Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LALALAAAA

ZESPOŁY WESELNE ???

Polecane posty

Witam, chciałam zapytać czy ktoś zna takie zespoły jak: GALILEO BAND www.galileo.media.pl MILWALKING www.milwalking.pl MAKS BAND www.maksband.pl NIE MA SPRAWY www.niemasprawy.pl ULYSSES www.ulysses.pl RAVERS www.ravers.com.pl szczególnie chodzi mi o pierwsze 4:) bardzo proszę o szczere wypowiedzi i opinie... najbardziej chodzi mi o opinie osób które miały okazje posłuchać tych zespołów na weselu... dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz DJ na swoje wesele? Właśnie znalazłeś! Wesele to wyjątkowe wydarzenie, dlatego prowadzenie go należy powierzyć odpowiedniej osobie. Taką osobą z pewnością jestem ja sam :) Bogate doświadczenie ja Podstawa to elegancki ubiór, zawsze na wesele ubrany jestem w garnitur. Doświadczenie jakie zdobyłem na wszystkich weselach na jakich dotychczas miałem przyjemność grać pozwala mi "wyczuć" przy czym goście będą się najlepiej bawić W swoją pracę zawsze wkładam swoje całe serce, zawsze angażuje się w 100% W czasie wesela staram się jak najwięcej mówić, co pozwala zintegrować się z gośćmi. Poza weselami zagram również na: - 18-stkach - imprezach firmowych - rocznicach - urodzinach - sylwester Zapraszam do umówienia się na spotkanie, na którym będą Państwo mieli możliwość dogłębniej zapoznać się z moją ofertą. Kontakt: - 781 746 142 - marcin.882@wp.pl - GG 205 4093 POZNAŃ ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tych czterech
widziałam na żywo tylko Milwalking i nie wybraliśmy ich na swoje wesele,bo jakoś mnie nie "porwali". Kiedy na salę wniesiono tort siedzieli przy stoiku i młodzi kroili go w ciszy. Poza tym skład się ciągle zmienia,więc nie wiadomo kto przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:) a jeszcze taki zespoły możne znacie? proszę pomóżcie mi w wyborze...w końcu od orkiestry dużo zalezy :(:(:(...... www.zespolmaxim.prv.pl www.zespol-karaluchy.pl www.galileo.media.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oodf
no wiesz bywalo i tak alew sumie to nie obejdzie sie bez wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz spokojnie mogę polecić Milwalking. Też byłem sceptycznie nastawiony do chłopaków po komentarzu na tym forum. Byłem z narzeczoną na weselu z Milwalking. Przesłuchaliśmy ok. 100 kapel i Milwalking biją resztę na głowę. Po pierwszych dwóch setach wiedziałem, że nie mam do czynienia z budowlanką, czy górnikami. Brzmią znakomicie, śpiewają czysto i grają równo co się nieczęsto zdarza na takich imprezach. Polecam i nie rozumiem negatywnego wpisu. Mam nadzieję, że nie robi tego mściwa konkurencja, bo chłopaki sympatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra to DUO DENS. Można porównać z takim MILWALKING ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdawesołowska
A mnie się podoba i tu przytoczę słowa kogoś mądrego ,, tak wiele za tak niewiele,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmijkopijca
A przestań żesz już kkkuuuurwa się kompromitować wokalistko duo dens, wasza nazwa podsumowuje idealnie wasz poziom. a ten wyżej to też ciekawy, przesłuchał ponad 100 kapel jak na jakimś castingu do mega festiwalu a zarejestrował się żeby napisać że milwalki są takie ok. I to facet ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły pluszak
ten maksband słyszałam kiedyś fajnie grają dobrzy muzycy tylko ten co mówi tak śmiesznie powtarza wszystko 2 razy np zapraszam zapraszam pare młodą pare młodą itd mielismy niesły ubaw ale grali bardzo dobrze, wesele było za krakowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdawesołowska
