Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Gość stokrotka12345
Hej! Moja mała dwa tygodnie temu też była ułożona miednicowo. W poniedziałek mam mieć usg więc zobaczymy czy coś w tym temacie się zmieni. Pierwszy synek podczas porodu źle wstawił się do konału rodnego. Lekarze męczyli nas ponad 16 godzin aż doszło do słabnięcia tętna u dziecka co oczywiście zakończyło się cc. Nauczona doświadczeniem, teraz w podobnej sytuacji będę upierała się przy szybszym cc i Was też do tego namawiam. Dwa tygodnie temu na ktg zapisywały mi się skurcze które odczuwam jako napinanie się brzucha. Macie coś takiego? W pierwszej ciąży niczego podobnego nie odczuwałam:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SweetMalenka13 jeśli 1,5 cm to u ciebie długość szyjki to u mnie na początku września była 3,5 cm więc twoja raczej skrócona :) dorcia112 wysłałam ci dane do skrzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki my wczoraj wrocilysmy do domku musze was nadrobic moze pozniej mi sie uda zaraz ide mala karmic napisze kilka slow pozniej Majka jest cudowna!!! :) gratuluje mamuska ktore urodzily jesli sa takie :) buziaki do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj, ale jestem podekscytowana, moja bratowa jest w ciąży!!! Właśnie wracała od lekarza i zadzwoniła, to 8 tydzień, termin ma na czerwiec. Więc moja mała będzie miała z kim się bawić, bo to będzie 7 miesięcy różnicy :D Dzisiaj powiedzą rodzicom, ale moja mama się ucieszy :) A druga sprawa przyjechał dzisiaj wózeczek z fotelikiem i jestem zadowolona z zakupu :) Co do pępuszka, to trudno powiedzieć, mi położna powiedziała, że można moczyć, z kolei poszłam do chirurga i powiedział, że nie można. A trafiliśmy tam, bo zaczął się psuć i Pani chirurg musiała mu pomóc odpaść. Więc chyba troszkę jednak trzeba uważać. Silka... Trzeba zawsze być dobrej myśli! I tak jak pisze karolciaaa, łatwiej jest mówić niż to przeżywać, ale zawsze służymy wsparciem. Anca87... ja mam na razie ręczny laktator, taki na wszelki wypadek. Jeśli będzie problem z karmieniem, a laktacja będzie, to zaopatrze się wówczas w elektryczny. Agatka87... cieszymy się, że już jesteście w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak zajrzałam do mojej karty ciązy i wogóle nie mam takiej rubryczki gdzie wpisuje sie długosc szyjki;/ Agatka super , ze juz jestescie w domku:) czekamy na wiesci i zdjecia Majeczki;) magslom no to gratulacje dla przyszłych rodziców;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jako preparat do pepka zamierzam uzywaz oktaniseptu. Ehh juz zaczynam byc poddenerwowana bo jak jeszcze dostane jednego smsa lub telefon czy juz rodze to poprostu pozabijam. Chyba nie ma bardziej denerwujacego pytania dla mnie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w karcie też nie ma nic o długości szyjki. Majeczka super, ehh kolejny dzieciak w domu :)) Dziewczyny, jakby coś to wysłałam właśnie na nasza pocztę swoją aktualną fotkę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam 2 zdjecia Majki,na dniach wysle wiecej z domku.. nie wiem od czego zaczac :) co moge napisac to ze potwornie bałam sie cc a jest super!!!poleciłabym kazdej mamcie :) ranka cieniutka,szysciutka, szwy rozpuszczalne..tak wiec 31.10 od 7 rana zostałam "przygotowywana" do cc zero stresu tylko cewnik mnie dobijał i sie modliłam żebym juz go nie "czuła" o 8 po mnie przyjechali i pojechałam na sale znieczulenie zzo i o 8:25 przed moimi oczami pojawiła sie moje kochana Majka :) mało co pamietam bo jakas odłużona bylam ale wazne ze ja widzialam przez chwile przed 9 byłam juz spowrotem na pokoju w razie W podali mi cos na ból i po niecałych 3 godz przyniesli Maje przez te 3 h cały czas był ze mna moj m i sobie gadalismy jakos spac nie moglam a teraz wiem ze lepiej ten czas bylo przeznaczyc na sen...na drugi dzien rano wyrzucili mnie z lozka wstalam za 2 razem troche bylo słabo i zaraz kazali mi sie "podmyc" :) Majka to cudowne dziecko je i spi jest bardzo spokojna czasami nawet jak nie spi to lezy i ma otwarte oczka i jest cichutko nie moge sie na nia napatrzec co do karmienia to w szpitalu byl cyc ale w srode juz nie moglam wytrzymac na sutki pomimo oslonek, ze 3 razy ja dokarmialam mlekiem modyf i teraz w domu rowniez je tylko mm bo ja nawet nie mam pokarmu... w dniu wypisu miala zoltaczke ale jutro jade sprawdzic czy sie nie podwyzszyła mam nadzieje ze bedzie ok sory ze troche tak chaotycznie wszytsko napisane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja wreszcie już w domu :) Powiem tylko 27.10.2011 CC Hania 2200 i 50 cm, oraz Zosia 2020 i 48 cm. Zdjęcia na poczcie, jak pomieszkam w domu po prawie 2 tygodniach pobytu w szpitalu to się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJEMY NOWYM MAMOM :-) ALE ZAZDROSZCZĘ!!! Maleństwa są śliczne :-) mam nadzieję, że następna będę ja!!! ale jak na razie cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LISTO
