Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem dlaczego tak yest

Dlaczego jest tak mało przystojnych facetów ? Prawie w ogóle nie ma :/

Polecane posty

Gość gość
Ja zjeździłem całą polskę i żadnej ładnej polki nie widziałem,tylko jakieś obleśne paszczury.Nalana morda,mina jakby ktos im obiad zabrał.Ponadto mają ogromne braki w edukacji a ich logika (a raczej brak) woła o pomstę do starszych bogów.W dodatku chamstwem przewyższają nas po stostokroć.Taka niestety smutna prawda,że polki sa najbrzydszymi babami świata,a ci co gadają że polki są najładniejsze to chyba naprawdę mają coś nie tak z oczami,tudzież głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.22 hehe a Polscy faceci? To dopiero paszczury z nalanymi mordami, łysiną i brzuchami piwnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada
Dnia ‎22‎.‎04‎.‎2018 o 11:27, Gość gość napisał:

Z tego co widze na ulicach to przystojni są tylko bardzo młodzi, gdzieś tak 18, gora 22 lata, maja ładne rysy twarzy ale to dla mnie gowniarze bo sama mam 26 lat i moi rówieśnicy albo starsi to porażka :( rzadko kiedy w tej kategorii wiekowej spotkam przystojnego faceta, bo a jeszcze charakter...większość facetów to zyeby, kłamcy, kobieciarze, prostaki, chlejusy. Masakra, coraz gorzej z nimi :(

18-22 to jeszcze chude wypłosze. Właśnie tacy w okolicach 30 są najprzystojniejsi i najbardziej męscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość ada napisał:

18-22 to jeszcze chude wypłosze. Właśnie tacy w okolicach 30 są najprzystojniejsi i najbardziej męscy.

No chyba nie w Polsce...kolo 30stki juz się sypia, maja nadwagę, lysine często i brzydna. Malo który jest przystojny i męski. W wieku 18-22 lat to przynajmniej maja często ladne twarze, do tego wysportowani (chociaz niektórzy faktycznie chudzi ale juz wole chudszego bez mięśni ale z karnymi rysami twarzy już wysportowanego ale brzydkiego). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Przystojnych Polaków nie jest mało, tylko wy macie zaburzone poczucie estetyki i dla was 80% facetów jest poniżej przeciętnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasistowsko-mizoginistyczy
Dnia 21.04.2018 o 19:29, Gość gość napisał:

Wyjedź za granicę, to zobaczysz przystojnych facetów. Polacy są paskudni, mają łysy kartoflany łeb i nie sięgają 180cm prawie nigdy. Dodam, że są głupi jeszcze. Na pocieszenie powiem, że wszyscy Słowianie nie grzeszą urodą. Za to polecam Skandynawię i kraje niemieckojęzyczne, jak ktoś lubi blondynów.

bardzo dobrze jedź do afryki walić się z małpami bardzo dobrze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
3 godziny temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Przystojnych Polaków nie jest mało, tylko wy macie zaburzone poczucie estetyki i dla was 80% facetów jest poniżej przeciętnej.

dokładnie, mamy taki nadmiar facetów i są tak wytresowani że jaśnie księżniczką się w dupach przewraca od tego dobrobytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×