A mnie się podoba zespół DUO DENS i tu przytoczę Państwu słowa kogoś mądrego ,, tak wiele za tak niewiele ,, i dalej skopiuje Państwu wypowiedź ,, Marlena 191919 ,, z którą całkowicie się zgadzam --- Sieczkarniano sterylne brzmienie maja zespoły grajace na(keybordach) zabawkach typu psr i pochodne.Niema natomiast tego na zawodowym sprzecie typu motif,tu jest dynamika i brzmienie.Bębniarz musi miec naprawde dobry sprzęt żeby lepiej bębny zabrzmiały,a wokal to chyba niema różnicy czy taki czy inny skład? Zespół może być nawet 2 osobowy ale niekoniecznie 5 najwazniejsze żeby umiał poprowadzic imprezę,nieraz 2 zrobi lepsza robotę niż 6 -cioro no bo jak niemaja pojecia o prowadzeniu i jeszce graniu to naprawde tragedia,a bebniarza niemusi być,lepiej automat niz żeby miał sie tłuc tak jak w wielu przypadkach kamerzysta niemógł filmu nakręcic taki był huk jak we młynie a sale sa przeważnie nieakustyczne więc omłot gwarantowany pozdrawiam Magda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
No nie,zespół 2 osobowy to chyba lekka przesada,to co jest w tym zespole,gitara i klawisze,a gdzie perkusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdawesolowska
To nie jest przesada ,, straooonika ,, ponieważ nasza propozycja jest skierowana na uroczystości nisko budżetowe, a co do perkusji to o niebo lepszy jest automat od kiepskiego perkusisty który robi omłot , a dobry perkusista jest kosztowny, pozdrawiam Magda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jest lepsze..Dobry bębniarz/perkusista/,czy automat czyt."sieczkarnia"???:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssookwwaa
sieka. Na takiej sieczkarni jak to nazywasz kiedys grał zespół Kombi i wiele dzisiejszych swiatowych muzyków tak tworzy. Wiec proszę jak gówno wiesz o muzyce to sie nie wypowiadaj. Perkussta dobry -tak,ale jak mam do wyboru jakiegoś stukacza to juz lepiej keyboard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123123
mielismy zespół milwalking na swoim weselu. Co do grania nie można się przyczepić, czysto, ładnie i znają się na tym. Natomiast wydawało nam się ze nie szanowali ani nas ani naszych gości, odnoszac sie do nich arogancko i momentami balismy sie ze gdy ktos wiecej wypije to nie pozwoli sobie na ich komentarze i wybuchnie afera. Są zbyt pewni siebie, nie zagraja to o co ich sie prosi "bo tak", nie zgłosili ze przyjedzie ich wiecej niz bylo mówione, kasowali za dedykacje mimo ze mowili ze nie biora kasy bo my im placimy i jesli ktos zaplaci za dedykacje to nam ta kase dadza, a okazalo sie ze nie dali nam ani grosza! takze mamy mieszane uczucia, bo niby fajnie grali ale kontakt z nimi ciezki. Same cwaniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami lepszy zespół który używa podkładów i ma dobry wokal, gdzie parkiet jest zapełniony od zespół z kiepskim perkusistą z przeciętnymi wokalami i pustym parkietem. Trzeba przemyśleć na czym nam najbardziej zależy czy na super zabawie czy na przeciętnym zespole z perkusją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do.. s cyt. "wiele dzisiejszych światowych muzyków tak tworzy"..Wypada zejść na ziemię, do tych polskich weselnych rzeczywistości.Kapela która gra w całości na żywo musi posiadać dobrego bębniarza,bo inaczej szybko zakończy swoją przygodę z weselną/i nie tylko/ muzyką.A jak mam tworzyć kapelę z partaczem od garów,to albo rezygnuję,albo uciekam w automat,podklady midy i inne zabawki.Nie jest wykluczone,że dobry bębniarz nie chce grać z paraczami od wokalu i innych instrumentów,stąd czasem takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skieba. Ty po rozum do głowy gdzie byłaś jak rozdawali?? bo wypowiadasz sie wszędzie jakbyś nie miała mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam concret z Jędrzejowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
