Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość l.h

Spalacze tłuszczu

Polecane posty

Ja stostowalam spalacz nowej firmy ALE i powiem szczerze jest rewelacyjny, na treningu duzo energii, podnosi temp ciała dzięki czemu an treningu sie ze mnie "leje" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcecie aby coś spaliło samo ZA WAS tłuszcz? trzeba zapobiegać zamiast oczekiwać cudów! dlatego jak miałam problem z wagą to stosowałam kapsułki BeLight plus które nie absorbują węglowodanów, dzięki czemu problem się skończył. Na epwno nic Wam tego tłuszczu nie zlikwiduje oprócz zapobiegania i ćwiczeń albo liposukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabolinka
Mój brat schudł po Therm Line Man. Zaczął się zdrowiej odżywiać. Na początku nie było efektów, ale po miesiącu zauważył, że waga spada i ma więcej energii. Brat jest szczęśliwy i to jest chyba najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony mogę polecić spalacze z tej strony: http://mmo.pl/30-najsilniejsze-spalacze-tluszczu zwłaszcza, że fat burnery, które się tam znajdują będą odpowiednie także dla kobiet oraz osób preferujących mało inwazyjne metody suplementacji organizmu (część z produktów wykonana jest z naturalnych składników). Poza tym na blogu mają sporo porad z zakresu żywienia oraz dotyczących odchudzania, które nie tylko się miło czyta, ale i sprawdzają się w praktyce. Polecam zerknąć - warto poświęcić 5 minut swojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszczyk
ja stosowałam tabletki iqgreen, które pomogły mi spalać tłuszcz. ale to też nie jest tak, że poza tym nic nie robiłam bo starałam się uprawiać sport jakiś przynajmniej 3 razy w tygodniu no i zdrowo się odżywiać. zbilansowana dieta, ćwiczenia i tabletki to duża szansa na skuteczne schudnięcie. ale bez ruchu samo się nic nie spali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zającówna30
ja jestem właśnie po miesiącu brania iqgreen i naprawdę efekty widać i to bardzo.. 6 kg na minusie:) oczywiście przy racjonalnym odżywianiu i ćwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszczyk
dobrze, że piszesz o tym że ćwiczysz i w ogóle:) może komuś to uświadomi że takie tabletki jak iqgreen zadziałają ale trzeba im pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsd
Kupiłem kilogram orzechowego masła, bardzo smacznego za 26 złotych w swiatsupli.pl. Takie masło mi wystarczy na 3 miesiące. W tym sklepie mają sporo produktów zero kalorii, więc można sobie poprawić wydajność jadłospisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radziłbym ci zamawiać od razu dość dużo suplementów przez www.swiatsupli.pl, bo przy dużych zleceniach możesz solidnie zaoszczędzić. Oni i tak mają już cennik producenta. Fachowa porada też się znajdzie u nich. Korzystam od mniej więcej dwóch lat. Przeszedłem cykle na spalaczach tłuszczu, na aminokwasach, obecnie mam środki zwiększające poziom testosteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam5050
mogę polecić tabletki thermacuts, nie zawierają efedryny i są bezpieczna dla organizmu. sam stosuję od 3 tyg. u mnie wyraźny spadek apetytu i większa wydolność organizmu. na wadze jak na razie jest -7,5 kg. myślę że to niezły rezultat jak na tak krótki okres zażywania. te tabletki znalazłem na tej stronie www.spalacze-tluszczu.com.pl w tym rankingu zajmują pierwsze miejsce więc myślę że to coś o tym świadczy. mam nadzieję że pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teufelin
Witam, chciałam dowiedzieć się czy przy stosowaniu leku Fluoxetin 20mg mogę stosować jakieś spalacze tłuszczu? Ponieważ brałam Paxtin 20mg i w ciągu 2 miesięcy przytyłam ponad 20kg co teraz chcę zrzucić jednak przy stosowaniu diety (jestem pod stałą kontrolą dietetyka) oraz ćwiczenia fizyczne nic nie dają. Czy mogę Fluoksetynę brać razem ze spalaczem tłuszczu? Nie mam na myśli konkretnego jednak jeśli jest możliwość proszę o polecenie takiego spalacza, który nie reagował negatywnie z fluoksetyną. Pilnie czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucassss
Lubię bardzo suplementy od SportDefinition. Mają wysoką jakość mieszanek w niewygórowanych cenach. W kwestii sklepów to jest teraz ich multum. Najczęściej składam zamówienia przez portal http://bodypak.pl. bardzo bogaty, sprawny kontakt z obsługą, wysyłka robiona tak szybko jak to możliwe, bez zwłok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Częstochowie masz przy Warszawskiej 260 super sklep z suplami. Oni mają dwa sklepy stacjonarne w mieście oraz sklep internetowy www.fbb.pl Minimalne marże na odżywkach wprowadzają, za to mają dużą skalę sprzedaży, dlatego wszystkim się opłaca współpraca. Szczerze to nie wiem, czy gdzieś taniej da się znaleźć odżywki. Na FB ponad 14 000 polubień, promocje – 50% nawet się zdarzają przy lekko uszkodzonych opakowaniach suplementów. Warto polować. U siebie mam od nich chyba piętnaście różnych produktów. Wszystkie kupiłem w promocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę Black bombs 5 dzień... Coś tam się ruszam, ale cwiczenimi tego nie nazwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela28wawa
Hej. Czy ktoras z Was stosowała może Wxn slim xtreme? Moj chlopak to sobie kupił żeby zrzucic troche brzuszka i dal mi kapsulke do spróbowania Efekt wow. Mnóstwo energii i prawie nie chce sie jeść. Moj Tomek schudl z 8 kg. Strasznie mnie kusi ale moze ktos juz stosowal???? :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam herbatkę na dzień i na noc helloslim ma działanie spalające tłuszcz, a poza tym jest smaczna. Zobaczcie co polecają inni na http://sanitera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Black Bombs od Doriana lub Lipo 6 Black Nutrex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo takich rzeczy jest teraz w aptekach. U siebie w http://www.aptekacodzienna.pl/ kupiłam ostatnio preparat z chromem i rzeczywiście mam mniejszą ochotę na słodycze. Jak na razie idzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek773
Ja używam Burn Booster i mogę polecić. Widać efekty pomimo tego, że nie jem super zdrowo. Schudłam już ponad 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję dietetyczne koktajle i napoje i one mi służą, w Aptece Codziennej http://www.aptekacodzienna.pl/ w Kielcach mam duży tego wybór, więc firmy z których korzystam są różne. Zjadam zdrowe śniadanie, obiad i kolację a dwa z w sumie pięciu posiłków w ciągu dnia to są właśnie koktajle. Chudnę na tej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika85
Znalazłam w internecie spalacz dla kobiet i mężczyzn Shape Up firmy grinday. Czy ktoś próbował? Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ulubiony to Burn Booster, poprawia przemiane i spalanie tkanki tluszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×