Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janeczka 86

ból owulacyjny

Polecane posty

Gość janeczka 86

witajcie dziewczyny proszę o wypowiedz te , które w ogóle odczuwają ból owulacyjny. ja zazwyczaj gdy mam owulacje czuje ból , jak przy miesiączce , lecz z mniejszym nasileniem. w poprzednim miesiacu zakuło mnie 3 razy i koniec. a teraz hmmm... kochalismy się z mężem w 9 dniu cyklu ( cykle mam różne 27-31 dniowe) i od ok. 12 dnia cyklu bolą mnie jajniki non stop codziennie a jestem juz w 23 dniu cyklu. są to takie jakby skurcze raz w okolicach jajników, raz na środku w dole brzucha. nie jestem raczej w ciąży, bo plemniki musiałby do najbilszej owulacji przezyc ponad 5 dni ,choć od tych 2 tyg znacznie przybyło mi w piersiach tzn sa pełne, twarde może lekko nabrzmiałe - ale moze to byc równiez efekt mojej wagi gdyz przytyłam ok. 3 kg. czy zdarzyło sie Wam mieć taki ból jak owulacyjny od dnia owulacji aż do miesiączki ?????????? a może przeziębiłam przydatki ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka 86
nikogo nigdy tak nie bolało ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tak pobolewa teraz, ale... ja sie staram zajsc w ciaze, wiec to moze tez troche inaczej, bo mysle ze jakbym o tym nie myslala, to nie zwrocila bym na to uwagi. Owulacje mialam ok 12-13dc ( czulam wtedy bol w prawym jajniku i lekki bol po srodku podbrzusza jakby na okres ale lzej), od tego dnia, codziennie co jakis czas, z duzymi przerwami i o roznym nasileniu czuje prawy jajnik, czasem lewy a czasem jak na okres. Nie nazwalabym tego apsolutnie bolem i tak jak pisalam wczesniej - nie uroilam sobie tego, ale nie myslac o ciazy mozliwe ze nie zwrocila bym na to uwagi, bo tak delikatne sa te odczucia. A Ty moglas bez problemu zajsc w 9dc przy takich cyklach, zwlaszcza ze sa ruchome. Moja znajoma zaszla w 8dc - jeden stosunek na caly 27dniowy cykl. Owulacje miala prawdopodobnie 11 dnia - corka piekna i zdrowa :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka 86
dzieki za wypowiedz ja bardzo bym sie cieszyła z ciąży , gdyż 6 miesiecy temu poroniłam. może dla pewności zrobie test . bo mam zamiar od nast tyg sie odchudzac i duuuzo cwiczyc. w poprzedniej ciazy miałam podobnie bolało mnie niestety az do dnia poronienia czyli 5 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj do dnia spodziewanej miesiaczki i zrob test, wczesniejszy moze wyjsc nieprawdziwy. Trzymam kciuki, i jesli okaze sie ze to ciaza - lec szybko do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka 86
staram sie zachowac zdrowy rozsądek i spokój ale myśl o 2 kreseczkach na teście powoduje u mnie duuuuzy uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taki "przedłużający się" ból jajnika jak przy owulacji miałam w moich obu ciążach... z tego co piszesz u Ciebie szanse na ciąże sa teoretycznie niewielkie, ale może jednak się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×