Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pryszczylla 28

trądzik, okropna cera, pryszcze W CIĄŻY - help!!!

Polecane posty

Gość pryszczylla 28

Pomocy... mam cerę jak 16-latka... Jestem w 3 miesiącu ciąży, z każdym dniem wyglądam coraz bardziej tragicznie, mam straszny trądzik. Co polecacie z kosmetyków, by choć trochę to ograniczyć? Wiem, że leków dermatologicznych nie należy stosować... mam 28 lat, to moja pierwsza ciąża, przedtem miałam w miarę normalną cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam dokładnie to samo
i niestety teraz nic z tym nie zrobisz używaj delikatnych środków do pielęgnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczylla 28
a jakie stsowałaś żele do mycia, kremy, może coś punktowo??? a tak z ciekawości - masz syna czy córę? mówią, że brzydnie się na dziewczynkę, heheh ciekawe zabobony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam dokładnie to samo
w jednej i drugiej ciąży miałam problemy z cerą, a urodziłam i syna i córkę;) mnie się cera mocno przesuszyła do tego wszystkiego więc używałam do mycia płynu micelarnego z apteki i również kremu z apteki jakoś musisz przeczekać ten okres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczylla 28
powiem szczerze, że boję sie rano zaglądać do lustra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
No, niestety, uroki ciazy...ale w drugim trymestrze powinno byc lepiej. Ja przy synku mialam problemy z cera na poczatku, natomiast teraz narazie wszystko jest ok (jestem w 10 tc) Ja uzywam do pielegnacji zielonego toniku bezalkoholowego z Clinique 3-steps, do tego kremu (z tej samej serii, ale zoltego) i od czasu do czasu peelingu rowniez zielonego (zielone jest do cery suchej, zolty do mieszanej). Naprawde super, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczylla 28
szczerze powiem, że clinique jest chyba dla mnie za drogi... a moze znacie cos ze sredniej półki, do kupienia w rossmanie lub naturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVVVVVWERTYU
żel vichy normaderm. a poza tym niebawem cera się ureguluje. skoro łykasz witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczylla 28
;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
Fajna jest tez seria AA oraz zwykle mydlo siarkowe tylko ono moze bardzo przesuszyc cere, wiec zaraz po umyciu lepiej posmarowac buzke kremem nawilazajacym do cery wrazliwej (nie tradzikowej, bo moze sie jeszcze bardziej przesuszyc) Zajrzyj sobie tu: http://wizaz.pl/kosmetyki/ Rozne kategorie kosmetykow wraz z opiniami. Fajna stronka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczylla 28
do skóry atopowej ta seria AA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjiojjijii
Ja jestem w 14 tygodniu ciąży i do 12 byłam cała wypryszczona(choć nie miałam wcześniej z cerą problemu). Po 13 tygodniu (gdy łożysko przejęło funkcję hormonów) odeszło jak ręką odjął. Czekaj więc cierpliwie. Obecnie jestem w trakcie poszukiwania w miarę naturalnego kremu do twarzy i ciała do suchej skóry.Swędzi mnie i piecze. Aptekarka polecała kremy których skład zawierał chyba całą tablicę Mendelejewa....6 zdań drobnym maczkiem :( Gdy powiedziałam że szukam naturalnych rzeczy, odpowiedziała, abym w takim razie się olejem posmarowała...i tyle ze złotych rad:( pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremów z naturlanym składem
to chociażby na allegro od groma;) Lagona, Lavera, Weleda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczylla 28
a czy któraś stosowala srodki dla nastolatek? jakies zele do stosowania punktowo itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobito wez wejdz na stronke
podana przez kolezanke wyzej i tam znajdziesz swoje odpowiedzi, a nie tluczesz ten temat zadajac idiotyczne pytania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stosuj żadnych środków
typowo na pryszcze, bo to nie trądzik młodzieńczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też pryszczataaazostaw
zostaw te pryszcze za jakiś czas skóra się uspokoi, a kosmetykami z alkoholem tylko wysuszysz skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten krem to prawdziwy cud, 5 lat walczyłam z tradzikiem od liceum do teraz,masakra kasa na lekarzy dermatologów i kosmetyki z rosmana i nic aż do teraz kiedy znajoma poleciła mi krem pilarix i po 5 dniach nic, poprostu wszystko wyszło nawet moje rany sie zagoiły od wyciskania polecam kupujcie ze strony producenta tu: http://pilarix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I te zabobony... Ja w ciazy z corka bylam piekna. Wszyscy mi mowili, ze na bank syn, bo sie nie brzydne. O.o teraz jestem w 21 tyg - syn. Wysypuje mnie tragicznie. Az bola te pryszcze i skora mi sie przetluszcza. Uzywam szarego mydla bialy jelen, zadnych innych tonikow i niewiele, ale pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODSTAW mleko i mieso!! Znajoma miala ogromne problemy ze skora po odstawieniu produktow mlecznych:mleka, serow- przetworow i ograniczeniu miesa, problem zniknal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. NIE UZYWAJ produktow do skory ktore wysuszaja, zawieraja alkohol, bardzo nawilzaj skore 2.Odzywiaj sie zdrowo! Odstaw mleko, mieso, czasami i gluten powoduje problemy ze skora. CUKIER postarza skore, zabija kolagen w skorze, wiec ogranicz bardzoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie najczesciej :mleko, mieso, gluten powoduja problemy ze skora, po odstawieniu problemy ze skora znikaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem ze skora oznacza ze cos w srodku organizmu zle dziala, cos uczula z jedzenia, i to wyrzuca na skore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja też odstawiłam. Zero rezultatów. Za to pomogła zmiana pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W ciąży jest ciężko ale ja mam kilka sprawdzonych sposobów moze komuś pomoże. Po pierwsze sprawdź jakie masz witaminy ciążowe ważne aby były witami z grupy B najwazniejsza B2 jeśli nie chcesz zmieniać witamin możesz dokupić drożdże w aptece w tabletach tam jest naturalna wit.B potrzebna skórze w ciąży. Poza tym mycie i przemywanie tonikiem i żelem z drzewa herabcianego polecam firmy Farmasi bo sa bez parabenow i calej tej chemii do tego 90% żel z aloesu i pasta cynkowa ale sama pasta bez kwasu salicylowego bo nie można w ciąży!! U mnor się sprawdziło. Do tego czasami peeling z aktywnym weglem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×