Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

hej brzuszki :) ale fajnie jutro wieczorem będzie kolejna dzidzia na świecie :) zazdroszczę !!! :) ja dzisiaj pakowałam rzeczy do szpitala, więc je sobie poukładałam pooglądałam jeszcze raz :) chce mi się już ich poużywać :P a tak poza tym beż feno rewelacji nie ma co prawda biorę jeszcze no-spe jakieś tam pojedyncze skurcze się zdarzają ale nic poza tym... a pogoda u mnie ładna słonko dzisiaj świeciło i cieplutko było aż miło było pochodzić sobie :) a i czeka na nas już wózeczek w sklepie tylko mąż jest w pracy więc odbierzemy go dopiero w piątek bo ja sama sobie z tym wózkiem nie poradzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomnę o zdjęciu, tylko, że ja do tej pory nie prosiłam o namiary na pocztę, ani nie mam do żadnej z Was :( Czy mogła bym dostać ma maila: mysza55@gazeta.pl będę wdzięczna SweetMaleńka, nie płacz, na Ciebie również przyjdzie pora porodu i nie raz zatęsknisz do błogiego spokoju :), ale nie do spokoju bez dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomnę o zdjęciu, tylko, że ja do tej pory nie prosiłam o namiary na pocztę, ani nie mam do żadnej z Was :( Czy mogła bym dostać ma maila: mysza55@gazeta.pl będę wdzięczna SweetMaleńka, nie płacz, na Ciebie również przyjdzie pora porodu i nie raz zatęsknisz do błogiego spokoju :), ale nie do spokoju bez dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* oczywiście nr tel nie mam do żadnej z Was Chyba lekki stresik mnie dopada, głównie z przyczyny nie związanej bezpośrednio z porodem, a raczej to jak zniosę rozstanie z córcią i jak ona to zniesie. Do tej pory zawsze razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny i oczywiście gratuluję świeżym mamom :) Ja już odliczam dni do porodu, dziś poprasowałam ostatnią partię ubranek i brakuje mi jeszcze materaca (kurier przynosi go od zeszłego wtorku :O) Jak tylko znajdę ładowarkę do baterii w aparacie wrzucę zdjęcia kącika małej i mojego brzucha - mam nadzieję, że zdążę :P takietam - ja też myślę o rozłące z córką i obawiam się, że chyba ja będę tęsknić bardziej niż ona.. Pocieszam się, że do szpitala blisko i zawsze ktoś może ją do mnie przyprowadzić, gorzej będzie jak będzie chciała żebym wracała z nią do domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takietam wyslalam ci dane do poczty, w kontaktach sa nasze dane i tam jest moj numer wiec jak chcesz to spisuj i daj znac jak juz bedzie po wszystkim karolciaaa24 ja biore Dopegyt juz kilka tygodni i to 4 razy dziennie ale efektu nie widac tyle ze cisnienie nie skacze, ja zazwyczaj mam 140/80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! Wreszcie mam chwile zeby cos napisac...:) Po pierwsze go gratuluje szczesliwym mamusiom i trzymam kciuki za przyszle...:) Co do mojego pobytu w szpitalu to w sumie nic sie nie wyjasnilo... decyzja dot cc czy sn nalezy do lekarza wiec teoretycznie dowiem sie czegos we wtorek... przynajmniej mam taka nadzieje...:P Po 1.5 godz ktg myslalam ze zwariuje pozniej to juz ok 30-40 min wiec dalo sie przezyc. Pokoj 1-os wiec moglam robic co chciałam i nie przeszkadzalam nikomu wiec jakis plus... Do terminu zostalo 19 dni wiec juz na tylku nie moge usiedziec z niecierpliwosci:P Jutro zrobie zdjecia kacika małej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlet, ja też mam blisko do szpitala, ale przemyślałam, przedyskutowałam z mężem, że najwyżej na wypis ją weźmie. Obawiam się, że będzie płakała, że nie wracam z nią do domu to raz, ja na pewno zryczę