Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wika25.6

Siłownia a...?

Polecane posty

Gość Wika25.6

Zaczęłam chodzić na siłownie aby przytyć moja waga to 50 kg nie chce dopuścić do schudnięcia czego mam unikać ? Nie mogę przytyć więc pomyślałam ,że mogłabym rozbudować mięśnie chodząc na siłownie czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika25.6
Raczej wole jakąś dietę niż brać suplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika25.6
aż tak wielkiej masy mięśniowej nie chce nabierać spróbuje jechać na diecie bez dodatkowych suplementów 7 kg chce muszę przytyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczba pi
moge się podpiąć? Chcę schudnąć z ud, mam po prostu strasznie grube - chodzę na siłownie i aerobik i uda jeszcze mi przytyły, tzn zrobiły się twardsze, ale zwiększyły się o ok. 1 cm. Co ćwiczyć, żeby zmniejszyć obwód ud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika25.6
Moim zdaniem lepsze są mięśnie niż zwisający tłuszcz wiec nie narzekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczba pi
tylko ze tragicznie to wyglada, góra taka w miare szczupła, a uda olbrzymie. No i najchudsza tez nie jestem - raczej taka normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika25.6
a moze jaks dietka do tego na odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczba pi
chodze 2 x w tyg na siłownie (30 min (bieżnia lub rower) + 30 min (orbiterek lub wiosła) + 60 min na siłowni) 2 x w tyg 1h aerobiku (fit to flex lub piłki czy na co trafie) + 1h w tyg basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczba pi
no jestem gruszka, niestety :( a po diecie to chyba bede chudła całościowo i cały czas uda będą odstawać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika25.6
Mi sie podobja duze uda to takie kobiece a ie tkaie patyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfjkhsfj
Wika 7kg masy miesniowej, to facetowi jest ciezko zbudowac i to jeszcze bez wspomagania... a co dopiero kobiecie. Musisz sobie zdawac sprawe, ze kwestia przytycia, to przede wszystkim koniecznosc spozywania duzej ilosci kalorii. Jesli nalezysz do tych osob, ktore sa chude i nie moga przytyc, to w zasadzie mozemy mowic o bardzo duzej ilosci ;) Poza zadbaniem o odpowiednia ilosc bialka w diecie, bedziesz pewnie musiala jesc duzo weglowodanow, w tym wegli prostych (ktorych wiekszosc osob powinna raczej unikac). Jak dorzucisz do tego trening, to efekty powinny byc, ale pamietaj, dieta to podstawa. Co do treningu, to unikaj duzej ilosci aerobow, czyli biegania itp. Niech instruktor ulozy Ci typowy trening masowy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki25.6
Dziękuję za rade Ciężka droga przede mną ale mam nadzieję ,że jakieś efekty będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×