Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewarus

Wytrwałość

Polecane posty

Aby było "śmieszniej" po 5 latach nie palenia ta osoba nie palaca nauczyła mnie z powrotem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu ja nie mam nic przeciwko pracy etatowej , kiedyś sama tak pracowałam.Kwestia jest taka,że większość ludzi czasem narzeka na brak kasy ale nic w tym kierunku nie robią aby polepszyć swój byt. Mam znajomych, którzy uwielbiają swoja prace spełniają się w niej i to jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi .... po takim czasie znów wróciłeś do nałogu??? nie szkoda Ci zdrowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps.Nie odebrałam tak tego co napisałaś.:) Też sie spełniam w swojej pracy, kocham to ,co robię.Nie narzekam na brak pieniędzy, bo ważna jest dla mnie równiez satysfakcja z tego co robię( chciałabym zarobiać w pracy więcej, ale jest ,jak jest; co nie oznacza ,że siedzę z założonymi rękami tylko cos robię, aby poprawić swoje finanse- po pracy mam inne zajęcia ,którymi poprawiam swój byt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest super, że robimy coś co przynosi nam wielka satysfakcje :-))oby było coraz więcej takich ludzi. My jesteśmy cierpliwe ....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwości mi nie brakuje, wytrwałości równiez,bez niej nie mogłabym pracować tam ,gdzie pracuję. Tylko ,że wytrwałość nie dotyczy tylko życia zawodowego.Trzeba byc również wytrwałym w dotrzymywaniu obietnic i postanowień.Czasami potrzeba wielu wyrzeczeń, aby wytwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się :-) ja tez byłam bardzo wytrwała 13 lat małżeństwa bez sensu hahaha :-) cierpliwie czekałam na poprawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są sytuacje, w których wytrwałość nie ma sensu.Trzeba dobrze przemyśleć, czy bycie cierpliwym coś zmieni.Poza tym ,jak napisałam wcześniej , tą wytrwałością i dążźeniem do czegokolwiek nie można krzywdzić innych i również siebie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No i gdzie ta wytrwałość tutaj??????????:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Co do wytrwałości, to często bywa tak ,że ludzie nie wierzą w sukces i poddają się po pierwszych niepowodzeniach, nie wierzą w siebie, w to ,że im się uda.Rezygnują, a czasami trzeba zmienic tylko drogę do osiagnięcia wyznaczonego celu i stosować metodę " drobnych kroczków". Czasami są zupełnie sami w dążeniu do celu, nie maja wsparcia bliskich osób, a wręcz są zniechęcani. Ps.nie mogłam wczesniej, bo jestem "człowiek pracy" :) Może jeszcze dziś zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ja tez
Ktoś gnojony przez lata w swojej pracy, nie mówię tu o jakiejś praca typu kasjerka w markecie, ale często w "porządnych" firmach, nie ma wiary w siebie, wmawia się mu, że wszystko co ma to dzięki firmie, traci siły do zmieniania swego życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ,jestem "tytanem" pracy i dopiero teraz mam chwilkę czasu aby tutaj podziałać :-)Zosia masz całkowitą racje. Sa jednak ludzie, którzy maja "jaja" i są wytrwali :D jak Fanfi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację jak ktoś byl gnębiony i nie ważne gdzie, czy w pracy czy w domu trudno później uwierzyć w siebie. Jednak jest lekarstwo :D wiem to po sobie :-) ech... zauważyłam :D... tez się tam wypowiadałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ..... MOTYWACJA , każdy z nas ma swoją własną ja miałam taka, aby udowodnić swojemu byłemu mężowi ze mylił się przez te 13 lat małżeństwa mówiąc mi ciągle ze jestem do du...widok jego miny na moje zmiany i co w ciągu 4 lat ciężkiej pracy, ale jakże przyjemnej osiągnęłam -BEZCENNY ..Więc trzeba tylko chcieć udowodnić sobie i innym, że potrafimy o wiele więcej niż im się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motywacja jest bardzo ważna, tylko co po niej ,jeśli np:ktoś marzy o tym ,aby zostać pianistą, a nie ma "słuchu muzycznego".Cele powinny być adekwatne do możliwości danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zgadza się Zosiu wszystko w miarę rozsądku :-) i możliwości ... po za tym pozytywne myślenie ,przede wszystkim pozytywne myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a są ,są .... :-))) i w życiu codziennym spotykamy ich na każdym kroku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×