Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość l.h

Spalacze tłuszczu

Polecane posty

Gość gość
Hejka:) Od jakiegoś czasu moja koleżanka, zapalona sportsmanka i nie tylko używa dosyć dobrego spalacza... jeśli ktoś ma ochotę, to proszę pisać priv b.daria0000@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona5
ja mam doświadczenie z takimi tabletkami, których podstawowym działaniem jest wspomaganie metabolizmu i spalanie tkanki tłuszczowej, ale żadne tabletki nie dadzą efektu jak będziesz siedziała na kanapie i jadła chipsy, to się trzeba trochę chociaż poruszać, i wtedy iqacai przyniesie efekty. wybralam je poniewaz sa oparte na bazie jagód acai, maja najwieksze stezenie wyciagu w tabletce a to ma bardzo duże znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riderideKon
NIE MA SPALACZY TŁUSZCZU. To wszystko jest tak szkodliwe, że szok. Już lepiej zainwestowac w jakis zabieg ktory da ci REALNE efekty, bezpieczne a nie jakis szajs. Ja bylam na Dermapenie; takie mikronaklucia i nie zaluje decyzji, poczytajcie tu https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/cellulit/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci polecam sprawdzone i na 100% bezpieczne Fat Burner z SFD, jeśli ćwiczysz tak jak napisałeś/aś i łączysz to z dietą to jestem pewna, że otrzymasz upragniony efekt :D Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena744
Zanim kupicie jakiś spalacz poczytajcie lepiej jakiś niezależny ranking spalaczy, gdzie nie tylko opisane są najlepsze spalacze https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-t%C5%82uszczu-ranking/ ale też te, które nie działają w ogóle, a takich jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z najlepszych spalaczy tłuszczu jaki znam to tabletki Garcinia Cambogia Actives. Więcej można o nich poczytać i kupić tutaj: http://nplink.net/V0oNoZ6q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie gdy nie byłam przekonana do takich spalaczy tłuszczu. Zawsze wolałam naturalnie spalać tłuszcz i uprawiać dużo sportu. Potem miałam problem z cellulitem, który nie chciał zniknąć więc zdecydowałam się na zabieg Maximus. Usunął cellulit za pomocą fali radiowej i teraz już nie mam ani trochę cellulitu, świetny efekt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markoska
Najlepszym spalaczem tłuszczu jest sport, ja wspomagam się też kosmetykami. Stosuję serum wyszczuplające z eveline, kupiłam z ciekawości, ale muszę przyznać, że skóra jest bardziej napięta. Poza tym dieta to podstawa, ja chodzę do dietetyka, super opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem może jak to z mojej strony jak to wygląda. jestem osobą dość aktywną, lubię długie spacery, basen, fitness. Jestem raczej szczupłą osobą jednak denerwowały mnie pewne mankamenty jak boczki, fałdki czy oponka. Zaczęłam podpytywać się dziewczyn z siłowni, szukać w internecie i zdecydowałam się na zakup Efedryny, leku często używanego przez kulturystki/kulturystów który przyczynia się do budowania sylwetki opartej na mięśniach a nie na tłuszczu. Zamówiłam od dziewczyny z internetu Kasi (kom.792631684 i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocteau
A ktoś może stosował masło murumuru? https://kobietamag.pl/maslo-murumuru/ To oczywiście zewnętrznie, nadwagi nie spali, alem oze na cellulit byłoby dobre, tylko nigdzie nie ma info, ile to kosztuje. Spotkałyście się gdzieś z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_gosc2018
Ja ze swojej strony mogę polecić spalacz tłuszczu Fast Burn Extreme. Testowałam kilka i chyba ten przyniósł najlepsze efekty.. Zamawiałam poprzez te strone: https://bit.ly/2LFbA0I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony mogę polecić spalacz tłuszczu Fast Burn Extreme. Testowałam kilka i chyba ten przyniósł najlepsze efekty.. Zamawiałam poprzez te strone: https://bit.ly/2LFbA0I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, żadne zabiegi czy kuracje bez chociażby najmniejszego wysiłku nie przybliżą Cię do wymarzonej sylwetki. Najważniejsze w tym wszystkim jest zdrowa dieta, pozbawiona szybkich, tłustych potraw , słodyczy itd oraz wysiłek fizyczny. Nie jest tajemnicą iż w celu uzyskania