się jak głupia, że ona smutna, tęskni i płaczę a wiadomo jak emocje wpływają na zdrowie, tym bardziej po cc nie chcę mieć gorączki, bo chcę szybko wracać do domu. Za pierwszym razem ryczałam jak dziecko, że mąż wraca do domu, a ja muszę z córcią zostać, to teraz będzie jeszcze gorzej. Nadawałabym się na zawodową płaczkę :) Kaska dziękuję za namiary, spiszę i jak się ocknę jutro to dam znać co i jak :) Dziewczyny przed porodem w celu oczyszczenia jelit zamiast różnych medykamentów polecam taki zestaw: cebularz, śledź w sporej ilości, przerwa ok godz, reszta sałatki śledziowej i zagryźć to jeszcze ciepłym budyniem z sokiem :) efekt murowany Jak dowiedziałam się, że jutro cięcie, to pół miasta zjeździliśmy za śledziami i robiłam sałatkę, bo teraz nie wiem, kiedy zjem taką :) Była pycha :) Po tym budyniu mąż pytał, czy wyrzuciłam te śledzie, czy zjadłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kolor wózka mam ten szaro-żółty z serduszkiem czerwonym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę... za chwilę następna dzidzia na świecie. My jeszcze mamy trochę czasu, bo dzisiaj zaczął się 36 tydzień, więc przynajmniej jeszcze 2 tygodnie cierpliwości, a mała niech sobie spokojnie rośnie. W poniedziałek mam wizytę, to się dowiem ile waży! Byliśmy dzisiaj po wózeczek, i już mieliśmy płacić, a okazało się, że nie ma wersji spacerowej w tym kolorze, fotelika również brak, więc stwierdziłam, że zamówimy w necie, chodzi o ten fioletowy: http://allegro.pl/show_item.php?item=1886642853 dobrej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anca mamy taki sam wózek tylko mój czeka na mnie w sklepie ale już w piątek też będę miała go w domku :D a i ja mam kolorek inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
Czesc dziewczyny:) ja jestem w polowie 37 tyg i dzis mialam wizyte, moja mala ma 3300 g :) ale wiecie jak to jest, moze miec wiecej , moze miec mniej. Takie +/- . Poki co jeszcze nawet rozwarcia nie ma, chcialabym juz miec ja przy sobie... :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jutro wizyta i mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu juz się rozpakuję. Na ostatniej wizycie mówił mi że do 10 będę miała cc. U mnie dziś zaczyna się 39 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku do takietam- zycze powodzenia, mam nadzieje ze wszystko odbedzie sie szybciutko i raz dwa dojdziesz do siebie ;-) Ja juz spac nie moge, chyba za duzo zaczynam myslec;-) na jutro mam termin ale poki co to bilety do kina zarezerwowalam, bo jakos nie wydaje mi sie zeby Synek do tego czasu mial pojawic sie na swiecie. Kurcze nie myslalam ze czekanie moze byc takie meczace... Mam nadzieje ze dzisiaj lekarz cos powie, ze cos sie zaczyna dziac. Poza tym ladne wozeczki dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja też już na nogach:) muszę dzisiaj jechać do miasta kupić jeszcze parę rzeczy dla dzidzi i dla siebie do szpitala.Bierzecie biustonosze do karmienia do szpitala?? Moonia mój wózek też na nas parę dni czekał w sklepie bo akurat był długi weekend ale już go mamy wczoraj oczywiście wszystkie części wózka już były składane i oglądane tylko jeszcze koła trzeba dopompować. Jeszcze muszę zapłacić szkołę w ten weekend mam zjazd nawet dobrze że jeszcze nie rodzę bo muszę się pokazać w tej szkole żeby potem nie mieć problemów.Jak się uda bym chciała obowiązkowe szkolenie bhp zaliczyć w Katowicach tylko nie wiem kiedy ono będzie i czy doczekam:) Więc zbieram się i jadę do miasta zapowiada się ładny dzień bo słoneczko