Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewarus

Wytrwałość

Polecane posty

Wiadomo czy ktoś umie na czymś grać, śpiewać, tańczyć, to łatwo o tym się przekonać, są dość obiektywne kryteria...ale jest dużo że tak powiem działalności ludzkich, które nie podlegają jasnym kryteriom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorosły człowiek zna swoje możliwości i zna siebie, więc powinien wiedzieć ,czy cel jest realny do osiągnięcia i czy potem poradzi sobie w innej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten szczęśliwy kto w życiu dąży do tego czego naprawdę pragnie. Ale nie za wszelka cenę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosia, czasem niestety trzeba się zatracić na jakiś czas, bo inaczej nie pójdzie do przodu że tak powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sobie gadu gadu a czas ucieka ... weekend w pełni :-) mam nadzieje, że pogoda dopisze. Cale dwa dni bez komputera , może wytrwam hahaha. Dziękuje za miłą "pogawędkę" życzę spokojnej nocy i słonecznego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nie zatracić się za bardzo i ne kosztem czegoś ważniejszego. Ewarus Tobie równiez dziekuję, było mi bardzo miło tu gościc.Zyczę udanego weekendu mimo brzydkiej pogody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wywiało :-)) no to jak to jest z tą wytrwałością ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blogowa Grupa Samorozwoju
http://akcja-realizacja.blogspot.com/ Blogowa Grupa Samorozwoju to zestawienie blogów o tematyce motywacyjnej i samorealizacyjnej. Stawiamy na edukację, rozwój zawodowy, naukę języków, spełnianie marzeń i wiele wiele innych. Jednocześnie walczymy z wadami, lenistwem i słomianym zapałem. Jeśli opisujesz (lub chcesz zacząć) sposób realizacji swoich marzeń i planów na blogu - dołącz do nas :) Masz DOŚĆ bezmyślnego gapienia się w ekran telewizora lub komputera? Chcesz ZMIENIĆ COŚ w swoim życiu? Masz MNÓSTWO marzeń i pomysłów, ale jednocześnie brak Ci sił, motywacji i planu aby je zrealizować? PRZESTAŃ narzekać, że inni mają "zawsze lepiej i łatwiej"! Swoją pracowitością i zapałem też możesz zajść bardzo daleko! http://akcja-realizacja.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×