.....NICK............TERMIN.....DZIECKO.........WAGA........ WZROST.....SN/CC Mama_bąbelków..12.10......Jakub/Jeremi....2160/183 0......48/47......SN Erka................21.10.......Lenka............2700... ............53......SN Julianna_Szcz.....21.10.......Aleksander.......2900. .............52........CC Nicol90.............27.10.......Filip.................... ........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka , Iza macie cudowne córeczki!!! zazdroszcze ze juz jestescie po!!! U mnie dzisiaj znowu cisnienie wysokie , zaraz bede dzwonic do gin zobaczymy co powie..strasznie sie boje..trzymajcie kciuki za nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....NICK............TERMIN.....DZIECKO.........WAGA........ WZROST.....SN/CC Mama_bąbelków..12.10......Jakub/Jeremi....2160/183 0......48/47......SN Erka................21.10.......Lenka............2700... ............53......SN Julianna_Szcz.....21.10.......Aleksander.......2900. .............52........CC iza188............27.10... Hania/Zosia.....2200/2020 ..........50/48..... CC Nicol90.............27.10.......Filip.................... ........................ Agatka87...........31.10.....Majka.............3180...... .. . ..........CC HALO A GDZIE LISTOPADOWE DZIECIACZKI???? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SweetMalenka13 - ja nie pisałam o żadnych punktach... kellyj - dzięki za dostęp do skrzynki. Śliczne te dzieciaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po rozmowie z gin...zwiekszył mi dawke Dopegytu do 3 razy dziennie,powiedział ze za wysokie mam to cisnienie i ze tzn. ze cos sie tam dzieje,w pn znowu mocz musze robic czy nie ma białka...strasznie sie boje i nawet nie wiecie jakiego mam doła:( na dodatek stopy mam opuchniete jak nie wiem a to nic dobrego nie wrózy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozby tanie allegro!!!!
ZAPRASZAM NA KORZYSTANIE Z TEJ O TO WROZBY!!!! TAROT 10pytań +analiza problemu+tarot na miesiąc http://allegro.pl/tarot-10pytan-analiza-problemu-tarot-na-miesiac-i1909437393.html TAROT 15 ANALIZ Bardzo Obszernie Moje Podsumowanie http://allegro.pl/tarot-15-analiz-bardzo-obszernie-moje-podsumowanie-i1912906078.html TAROT Konkretna Analiza problemu ODP DO 1 GODZ http://allegro.pl/tarot-konkretna-analiza-problemu-odp-do-1-godz-i1914979317.html TAROT (To Dla Was Kochani) Pyt 1 ZŁ NAJTANIEJ http://allegro.pl/tarot-to-dla-was-kochani-pyt-1-zl-najtaniej-i1915499377.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozby tanie allegro!!!!
ZAPRASZAM NA KORZYSTANIE Z TEJ O TO WROZBY!!!! TAROT 10pytań +analiza problemu+tarot na miesiąc http://allegro.pl/tarot-10pytan-analiza-problemu-tarot-na-miesiac-i1909437393.html TAROT 15 ANALIZ Bardzo Obszernie Moje Podsumowanie http://allegro.pl/tarot-15-analiz-bardzo-obszernie-moje-podsumowanie-i1912906078.html TAROT Konkretna Analiza problemu ODP DO 1 GODZ http://allegro.pl/tarot-konkretna-analiza-problemu-odp-do-1-godz-i1914979317.html TAROT (To Dla Was Kochani) Pyt 1 ZŁ NAJTANIEJ http://allegro.pl/tarot-to-dla-was-kochani-pyt-1-zl-najtaniej-i1915499377.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) GRATULUJĘ MAMUSIOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) Majka śliczna:) nie matrw się, że nie karmisz ja też nie:( trochę się tym łamałam, ale położna na wizycie rozwiała moje watpliwości i już nie mam wyrzutów sumienia, ważne, że mała jest najedzona i zdrowa:) a na mm można wychować zdrowiutkie silne dzieciątko:) jestem w szoku,że o cesarce tak pochlebnie się wypowiadasz! Pozazdrościć:) ja mam całkiem odwrotnie:( wspomnienia straszne, ale staram się o tym nie myśleć, jak patrze codziennie na Lenkę to zapominam:) dużo zdrówka:) i pmaiętaj po cc przez 3 miesiące nie wolno dziwigać wiecej niż 5 kg ! :) Iza CUDEŃKA DWA!!!!!!!!!!!! nic dodać nic ująć:) dziewczynki są