zgadzam się ze może i graja profesjonalnie , bo ukończyli szkoły muzyczne , ale stosunek do gości pozostawia wiele do życzenia. Wielcy profesjonaliści a tego nie zagrają, tamtego też. Nawet piosenkę na podziękowanie dla rodziców puścili z płyty jeszcze tak, że ledwo ją było słychać z głośników , pierwszy taniec jeszcze ok bo para nie wybrała go sobie wcześniej i może nie mieli czasu przygotować... W dodatku źle nagłośnieni , brzmieli bardzo monotonnie , szybkie piosenki wykonywali bez jakiekolwiek zaangażowania. Jeżeli chciałeś zamówić konkretną piosenkę na dedykacje jak zawsze jest, to nie można było , ponieważ oni sami sobie o tym decydują jakie po kolei będą grać... Ogólnie nawet porozmawiać z nimi nie można było, nie potrafili nic zabawić gości, wodzireja brak.. przyśpiewek żadnych typu sto lat czy gorzko , nawet kiedy widzieli że sala śpiewa to powinni się do tego włączyć , a mieli to gdzieś . Jak im ktoś wszedł na scenę bardzo grzecznie zaproponował czy nie chcą wypić za parę młodą powinni grzecznie odmówić a oni z tekstem " co to za cyrk tutaj jest , proszę pana młodego " Zaznaczam , że w niczym im nikt nie przeszkodził, nie był nachalny , etc. pokazali brak szacunku i tyle. Mam nadzieję że to przeczytają i się zastanowią czy rzeczywiście są tacy idealni , że nie można im nic powiedzieć, Pozdrawiam i NIE POLECAM!!! dawno takiej kapeli nie widziałam, na wesele się nie nadają, co najwyżej na godzinny koncert.( brak zaangażowania, uśmiechu na twarzy, wyglądali jakby grali za karę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc sytuacja wyglądała znacząco inaczej. Podczas występu (pełen parkiet gości) na scenę wpada kompletnie pijany starosta (na dodatek brat Młodego Pana) z bimbrem w ręku. Walając się po sprzęcie i kablach na siłę próbuje wlać kieliszek badziewia gitarzyście. Broń Boże od takich biesiadników. Mimo tego i tak weselisko jak najbardziej udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z pomocy Agencji Art Margot (http://www.artmargot.pl/) przy wyborze zespołu i powiem szczerze, ze trafiłam w dziesiatkę. :Ludzie się naprawdę bardzo dobrze bawili, zespół śpiewał kawałki z lat 60.70.80 i 90. Nie było disco polo, tylko naprawdę fajna muzyka na żywo, zadnych smutów typu "pod Papugami" Niemena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kaska
ja polecam Wam MILWALKING z całego serca, zwłaszcza, jeśli macie nieco bardziej wymagającyc gości, u nas np. było dużo znajomych z Anglii, byli oczarowani poziomem grania i samą wokalistką ;) świetni instrumentalnie, widać tutaj doświadczenie i wykształcenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czysto, bardzo dobrze jeśli o wokal chodzi, muzycznie na najwyższym poziomie, bardzo nam zależało by zespół wykonywał też anglojęzyczne piosenki, co podobało się znajomym z pracy męża. dlatego jeśli znów byśmy się decydowali to wybralibyśmy znów MILWALKING :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziwię się złym opiniom wystawionym zespołowi Milwalking. Na weselu przyjaciółki grali, bawili wszystkich. Przyjęcie, które będę miło wspominać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Mam bardzo pozytywne wrażenia po weselu na którym występował zespół MILWALKING. Bardzo fajnie wykonywali znane i mniej znane szlagiery przy tej muzyce wszyscy goście od najstarszego do najmłodszego bawili się. Myślę, że to najlepsza kapela z jaką spotkałam się na weselach! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×