Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewarus

Wytrwałość

Polecane posty

Myslisz Zosia.?Watpie w to czy u nas sie zamelduje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak z tym kogutem co biegnie za kurą:D Da albo nie przelecieć sie moge:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówilem wcześniej z raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie czynniki ??? jeśli chodzi o sukces w życiu zawodowym -ludzie są niecierpliwi bo na to trzeba czasu ... czasem bardzo dużo ...ale czas i tak upłynie. Jeśli chodzi i miłość, to mam na to swoje osobiste zdanie po 13 latach nieudanego małżeństwa i po 6 latach bycia samej wreszcie znalazłam kogoś szczególnego .. znów trzeba było na to czasu :-) Po za tym w naszej kochanej Polsce jest jak jest i ludziom brakuje cierpliwości z prostej przyczyny .. trud życia, wieczny brak pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi nie ma to jak praca w zaciszu domowym przy komputerze a na dodatek największy dodatek -pomagam innym :D wiesz taka Matka Teresa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewarus-- nie zalewaj:O:( Od początku było nieudane?? Coś mi tu nie passi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki fajny nick byłby z tego:PMoze jeszcze samarytanka też byłby dobry:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi no może nie od samego początku:-) ale tak po paru mc już się posypało.... niczego nie żałuję :-) doświadczenia wzbogacają nasze życie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare miesiecy!!!!!!!!!! Normalnie szok!!!!Czyli decyzja była lekkomyślna i nie trafna??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtych czasach niestety myślałam ze tak należy i bałam się opinii innych ... dzisiaj podjęłabym inna decyzję no ale.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę,że ludziom tez sie często poprostu nie chce,bo trzeba czekać na rezultaty.Wiadomo,ze czas płynie,to naturalne, więc należy usiaść i nic nie robić, bo czas ucieka ? A potem ludzie żałuja,że może jednak było warto włozyć troche wysiłku i cierpliwości. Co do miłości, to lepiej się nie spieszyć, warto czekać na tę odpowiednią osobę. Myślę ,że wytrwałość się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewarus-- szzaaaaaaaaaaaaa .Nic juz nie mów na swój temat,bo niepotrzebnie Cie dociskam a nie powinienem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu większość ludzi wybiera tradycyjny etat od pracy dla siebie tylko i wyłącznie dlatego ze boja się porażki i wolą po pracy etatowej przyjść do domu i tkwić w strefie komfortu czyli ... pilot,piwo TV i seriale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to rzecz wzgledna wytrwalość.Zależy od charakteru,uporu,konsekwencji.Wystarzcy zę tylko jeden element z tej składanki będzie naruszony i wszystko idzie w niwecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej sie nhie zaliczam do tych co kieruja pilotem z TV.Od trzech lat brak kontaktu z nim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez pracuję na etacie, tylko,że moja praca wymaga wiele wytrwałości i cierpliwości.Czasami na rezultaty muszę czekać kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa na......eeeeeeee..........nnnnnnnnnnoooooooo....trudno sie przynać do nalogu:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremóóówka
Hello drogie Kafeterianki! Prosze Was gorąco o pomoc, a mianowicie o klikanie w reklamy na oto tym blogu karolasmusik.blogspot.com , a także fajne notki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremóóówka-- co Ty tam masz za świństwo kaspersky mi to zablokował:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Teresa vel Samarytanka pracuje w pocie czoła więc nikłe szanse są;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×