założonego efektu musisz pracować nad całym ciałem a nie tylko częścią a więc może być rower, dłuższe spacery, może aerobik, basen czy siłownia? Warto także pomyśleć nad środkiem przyspieszającym redukcje wagi. Z mojej strony mogę polecić Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamawiam ją cyklicznie już od dłuższego czasu od Dominiki (kom. 732 845 431), pewna i sprawdzona sprzedawczyni, zawsze pomocna. Sama przesyłka bardzo szybka, dodatkowo jak coś można sprawdzić zawartość przed zapłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, żadne zabiegi czy kuracje bez chociażby najmniejszego wysiłku nie przybliżą Cię do wymarzonej sylwetki. Najważniejsze w tym wszystkim jest zdrowa dieta, pozbawiona szybkich, tłustych potraw , słodyczy itd oraz wysiłek fizyczny. Nie jest tajemnicą iż w celu uzyskania założonego efektu musisz pracować nad całym ciałem a nie tylko częścią a więc może być rower, dłuższe spacery, może aerobik, basen czy siłownia? Warto także pomyśleć nad środkiem przyspieszającym redukcje wagi. Z mojej strony mogę polecić Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamawiam ją cyklicznie już od dłuższego czasu od Kasi (kom. 739 202 359), pewna i sprawdzona sprzedawczyni, zawsze pomocna. Sama przesyłka bardzo szybka, dodatkowo jak coś można sprawdzić zawartość przed zapłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberciak22
Ja bardzo cenie sobie wszelkiego rodzaju naturalne spalacze tłuszczu, bo działają na mnie najlepiej. Ostatni kupiłem tutaj http://eplywak.pl/najlepsze-spalacze-tluszczu/ i jestem bardzo zadowolony. W kwestii tego typu supli warto eksperymentować, bo działanie jest różne dla każdego z nas. Unikajcie tabletek, są po prostu najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartas214
troche się obawiam spalaczy, co jak przestane je brać??? na razie stawiam na naturalne produkty. herbata na odchudzanie ze sklepu nowoczesne ziola i duzo cwiczen interwalowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaraj się znaleźć jakąś aktywność, która Ci będzie dawała przyjemność - np zumb, rower, basenę albo jakiś taniec. Do tego wyrzuć węglowodany proste z diety na tyle na ile to możliwe, dorzuć jakiś spalacz - u mnie świetnie sie sprawdza Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamówiłam od dziewczyny z forum - Kasi (kom.739 202 359) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę podpowiadała suplementy roślinne na pewno. W tym momencie używam kapsułek TillSlim. Fajny produkty, przemyślany, nie ma tu przypadkowych składników, ale rzeczywiście dobrze dobrane – jedne wspomagają spalanie, drugie regulują metabolizm, jeszcze inne dobrze wpływają na samopoczucie, a przy trudnej i wymagającej diecie samopoczucie i pozytywne nastawienie są bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio skupiam się na spalacze have właśnie, na tę chwilę najlepszy moim zdaniem jest piperinox, świetny bo ma też działanie przeciwzapalne, tu więcej info http://nplink.net/VbOfGCBZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne zabiegi czy kuracje bez chociażby najmniejszego wysiłku nie przybliżą Cię do wymarzonej sylwetki. Najważniejsze w tym wszystkim jest zdrowa dieta, pozbawiona szybkich, tłustych potraw , słodyczy itd oraz wysiłek fizyczny. Nie jest tajemnicą iż w celu uzyskania założonego efektu musisz pracować nad całym ciałem a nie tylko częścią a więc może być rower, dłuższe spacery, może aerobik, basen czy siłownia? Warto także pomyśleć nad środkiem przyspieszającym redukcje wagi. Z mojej strony mogę polecić Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamawiam ją cyklicznie już od dłuższego czasu od Kasi (kom. 739 202 359), pewna i sprawdzona sprzedawczyni, zawsze pomocna. Sama przesyłka bardzo szybka, dodatkowo jak coś można sprawdzić zawartość przed zapłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zainteresować się efedryną, jest to środek często używany przez sportowców, który przyczynia się do budowania sylwetki opartej na mięśniach a nie na tłuszczu. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło. Jeśli masz jakieś pytania to pisz 732 845 431

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×