Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzlandia

Paczka świąteczna

Polecane posty

Gość zuzlandia

Hej, proszę o rady. Chcę wysłać przed świętami paczkę dla siostry, która mieszka w Szkocji i nie da rady tym razem przyjechać do kraju. Jak myślicie, co najlepiej wysłać? Jak zapakować? Kiedy wysłać - czy przed świętami nie będzie opóźnień w dostawach? Czy są jakieś ograniczenia, czego nie wolno w paczkach wysyłać ze względu na przepisy prawne? Lepiej pocztą czy firmą kurierską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślij poczta a siostra paczki na oczy nie zobaczy :P kurierem chyba taniej a napewno bezpieczniej i na czas, z tego co wiem nie wolno wysyłac fajek i alkoholu ale sprawdz sobie na stronie przewoźnika jak juz takiego znajdziesz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wysłac? hmm napewno produkty o które tam ciezko a z których zrobi swoje polskie świeta w Szwecji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale na raty pisze;p zapakuj to w duży karton oblep taśma ale na wszelki wypadek nie klejaca a taka szara i szeroka:) potem na to przyczep kartke z danymi Twojej siostry jak równiez adresem i telefonem i napisz tez swoje dane i swój tel :) i patrzac na to ze za miesiac swieta wyslij ja na poczatku miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzlandia
Dlaczego akurat szara taśmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choćby ze względu bezpieczeństwa:) pomysł ile razy musisz machać zwykła cienka taśma a szeroka 3x w jedna 3 x w druga na ukos i w poprzek i po kłopocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzlandia
Produktów jej nie będę wysyłała, bo ona raczej z tych niegotujących ;-) Chciałam jej wysłać gotowe potrawy świąteczne, ale właśnie nie wiem, które najlepiej. Myślałam o mazurku i baranie z ciasta drożdżowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej taki które wytrzymaja podróz:) a tak z ciekawosci ile sie jedzie samochodem do Szwecji biorac pod uwage prom oczywiscie? Bo jak ja przewoziłam swoje bagaze z Irlandii do Poznania to oczekiwałam na paczki 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wyspo
mowa tu o Szkocji, a nie o Szwecji :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×