miłą pani menadżer świetne się wszystkim zajęła. Bardzo pomogła mi przy organizacji. Dopilnowała by wszystko była jak należy. Serwowali pyszne jedzenie (mają szeroki wybór dań) Obsługa na wysokim poziomie. No i sala elegancka ładnie urządzona i zadbana. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej sali  odbyło się wesele mojej siostry. Bardzo mi sie tam podobało. Sala ładnie urządzona z dbałością o szczegóły. Pięknie przygotowany lokal z gustownymi ozdobami. Stoły uginały się od pysznego jedzenia. Wszystko świeże i dobrej jakości. Obsługa na poziomie, sprawna  kulturalna. Duża sala bankietowa z dużym parkietem do tańczenia. Zabawa na medal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam ostatnio na weselu w sali Raj. Bardzo misie tam podobało. Ładnie urządzona sala bankietowa, spokojna okolica. Wnętrza dopracowane i elegancko zaaranżowane. Świetna kuchnia i dobra obsługa kelnerska. Do tego dużó miejsca od tańczenia i dobra muzyka. Zabawa była pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mogę polecić ten lokal. Byłam tam na super przyjęciu komunijnym. Pięknie przygotowana sala,  spokojna okolica. Świetne jedzenie i dobra obsługa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ta sala. Ładnie przygotowane wesele. Duża i przestronna oraz ładnie urządzona sala bankietowa. Dobre jedzenie i sprawna obsługa. Można tam wyprawić eleganckie przyjęcie weselne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×