Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marga28

Boje sie znowu ciąży a bardzo pragnę II dziecka

Polecane posty

Gość marga28

Niestety pierwsze dziecko mi zmarlo tuz przed porodem. Ciąza dodatkowo nie była łatwa = cukrzyca ciężarnych. II ciąza zakonczyła się sukcesem - ale to był dla mnie najgorszy czas w życiu( zamiast cieszyc się ciązą ja cały czas się w słuchiwalam w ruchy dziecka i mierzyłam pozimy cukru) dodatkowo pod koniec 5 mies wylądowałam na podtrzymaniu ciązy. III próba - 6 tydz poronienie - niestety też tragiczna syt. dwa razy łyzeczkowana. Straciłam potem prace - ciesze sie ze mam chociaz 1 dziecko- ale gdzies tam glęboko chcialabym mieć jeszcze jedno......boje się strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka5
dobrze cie rozumiem- ja tez sie boje chociaz ne mam jeszcze dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmkasklsja
Ja będąc na Twoim miejscu też bym się bała, ale trzeba być dobrej myśli i wierzyć, że się uda-to połowa sukcesu. Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie dużo przeszłaś, bardzo Ci współczuję :( Udało się ustalić powody tamtych strat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marga28
prawdopodobnie cukrzyca cięzarnych no i co za tym idzie niewydolnośc łożyska. Wiem że takie rzeczy się zdarzają, juz się z tym pogodziłam ale bardzo chcialabym mieć drugie dziecko ale okropnie sie boje no a jestem coraz starsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalne, że się boisz skoro tyle przeszłaś, jeśli bardzo pragniesz drugiego dziecka to się nie poddawaj, trzymam za Ciebie i ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×