od rana świeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie i brzuszki... My jak zwykle tu z rana, po porannej odprawie młodego do przedszkola, dzisiaj było ciężko z rana, bo miał dzień na awanturowanie się. Aż niesamowite jak mocno uparty potrafi być 3 latek :P Ale wszytsko przed Wami... :P Wózeczki również fajne! Mi się co prawda podobają jaśniejsze kolory od tego który wybraliśmy, ale przerabialiśmy już beżową spacerówkę i było pranko przynajmniej 2 razy w miesiącu, więc w ostatniej chwili zrezygnowałam. Co do staniczka do karmienia ja zabieram jeden ze sobą, nie wiem jak ta moja laktacja będzie wyglądała, jeśli będzie obfita, to w staniczek można zawsze wkładki laktacyjne włożyć i przynajmniej sucho będzie, a tak piżamka do wymiany. I tak przy tylu akcesoriach, które trzeba zabrać, jakieś miejsce jeszcze się znajdzie :D Ja dzisiaj planuje spakować sobie torbę, co prawda z grubsza już mam wszytsko poodkładane, ale mąż i tak by się w tym pogubił gdyby musiał nagle wszystko pakować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry mamusie;) Widze ze wszystkie czekamy z niecierpliwoscia na TEN DZIEŃ:) u mnie narazie nie zapowiada , po wczorajszej wizycie jakos taka zdołowana chodze bo nie dosc ze mały sobie spokojnie siedzi i mu sie nie spieszy to to cisnienie mnie dobiło... Dzisiaj rano niby nizsze ale i tak wysokie bo 140/75 , zaniosłam mocz i mam nadzieje ze nie bedzie białka... Kaska ja oprócz tego Dopegyt dostałam Furosemidum to jest jakis lek moczopędny i mam brac jedna tabletke rano ... wiec wziełam i zobaczymy czy faktycznie cos da bo ni by od tego maja zejsc te obrzęki... Wózeczki super;) ja mój musze troche odkurzyc bo stoi juz od sierpnia i czeka... Takie tam jeszcze raz Powodzenia dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia,o ile dobrze pamietam to po przyjmowaniu Furosemidu trzeba brac magnez i potas,wiec spytaj moze o to lekarza. A ja sobie zaszalałam i kupuję wózek bliżniaczy bym nie musiała za synkiem w zime biegac. Lusiunia,lece na Madalińskiego.Bede ok 14. Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny . U mnie też spokój nawet skurcze sie wyciszyły he he :) normanlnie tak jakbym w ciąży nie była. W głowie utkwił mi 4.11 i teraz nie wiem czy coś miałam w ten dzień zrobić czy nie :p odebrałam wyniki na paciorkowca i nie posiadam tego świnstwa :) mama dzisiaj do mnie że ja sie nie boje tak sama po mieście biegać :p a ja twierdze że jak na mieście mi wody odejdą to pójde do szpitala co nie no chyba że bede miała daleko to zadzwonie po karetke :) ja już pozałatwiane wszystko :) ja też bym musiała mojego bebecarka udkurzyć bo też od sierpnia stoi i biedny sie kurzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wieczorem skurcze lapaly i brzuch strasznie bolal, ale pochodzilam, polozylam sie i zasnelam a dzisiaj juz nic nie bolalo;) na 16 na USG:d teraz ogarne troche mieszkanie i zalegne w lozku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski:) Juz jakis czas nie pisalam,ale mialam jakies dolujace dni,nic mi sie nie chcialo. Na poczatku gratuluje mamusiom,Erka cora jest cudenko az ciezko zdjecie zamknac:)Juz chyba kazda z nas chcialaby miec malenstwa przy sobie. Moj termin 12 wiec tez siedze i czekam,a skurcze jak byly przez cala ciaze to teraz wszystko ucichlo tylko czsami brzuch twardnieje.Ostatnio pisalam ze moja mama miala tachykardie wiec bylo troszke stresu,siedzialam w nerwach w bo mialam obserwowac ruchy jak sie zaostrza to do szpitala jak nie bedzoie to do szpitala i tak