identyczne, nawet paznokieć na kciuku jest identyczny;) szok.....;) dużo zdrówka dla Ciebie i Aniołków:) jak się patrzy na te Skarby to aż serce rośnie:) dziewczyny pytałyście o pępuszek, otóż najlepiej go nie moczyć, ale jeak się zmoczy to nic się złego nie stanie, trzeba go po prsotu ręczniczkiem osuszyć i tyle, żeby nie zawijać w pampersa mokrego, mi mówił pediatra na wypisie, żeby nie smarować niczym, tylko jak odpadnie to obmyć wódką 40%;) i tyle Lence odpadł po tygodniu:) pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na resztę dzieciątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....NICK............TERMIN.....DZIECKO.........WAGA........ WZROST.....SN/CC Mama_bąbelków..12.10......Jakub/Jeremi....2160/183 0......48/47......SN Erka................21.10.......Lenka............2700... ............53......CC Julianna_Szcz.....21.10.......Aleksander.......2900. .............52........CC iza188............27.10... Hania/Zosia.....2200/2020 ..........50/48..... CC Nicol90.............27.10.......Filip.................... ........................ Agatka87...........31.10.....Majka.............3180...... .. . ..........CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwoliłam sobie na poprawkę ponieważ miałam cc a nie sn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odebrałam dziś wyniki z wymazu z szyjki i jakaś bakteria tam jest, lekarz mówi że to bakteria z żołądka... Dostałam na to Duomox - czyli antybiotyk :/ i coś dopochwowo... Nie kojarzę jakoś waszych wyników z wymazu... miała któraś jakieś problemy w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje nowym mamusiom:):) Dziewczyny córy przeurocze az nie moge sie napatrzec:) Jak ja juz bym chciala miec tez swoja,ale pocieszam sie ze to juz niedlugo:) tak patrze na nasza liste i mysle sobie jaka bedzie moja cora bo wasze dzieciaczki takie malutkie i krociutkie.Ja z mezem jestesmy wysocy to mysle ze i mala bedzie dlugasna,poczekamy zobaczymy:):) kellyj taki zgrabniutki twoj brzusio,mnie to niezle teraz pod koniec wywalilo,siostry mowia ze wygladam jakbym polknela pilke od kosza:)jutro postaram sie przeslac cos na poczte. Jeszcze raz gratuluje wszystkim mamuskom i czekamy na nastepne:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny nie wytrzymałam pojechałam z synkiem do lekarza i co OSPA jak nic tyg w domku musi posiedzieć bo to początek całej akcji . no cóż jakoś to będzie :) tak bliźniaczki jak nic śliczne kobitki będą :) i mała majka też takimi słodkimi oczkami patrzy , oj rozmarzyłam sie kiedy moją dziube zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny nie wytrzymałam pojechałam z synkiem do lekarza i co OSPA jak nic tyg w domku musi posiedzieć bo to początek całej akcji . no cóż jakoś to będzie :) tak bliźniaczki jak nic śliczne kobitki będą :) i mała majka też takimi słodkimi oczkami patrzy , oj rozmarzyłam sie kiedy moją dziube zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silka z okolic Katowic
Dziewczyny macie śliczne dzieciaczki,sama słodycz :) Miło aż popatrzeć :) Pokoiki tez macie nieźle urzadzone:) Mam foty porobione tylko kabel z aparatu gdzies mi się zawieruszył no i nie mogę zrzucić do laptopa. Z kolei karty pamięci nie odczytuje :( Poszukam u dzieci w pokoju,może gdzies tam sobie leży... Aaa,mamulki w dwupaku...macie ładne brzuszki(^-^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po wizycie Mała waży 3500g. W czwartek idę do szpitala, a w piątek mam cc. Blizna po poprzedniej cc bardzo mała ma 3mm i to kolejne wskazanie do cięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesłałam jedną fotę mojego brzucha :-) zdjęcia kącika i łóżeczka Michałka prześle jak już będzie wszystko ,, wypakowane,, na razie przykryłam łóżeczko kocem żeby sie nie kurzyło i wszystko rzeczy trzymam w folii:-) wózek stoi już złożony i jeszcze jutro w planie został mi zakup wanienki i kurcze mogłabym zacząć rodzić!!! jak oglądam zdjęcia naszych świeżynek na poczcie to mnie serce ściaska z zazdrości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie śliczne aniołki... Haniu, Zosiu, Maju... witam na tym świecie :) A bliźniaczki baaardzo podobne do siebie, włoski i kciuki z paznokietkiem... rewelacja :) Ja coś od wczoraj nie bardzo mogę chodzić, co trochę przejdę, to kłucie w dole brzucha i skurcze, muszę chyba więcej odpoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×