kazdy ruch analizowalam:(straszne,bo balam sie ze cos przegapie.Wczoraj bylam na wizycie i sie troche uspokoilam,bo serduszko malej zwolnilo do norm kazdego niemowlaka:):) Sorki dziewczyny ze tak sie uzalam ale musialam to z siebie wydusic. Co do ubranek to mi maz tylko na wypis przywozi bo w szpitalu ubieraja.Zabieram tylko pampersy i kosmetyki dla malej,aha i oczywiscie za rada Erki dzisiaj spakuje tetry:) W najblizszych dniach postaram sie wrzucic jakies foteczki na poczte. Pozdrawiam i cierpliwosci dziewuszki juz mamy z gorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nocka całkiem ok ale jakie choróbsko mnie wzieło... łeb mi za chwile peknie a pluca wypluje... juz nie mialo kiedy mnie złapac ...:P dzisiaj na 19 umowilam sie z lekarzem, co prawda w szpitalu, wiec nie wiem czy bede miala usg ale moze wreszcie sie dowiem jaki porod zaleca. Ja juz zaczelam myslec nad prezentami swiatecznymi bo doszlam do wniosku ze jak mala sie urodzi to nie bede miala na to czasu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale literowka hihi to moja dzidzia miala tachykardie nie mama:) takietam trzymam kciuki za dzisiejsza cc i oczywiscie czekamy na super wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie:) ja tez jeszcze dzisiaj tylko pieluchy tetrowe spakuje, bo juz w szystko dawno w torbie:) ja tez spakowałam stanik do karmienia i troche wkladek laktacyjnych w razie potrzeby:) nie wiem wlasnie czy kupowac jakies mleko na wszelki wypadek do domu, zeby cos miec... jutro mam wizyte...zobacze co mi lekarz powie, u mnie bole brzucha i skurcze to praktycznie codziennie. Jeszcze w ciagu dnia jestem dosc aktywna i jest ok, ale jak przychodzi wieczor to jest masakra....a do tego wszystkiego dochodzi jeszcze bol kregoslupa... ja mam w sumie termin na 28 ale nie obraze sie jak Synek zechce wyjsc wczesniej:) caly czas mojego meza strasze, bo 11 wybiera sie do Wrocławia na mecz Polska-Włochy i mowie do niego, ze ciekawa jestem jak szybko potrafilby dojechac do domu z tego wrocka jakby sie juz zaczeło:) albo ze wogole nie pojedzie;) to mowi ze mam nie krakac bo wykracze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleg
Erka ty już urodziłaś na dodatek w październiku więc wypad z tego tematu. Zajmij się lepiej dzieckiem zamiast pierdolić głupoty. To jest topic dla listopadówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu te pomaranczki. Tak mysle-skad one tyle jadu maja w sobie... Ja wlasnie okna umylam i firanki powiesilam:d a teraz iide do wanny bo strasznie sie ubrudzilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nie wzięło nic.. :D Skurcze miałam, bóle brzucha też... specjalnie z mężem jeszcze na zakupy poszłam i nie ruszyło... Jutro jadę do Łańcuta na KTG bo będzie już 2 dni po terminie i trzeba robić co dwa dni... wiec zobaczymy jak to będzie... Może już mi się powiększyło rozwarcie z 1,5 na więcej :D OBY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ciesze sie mamo babelkow ze juz w domku wszyscy razem.trzymajcie sie tam cieplutko. to widze ze Takietam dzis w szpitalu i bedzie miala swoja niunie to powodzenia.ja dzisiaj tez wieczorem juz do szpitala ale ja mam wywolywanie wiec albo pojdzie w nocy albo dopiero jutro.cala w stresie jestem.jeszcze musze posprzatac w domu i sie wykapac i bede gotowa ale i tak ze stresu to umre chyba.a i co do oczyszczania jelit to ja nic nie potrzebuje mnie wystarczy odrobina stresu i efekt murowany juz bylam 3 razy w toalecie heheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×